Jaki blender do 200 zł? - ranking ręcznych blenderów

Autor: Ola

Dzięki blenderowi ręcznemu możesz zmiksować gęste zupy na kremowe, a owoce i warzywa na koktajle i smoothie. Wielofunkcyjny blender ręczny może też rozdrabniać różnorodne składniki – od mięs po orzechy, a urządzenia z największą mocą poradzą sobie też z kruszeniem lodu do napojów. Jaki blender kupić? Sprawdź ranking blenderów ręcznych do 200 zł!

Blender ręczny do miksowania

LISTING PRODUKTÓW

Bosch ErgoMixx MSM64010

RAVEN EBR002

Zelmer 491.6 (ZHB1206B)

Bosch MSM66155

Sencor SHB 4363OR

Bosch ErgoMixx MSM67170

Electrolux

Tefal Quickchef HB658838

Bosch ErgoMixx MSM64010 - dobry blender w niskiej cenie

Blender Bosch ErgoMixx MSM64010Tani blender Bosch ErgoMixx MSM64010 o mocy 450 W i z jednym poziomem prędkości obrotu jest przeznaczony przede wszystkim do miksowania zup i miękkich owoców na koktajle mleczne i smoothie. Według naszych klientów sprawdza się także do rozdrabniania zamrożonych owoców, jednak ze względu na końcówkę z tworzywa sztucznego nie jest rekomendowany do kruszenia lodu (zalety i wady plastikowej nasadki znajdziesz w poradniku porównującym ją do stalowej główki blendera). Użytkownicy chwalą blender Bosch ErgoMixx także za cichą pracę i tryb Turbo, który przyśpiesza miksowanie i pozwala rozdrobnić twardsze składniki. Bosch ErgoMixx MSM64010 to lekki i dobry blender, który jest intuicyjny w użyciu. Obsługuje się go za pomocą dwóch przycisków, które wystarczy delikatnie wciskać. W zestawie z blenderem otrzymujesz wysoki pojemnik.

PARAMETRY

Moc silnika: 450 W

Regulacja obrotów: brak

Liczba poziomów obrotów: 1

Funkcje: miksowanie

Funkcje dodatkowe: tryb Turbo

PLUSY

+ niska cena

+ cicha praca

+ lekki i poręczny

+ pojemnik w zestawie

+ końcówkę można myć w zmywarce

MINUSY

− niska moc

− brak regulacji obrotów

− końcówka z tworzywa sztucznego

OCENA PRODUKTU: 7,5/10

Blender RAVEN EBR002 z funkcją Turbo

Blender RAVEN EBR002Stopka miksująca ze stali nierdzewnej i ostrza ze stali szlachetnej to jedne z wielu zalet dobrego blendera RAVEN EBR002. Konstrukcja końcówki zapobiega rozchlapywaniu się miksowanych składników. Dzięki solidnemu wykonaniu, wytrzymałym ostrzom i funkcji siekania blender RAVEN radzi sobie bardzo dobrze z twardszymi składnikami koktajli czy pesto, np. orzechami, zwłaszcza jeśli użyjesz funkcji Turbo – włączanej jednym przyciskiem. Nawet na najszybszych obrotach urządzenie pracuje cicho. Wystarczy nacisnąć dwa przyciski zwalniające stopkę miksującą, aby odłączyć końcówkę od ergonomicznego uchwytu i umyć ją pod bieżącą wodą. Nasi zadowoleni klienci wykonują z pomocą tego blendera domowe zupy, hummusy, warzywne smoothie, a także kruszą lód do orzeźwiających napojów.

PARAMETRY

Moc silnika: 600 W

Regulacja obrotów: brak

Liczba poziomów obrotów: 2

Funkcje: miksowanie, rozdrabnianie (siekanie)

Funkcje dodatkowe: funkcja Turbo

PLUSY

+ wykonanie końcówki i ostrzy ze stali

+ cicha praca

+ ergonomiczny uchwyt

+ rozdrabnia twarde składniki i kruszy lód

+ nie rozpryskuje miksowanych składników

MINUSY

− brak regulacji obrotów

− końcówki nie można myć w zmywarce

OCENA PRODUKTU: 8/10

Zelmer 491.6 (ZHB1206B) - praktyczny blender z pojemnikiem

Blender Zelmer 491.6 (ZHB1206B)Prosty i minimalistyczny blender Zelmer 491.6 (ZHB1206B) ma aż 15 prędkości obrotowych i dodatkową funkcję Turbo do rozdrabniania składników na kremowe zupy, aksamitne sosy, gęste koktajle czy owocowo-warzywne smoothie. Końcówka miksująca wykonana ze stali nierdzewnej radzi sobie z miksowaniem twardych składników i gorących produktów. W zestawie znajduje się praktyczny 1,2-litrowy pojemnik z pokrywką, w którym można przechowywać domowe koktajle czy zupy. Nasadkę miksującą wkręca się do ergonomicznego uchwytu, dzięki czemu jest zabezpieczona przed przypadkowym odblokowaniem się w trakcie pracy.

PARAMETRY

Moc silnika: 700 W

Regulacja obrotów: mechaniczna, płynna

Liczba poziomów obrotów: 15

Funkcje: miksowanie

Funkcje dodatkowe: funkcja Turbo

PLUSY

+ końcówka ze stali nierdzewnej

+ duży pojemnik z pokrywką w zestawie

+ ergonomiczny uchwyt pokryty antypoślizgowym tworzywem

+ wiele poziomów obrotów

+ możliwość mycia końcówki w zmywarce

MINUSY

− może się przegrzać podczas miksowania twardych składników

OCENA PRODUKTU: 8,5/10

Wielozadaniowy blender kuchenny Bosch MSM66155

Blender Bosch MSM66155Wielofunkcyjny blender Bosch MSM66155 miksuje, rozdrabnia, uciera składniki i ubija pianę. W zestawie znajdują się specjalne końcówki do miksowania (QuattroBlade z ostrzami ze stali nierdzewnej), puree, trzepaczka, kubek i pojemnik z pokrywką. Dzięki elektroniczno-płynnej regulacji obrotów możesz sterować prędkością urządzenia aż na 12 poziomach. Użytkownicy blendera Boscha potwierdzają, że znakomicie przygotowuje ziemniaczane puree na obiad, szybko i dokładnie miksuje składniki na koktajle, a przy tym cicho pracuje. Wszechstronny zestaw sprawdzi się w małej kuchni, zastępując mikser dzięki trzepaczce do białek oraz malakser do rozdrabniania mięs, sera, cebuli, ziół, warzyw i innych składników.

PARAMETRY

Moc silnika: 600 W

Regulacja obrotów: elektroniczna, płynna

Liczba poziomów obrotów: 12

Funkcje: miksowanie, rozdrabnianie, ucieranie, ubijanie piany

Funkcje dodatkowe: funkcja Turbo, AntiSplash

PLUSY

+ ergonomiczny i antypoślizgowy uchwyt SoftTouch z miękkiego materiału

+ końcówki, pojemnik i kubek można myć w zmywarce

+ wykonanie ze stali nierdzewnej

+ w zestawie wysoki pojemnik do miksowania z miarką

+ elementy z tworzywa sztucznego wolne od BPA

MINUSY

− dość przeciętna moc podczas rozdrabniania mięsa

OCENA PRODUKTU: 9/10

Sencor SHB 4363OR - blender ręczny do nowoczesnej kuchni

Blender Sencor SHB 4363ORModel Sencor SHB 4363OR znalazł się w zestawieniu najlepszych blenderów ręcznych nie przez przypadek. Jest dostępny w aż 9 kolorach, co zdecydowanie wyróżnia go na tle czarno-srebrnych urządzeń. W dużym zestawie znajduje się kilka elementów: kielich do miksowania z pokrywą, trzepaczka, końcówka do miksowania, ostrze rozdrabniające i pojemnik do siekania z pokrywką. Producent dołączył także specjalny uchwyt na blender do mocowania na ścianie, ułatwiający jego przechowywanie. Uchwyt ma dwa otwory: na rączkę i na końcówkę, np. ubijaczkę. Urządzenie może miksować gorące potrawy oraz rozdrabniać twarde produkty. Końcówka ze stali nierdzewnej jest wytrzymała i odporna na barwiące składniki, np. buraki.

