Samsung Qdrive
Pralka Qdrive woda

Idealnie czyste pranie
nawet o połowę szybciej*

Poznaj pralkę, która wyznacza nowe standardy skutecznego i szybkiego prania, oszczędności energii i dbałości o wyjątkowo delikatne tkaniny.

*Testowany na serii Samsung WW6800M w porównaniu z WW6500K.
Oszczędność do 50% czasu i do 20% energii przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) i oszczędność do 50% czasu przy cyklu eBawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ± 3% na podstawie danych Intertek. Oszczędność do 20% energii przy cyklu Super Szybki (40°C, 5kg wsadu), przetestowane przez IEC 60456:2010
*Czas cyklu prania może się różnić w zależności od dostawy wody oraz ciężaru/typu prania.

Nowa jakość

Nowa jakość prania

ikona qdrive
ikona ecobubble
ikona addwash
ikona energooszczednosc A+++
do 50% krótsze pranie
qdrive logo

Idealnie czyste
pranie nawet
o połowę szybciej

Bęben QuickDrive™ składa się z głównego bębna i tylnej płyty, obracających się niezależnie od siebie. Dzięki temu ubrania poruszają się w różnych kierunkach, co pozwala szybciej i skuteczniej usunąć brud. Dodatkowo, specjalne wyprofilowanie bębna skraca czas wirowania, a dwie dodatkowe drogi natrysku – czas płukania.

Technologia QuickDrive™ skraca czas prania nawet o połowę i zmniejsza zużycie energii do 20%* z zachowaniem najlepszych efektów prania.

*Na podstawie wewnętrznych badań. Skrócenie długości cyklu oraz oszczędność energii w zależności od wybranego modelu i programu prania.

eco-bubble ikona

Pierz skutecznie w niskiej temperaturze

Technologia EcoBubble™ zrewolucjonizowała proces prania dzięki aktywnej pianie, która skutecznie usuwa zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze. Zapewnia też oszczędność energii i ochronę tkanin.

Jak działa EcoBubble™?

ikony sposób działania
Generator EcoBubble™ łączy detergent, wodę i powietrze w aktywną pianę, która trafia bezpośrednio do bębna.
Aktywna piana wnika w tkaniny 40 razy szybciej niż detergent w tradycyjnych pralkach i rozpuszcza zabrudzenia już na początkowym etapie prania.
Piana EcoBubble™ skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze, dzięki czemu pranie nie niszczy delikatnych ubrań.
addwash ikona

Dodawaj ubrania w trakcie prania

Odkąd w pralkach Samsung pojawiło się przełomowe rozwiązanie AddWash™, pranie stało się jeszcze łatwiejsze, zwłaszcza dla zapominalskich. Przez dodatkowe drzwi można dodać różnej wielkości ubrania nawet w środku cyklu prania – bez otwierania głównych drzwi i bez ryzyka wylania wody.

ikona ubrania

Zapomniane ubrania możesz dodać
w trakcie prania*.

ikona płyn

Możesz wlać dodatkową miarkę płynu
zmiękczającego w trakcie płukania.

ikona dodaj

Ubrania możesz dodać również w trakcie
płukania lub wirowania.

* Dodatkowe drzwi AddWashTM mogą zostać otwarte w każdym momencie pod warunkiem, że temperatura wody w bębnie nie przekracza 50°C.
Jeśli przekracza 50°C, wtedy trzeba odczekać, aż temperatura w bębnie opadnie.

addwash

Zapomnij o programowaniu

TWÓJ AUTOMATYCZNY POMOCNIK

Masz czasem kłopot z dobraniem odpowiedniego programu? Program Pranie optymalne gromadzi informacje na temat wagi prania, stopnia zabrudzenia, ilości potrzebnej wody i detergentu. Na tej podstawie program dobiera optymalny czas prania oraz potrzebną liczbę płukań. Kiedy pralka wykryje silne zabrudzenie, automatycznie dodaje więcej detergentu i wydłuża cykl prania*.

szacowanie ciężaru

KROK 1

Automatyczne szacowanie
ciężaru ubrań w bębnie.

szacowanie zużycia wody

KROK 2

Obliczanie przewidywanego
zużycia wody podczas prania.

Ocena zabrudzenia

KROK 3

Ocena poziomu
zabrudzenia tkanin.

Weryfikacja dodania detergentów

KROK 4

Bieżąca weryfikacja potrzeby dodania
detergentu lub zmiękczacza.

etapy prania

* Funkcja dostępna tylko w modelu WW10M86INOA.

Technologia VRT-M

QuickDrive™ pracuje niezwykle cicho nawet podczas szybkiego wirowania, dzięki zaawansowanej technologii redukującej wibracje VRT-M*. Pralka wykorzystuje do tego siłę magnesów, które optymalizują pracę specjalnych kulek ze stali nierdzewnej, kręcących się w kierunku przeciwnym do ruchów bębna.

* Funkcja dostępna tylko w serii WW8800M.

Cicha praca

Asystent Prania

Steruj Praniem za pomocą smartfona

Asystent Prania podpowie Ci, który program będzie optymalny dla Twoich ubrań. Wybierz rodzaj i kolor tkaniny oraz poziom zabrudzenia w aplikacji. Asystent Prania pomoże Ci też zaplanować czas zakończenia prania i poinformuje Cię o kończącym się detergencie.

Asystent prania

Funkcja aktywnej piany

Łatwo usuwaj nawet uporczywe plamy.
Wybierz tę funkcję, a przed rozpoczęciem wybranego programu ubrania zostaną namoczone w aktywnej pianie, która głęboko wnika w tkaniny i zmiękcza zabrudzenia.

Funkcja aktywnej piany
Autodozowanie

Autodozowanie

Dozownik automatycznie dobiera odpowiednią ilość detergentu i płynu do płukania tak, aby za każdym razem zapewnić doskonałe efekty prania. Dzięki temu środki piorące możesz uzupełniać raz na miesiąc*. Oczyszczony z osadu podajnik jest bardziej higieniczny.

* Płynu wystarcza na 16 cykli prania – 1 miesiąc, w oparciu o średnią: 4 cykle na tydzień, 5 kg załadunku, normalne zabrudzenia.

Funkcja dostępna tylko w modelu WW10M86INOA.

Pranie parowe

Nowa linia pralek z technologią QuickDrive™ została wyposażona w cykl prania parowego. Urządzenie uwalnia parę z dołu bębna, równomiernie rozprowadzając ją wewnątrz. Program Prania parowego jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które chcą odświeżyć swoją garderobę, pozbyć się nieprzyjemnego zapachu i zagnieceń.

* Funkcja dostępna tylko w serii WW8800M oraz WW7800M.

Funkcja prania parowego
Dokładniejsze płukanie

Dokładniejsze płukanie

Aby w krótszym czasie usunąć pozostałości środków piorących, pralka została wyposażona w dodatkową dyszę umieszczoną w górze kołnierza. Teraz woda wypływa zarówno przez szufladę na detergent oraz przez górny natrysk, co znacząco skraca czas płukania i sprawia, że jest ono bardziej skuteczne.

Klasa energetyczna A+++

Pierz bez obciążania portfela kosztami energii elektrycznej.
W krótszym cyklu prania pralka zmniejsza zużycie energii nawet o 20%*,
co przekłada się na mniejsze rachunki za prąd.

* Przetestowane przez IEC 60456:201.

Klasa energetyczna A+++

Potwierdzona skuteczność

Wieloletnia gwarancja

Z QuickDrive™ masz spokój na lata. Zyskaj pewność, że możesz polegać na swojej pralce dzięki gwarancji na silnik Digital Inverter obowiązującej 10 lat.

Weloletnia gwarancja

Kup pralkę qdrive logojuż teraz

Kup pralkę