Kuchnia dla szefa.
Kuchnia dla Ciebie.

Stworzone dla profesjonalistów, dostosowane do Twoich potrzeb


Od blisko 100 lat wyposażamy profesjonalne kuchnie na całym świecie. To wieloletnie doświadczenie zaprocentowało stworzeniem sprzętów z wykorzystaniem rozwiązań z najlepszych restauracji, dostosowanych do Twoich potrzeb.

Oven
Piekarnik parowy
CombiSteam Deluxe
Idealny do:
ico
Pieczenia ciast i chleba
ico
Grillowania
ico
Gotowania
Hob
Płyta
indukcyjna
ico
Funkcja Booster
ico
Funkcja Bridge
ico
Funkcja Infinite
Diehwasher
Zmywarka
ComfortLift
ico
Podnoszony kosz
ico
Ramię satelitarne
ico
Wysuwana szuflada
na sztućce
Fridge
Lodówka z Systemem
Inteligentny NoFrost
ico
NoFrost
ico
Podwójny obieg
wilgotnego powietrza
 
 
zdjecie 1

Piekarniki parowe

Chrupiące i puszyste wypieki, soczyste mięsa, pełne witamin warzywa gotowane na parze i potrawy sous vide. Dzięki piekarnikom parowym możesz uzyskać efekt, jak szefowie najlepszych kuchni, korzystający z pieców konwekcyjno-parowych.

SPRAWDŹ

Płyty indukcyjne

Wygoda i szybkość muszą cechować sprzęty kuchenne w najlepszych restauracjach. Inspirując się rozwiązaniami z profesjonalnych kuchni, stworzyliśmy płyty indukcyjne m.in. z funkcją Booster, która błyskawicznie rozgrzeje naczynia i polami grzejnymi Infinite, które same dostosują się do ich wielkości.

SPRAWDŹ
zdjecie 2 zdjecie 1

Lodówki z Inteligentnym Systemem NoFrost

W najlepszych restauracjach ważne jest pełne wykorzystanie produktu, dlatego tak istotna jest jego świeżość. Stworzyliśmy lodówki inspirowane profesjonalnymi kuchniami, wyposażone w system Inteligentny NoFrost. Dzięki zachowaniu odpowiedniego poziomu wilgotności, utrzymają świeżość produktów na prawdę długo!

SPRAWDŹ

Zmywarki ComfortLift

Poza gotowaniem w restauracjach istotne jest dokładne zmywanie. Zainspirowani profesjonalnymi sprzętami, zastosowaliśmy w naszych zmywarkach ComfortLift specjalne ramię satelitarne. To gwarancja zawsze czystych naczyń niezależnie od tego, jak ułożysz je w koszach.

SPRAWDŹ
zdjecie 2

Szwedzkie korzenie


Jesteśmy szwedzką marką. Nasze pochodzenie to nasza duma. Bogate dziedzictwo skandynawskiego designu, poukładany szwedzki styl życia i stałe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań mają odzwierciedlenie w filozofii naszej firmy.

zdjecie 1

Minimalistyczny design

Niezwykła staranność i zamiłowanie do prostoty zakodowane jest w naszym DNA. Tworzymy produkty z najwyższą dbałością o każdy detal, bo wiemy jak ważna jest Twoja prywatna przestrzeń.

Zamiłowanie do innowacji

Nieustannie szukamy rozwiązań, które uczynią Twoje życie prostszym i wygodniejszym, by dać Ci czas na to, co naprawdę ważne.

zdjecie 2 zdjecie 1

Intuicyjność i wygoda

Tworzymy sprzęty dostosowane do Twojego stylu życia. Liczy się dla nas prostota rozwiązań, które sprawdzą się w Twoim domu.