Poznaj innowacyjne produkty marki InnoGIO!

Magiczne światło lampki nocnej,
które będzie towarzyszyć dziecku w krainie snów!

Wielofunkcyjny termometr bezdotykowy umożliwia dokładny i bezpieczny pomiar temperatury!

Spokojny sen Twojego dziecka

Magiczne światło lampki nocnej, które będzie towarzyszyć dziecku w krainie snów! Lampka InnoGIO będzie doskonałym kompanem dla Twojego dziecka podczas dorastania. Przyjazny i wesoły design lampki sprawi, że dziecko od razu ją pokocha.

Lampeczka doskonale sprawdzi się także w podróży, dzięki wbudowanemu akumulatorowi wygodnie i szybko można ją naładować przy pomocy kabla micro USB (w zestawie) nawet w samochodzie.

Zobacz więcej

Lampy UV do sterylizacji

Sterylizator GIOuvLight skutecznie niszczy strukturę molekularną DNA i RNA w wirusach oraz w bakteriach za pomocą promieni ultrafioletowych C. Tych samych, które emituje Słońce, a przed którymi Ziemię chroni warstwa ozonowa. Choć ma niewielkie rozmiary, to jest wyjątkowo skuteczny w porównaniu do domowych lamp oferowanych przez innych sprzedawców.

Zobacz więcej

Efekty już po pierwszym szczotkowaniu!

Marka InnoGIO prezentuje innowacyjne, soniczne szczoteczki elektryczne do zębów dla dzieci z funkcją 360º. Nowa trójstronna końcówka z funkcją obrotu o 360 stopni dokładnie czyści zęby i dziąsła dziecka. Innowacyjna rączka ułatwi natomiast trzymanie szczoteczki, a ochronna pokrywa pozwoli utrzymać szczoteczkę w czystości z dala od wszelkich bakterii. Ciekawy design szczoteczki będzie już zawsze miło kojarzyć się z rutynową czynnością jaką jest szczotkowanie zębów.

Zobacz więcej

Zadbaj o zdrowie wspólnie z InnoGIO

Pośród szerokiej oferty produktów InnoGIO znajdują się profesjonale produkty medyczne dla całej rodziny. Bezdotykowe termometry na podczerwień oraz nebulizatory, to niezbędne wyposażenie każdej domowej apteczki.

Zupełnie nowa metoda podawania leków! Podawanie leku w formie aerozolu zrobiło się popularne już jakiś czas temu, lekarze potwierdzają, że jest to o wiele lepsza forma przyjmowania leku niż standardowe metody. Dlaczego? Przede wszystkim lek jest szybciej wchłaniany przez organizm, zmniejsza zjawisko występowania skutków ubocznych, a także działa bezpośrednio na miejsce choroby.

Zobacz więcej
Poznaj całą rodzinkę naszych lampeczek

Innogio Q-08 (niebieski)

szczoteczka elektryczna dla dzieci

179 zł

Innogio Q-08 (różowy)

szczoteczka elektryczna dla dzieci

179,99 zł

Innogio GIO-210

lampa UV

156,39 zł

Innogio GIOvital VP-D1

inhalator

(1)

124,79 zł

Innogio GIOsimply

termometr

(26)

54,89 zł

Innogio GIOfast

termometr

(4)

118,99 zł

Innogio Bunny

lampka nocna

(2)

99,99 zł

Innogio Kitty Midi

lampka nocna

(4)

54,99 zł

Innogio Kitty mini

lampka nocna

(2)

44,99 zł

Innogio Kitty Maxi

lampka nocna

(4)

128,99 zł

Innogio Pingwin

lampka nocna

(1)

89,79 zł

Innogio LittleUnicorn

lampka nocna

99,79 zł

Innogio GIOdino GIO-110

lampka nocna

64,99 zł

Innogio GIOlama GIO-105

lampka nocna

64,99 zł