Poczuj odświeżającą moc technologii
PROMOCJA!

Kup pralkę FreshCare+ z programem parowym SteamRefresh i odbierz bon do sklepu DUKA o wartości 200 zł w prezencie!

Jak wziąć udział w promocji?

KROK 1

Kup pralkę Whirlpool FreshCare+ z programem parowym SteamRefresh i zachowaj dowód zakupu.

KROK 2

W ciągu 14 dni od zakupu zarejestruj zakup, korzystając z formularza poniżej.

KROK 3

Odbierz elektroniczny bon do DUKA o wartości 200 zł w prezencie!

Świeżość w parze z technologią

SteamRefresh 20 minutowy program odświeżania parą. Potrzebujesz odświeżyć ubrania wiszące w szafie, a nie masz czasu na pranie? Nic prostszego. Wystarczy, że włożysz je do pralki z programem SteamRefresh (Para+) i włączysz 20 minutowy program odświeżania parowego.

FreshCare+ Odkryj nowy wymiar świeżości. FreshCare+ zachowuje świeżość ubrań na długo po zakończeniu cyklu prania. Pranie pozostawione w pralce utrzymuje higieniczną czystość, aż do 6 godzin po skończonym cyklu prania. Dodatkowo działanie pary wodnej minimalizuje zagniecenia tkanin (łatwiej jest je więc wyprasować) oraz eliminuje bakterie zapewniając większą higienę pranych materiałów.

6. Zmysł Wybierz technologię, która myśli za Ciebie. Poznaj innowacyjną technologię, która zaskakuje doskonałymi rezultatami za każdym razem i pozwala oszczędzić do 50% czasu, wody oraz energii elektrycznej. Włóż do bębna pranie, wybierz program, a 6. Zmysł automatycznie dobierze najlepsze ustawienia dla rodzaju tkanin oraz wielkości załadunku.

Zadbaj o piękne wnętrze twojego domu.

Poszukujesz estetycznych dodatków czy może czegoś praktycznego? Niezależnie od tego, o czym marzysz dla swojego domu, znajdziesz to w sklepach DUKA!

Voucher, który otrzymasz w prezencie możesz wykorzystać w sklepach stacjonarnych oraz na duka.com

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! 801 300 303 Infolinia jest czynna w dni robocze w godzinach 09:00-17:00.