Naszym zdaniem rewolucyjny.
A Ty, co myślisz?
Pure F9 łączy w sobie to, co najlepsze, skuteczność odkurzacza tradycyjnego oraz uniwersalność odkurzacza bezprzewodowego. Jest na tyle mocny, by stać się jedynym odkurzaczem w Twoim domu.

Jeden odkurzacz do wszystkiego!
Ssawka 3 w 1 może być używana jako szczotka, ssawka szczelinowa oraz ssawka do tapicerki.

Regulowana ssawka kątowa stanowi przedłużenie odkurzacza. Ułatwia odkurzanie trudno dostępnych miejsc, dzięki możliwości ustawienia pod 5 różnymi kątami.

Elektroszczotka z 10 diodami LED do odkurzania dywanów i podłóg twardych skutecznie zbiera wszystkie zanieczyszczenia oraz pyłki – także te w ciemnych, trudno dostępnych zakamarkach.
Najpłytsza płyta
Odkurzacz na jednym ładowaniu umożliwia posprzątanie nawet 180 m² powierzchni, a jedno ładowanie akumulatora to aż do 60 minut ciągłej pracy.
Sięgaj tam,
gdzie nikt nie sięga
Wbudowany, wyciągany i elastyczny wąż zapewnia niezwykle szerokie możliwości odkurzania w trudno dostępnych miejscach. Doskonale sprawdzi się jako odkurzacz ręczny do usuwania sierści pupila z kanapy czy fotela, a nawet do posprzątania wnętrza samochodu.
Ergonomiczne odkurzanie nawet trudno dostępnych miejsc
Wyjątkowa zwrotność do 180° zapewnia płynne manewrowanie urządzeniem, a unikalny przesuwany mechanizm pozwala na efektywne i ergonomiczne odkurzanie wszędzie tam, gdzie odkurzacz tradycyjny nie ma dostępu.
Perfekcyjne odkurzanie każdej powierzchni
Odkurzacz automatycznie dostosowuje przepływ powietrza i siłę ssania do rodzaju odkurzanej powierzchni. Zapewnia to komfortowe odkurzanie zarówno na dywanach, jak i podłogach twardych, takich jak panele czy parkiet.
Idealnie dopasowany do Ciebie
Teleskopowa rura pozwala na dokładne dostosowanie długości urządzenia do wzrostu użytkownika. W połączeniu z odczuwalnym ciężarem 0,9 kg przy module usytuowanym na dole i doskonałym wyważeniem gwarantuje komfort użytkowania bez obciążania kręgosłupa.
Przerwa w dowolnym miejscu
Wygodna, samostojąca konstrukcja pozwala na pozostawienie odkurzacza w dowolnym miejscu bez konieczności odstawiania go do stacji dokującej.
Doskonała widoczność
10 bardzo jasnych diod LED wbudowanych w ssawkę, zapewnia doskonałą widoczność podczas odkurzania w ciemnych zakamarkach.
Idealny dla alergików
W trosce o alergików Pure F9 posiada szczelny zbiornik na kurz o pojemności 0,7 l oraz 5-stopniową filtrację powietrza wylotowego. Dzięki temu odkurzacz zatrzymuje ponad 98,6% drobnego pyłu.
Zobacz produkt
Zobacz produkt
Serwis Pure CarePure Care
zapewnia wyjątkowo szybką i kompleksową naprawę urządzenia w ciągu 48 godzin* od dostarczenia do serwisu, a także w systemie door-to-door. Zarejestruj produkt na www.electrolux.pl/rejestracja i ciesz się serwisem klasy premium.
* Średni czas realizacji w dni robocze

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów