Main Header

Potrzebujesz komputera o wszechstronnym zastosowaniu?

Wybierz Athlon

Zapewnij moc swojemu następnemu komputerowi dzięki wielokrotnie nagradzanej architekturze Zen i technologiom graficznym Radeon™ Vega. Nowy procesor AMD Athlon™ łączy w sobie wysoką moc obliczeniową i zaawansowaną grafikę, zapewniając responsywność i wydajność niezbędną do codziennych zadań.

Potrzebujesz procesora, który zawsze będzie wystarczająco wydajny?

Procesory AMD Athlon™ bazują na tej samej wielokrotnie nagradzanej architekturze Zen, co wysokiej wydajności procesory AMD Ryzen™. Procesory AMD Athlon™ bazują na tej technologii specjalnie z myślą o Twoich codziennych potrzebach, zapewniając niesamowitą responsywność i wszechstronną wydajność na wszystkich witrynach internetowych i we wszystkich programach.

AMD Athlon
Poszukujesz zaawansowanej karty graficznej i wysokiej jakości obrazu?

Chcesz korzystać z Internetu, transmitować wideo i grać na co dzień?

Poznaj obraz wysokiej rozdzielczości w grach, relaksuj się przy hitach filmowych i szybciej wykonuj swoje codzienne zadania. Osiągniesz to wszystko bez wysiłku dzięki nowemu procesorowi AMD Athlon™ ze zintegrowaną kartą graficzną Radeon™ Vega. Dzięki połączeniu mocy obliczeniowej i wydajności graficznej na jednym układzie AMD Athlon™, komputer pozostaje chłodny, cichy i energooszczędny.

Potrzebujesz uniwersalnego komputera do codziennych zastosowań, który będzie gotowy na przyszłe rozwiązania technologiczne?

Korzystanie z komputera jest bardziej satysfakcjonujące, gdy można go zbudować samodzielnie. Wybierając procesor AMD Athlon™ masz pewność, że Twój komputer posłuży jeszcze długi czas. Procesory AMD Athlon™ korzystają ze skalowalnej platformy z gniazdem AM4 firmy AMD, dzięki czemu w przyszłości komputer można łatwo rozbudować bez konieczności kupowania nowej płyty głównej.

Potrzebujesz komputera gotowego na technologie przyszłości?

Procesor AMD Athlon™ z układem graficznym Radeon™ Vega.