PARAMETRY

Moc silnika: 800 W

Regulacja obrotów: mechaniczna, płynna

Liczba poziomów obrotów: brak danych

Funkcje: miksowanie, rozdrabnianie (siekanie), ubijanie piany

Funkcje dodatkowe: funkcja Turbo

PLUSY

+ 6 lat gwarancji na silnik

+ nakładka ze stali nierdzewnej

+ uchwyt do mocowania na ścianie

+ płynna regulacja prędkości pokrętłem

+ długi przewód zasilający nie ogranicza ruchów

MINUSY

− pojemnik do siekania ma mniejszą pojemność niż drugi pojemnik

OCENA PRODUKTU: 9,5/10

Bosch ErgoMixx MSM67170 - dobry blender wielofunkcyjny

Blender Bosch ErgoMixx MSM67170Wielofunkcyjny blender Bosch ErgoMixx MSM67170 z mocą silnika 750 W i płynną regulacją obrotów na 12 poziomach jest przeznaczony do miksowania, kruszenia lodu, rozdrabniania (siekania) i ubijania piany. Dzięki funkcji Turbo blender poradzi sobie także z wieloma twardymi produktami – od warzyw po orzechy. Dla naszych zadowolonych klientów jest niezastąpiony do miksowania zup na kremy, ubijania białek i śmietany, rozdrabniania owoców do koktajli z odżywkami dla sportowców. Warto zwrócić uwagę na praktyczny spiralny kabel, dzięki któremu urządzenie ma większy zasięg.

PARAMETRY

Moc silnika: 750 W

Regulacja obrotów: elektroniczna, płynna

Liczba poziomów obrotów: 12

Funkcje: kruszenie lodu, miksowanie, rozdrabnianie (siekanie), ubijanie piany

Funkcje dodatkowe: funkcja Turbo

PLUSY

+ wielofunkcyjne przeznaczenie

+ wysoka moc

+ wiele poziomów regulacji obrotów

+ ergonomiczny kształt rączki pokrytej antypoślizgowym materiałem

+ końcówka miksująca z nożem QuattroBlade z 4 ostrzami

MINUSY

− otwory w nasadce miksującej zwiększają ryzyko chlapania

OCENA PRODUKTU: 9,5/10

Tefal Quickchef HB658838 - najlepszy blender ręczny do 200 zł

Blender Tefal Quickchef HB658838Jaki blender wybrać, jeśli oczekujesz od urządzenia precyzyjnej kontroli i bezkompromisowego miksowania i rozdrabniania najtwardszych produktów? Blender Tefal Quickchef HB658838 o dużej mocy 1000 W to wybór wymagających, którzy oczekują od urządzenia wszechstronnych funkcji, wytrzymałych akcesoriów i dużej mocy. Wydajny silnik pozwala na znaczne skrócenie czasu przygotowywania potraw. Po gotowaniu posprzątasz tak samo szybko – końcówkę można myć w zmywarce. Tryb pracy pulsacyjnej pozwala zarówno na delikatne mieszanie składników, jak i zmiksowanie ich na jednolitą masę. Niezależnie od wybranej prędkości blender leży pewnie w dłoni dzięki antypoślizgowej powłoce rączki. Intuicyjne pokrętło pozwala na zmianę prędkości miksowania bez zatrzymywania blendera. Srebrno-czarne urządzenie znakomicie prezentuje się w eleganckiej kuchni.

PARAMETRY

Moc silnika: 1000 W

Regulacja obrotów: mechaniczna, skokowa

Liczba poziomów obrotów: 20

Funkcje: miksowanie

Funkcje dodatkowe: funkcja Turbo

PLUSY

+ podświetlenie regulacji prędkości

+ antypoślizgowy uchwyt

+ moc silnika dorównująca potężnemu blenderowi kielichowemu

+ osłona przeciwrozpryskowa

+ szeroki zakres regulacji obrotów

MINUSY

− podczas miksowania suchych produktów może się przegrzać

OCENA PRODUKTU: 10/10

Podsumowanie

Wybór najlepszego blendera z rankingu ułatwi Ci poradnik Niezawodne urządzenie w kuchni – poznaj praktyczne funkcje blendera ręcznego. Z artykułu dowiesz się, jakie parametry są kluczowe do przygotowywania pysznych smoothie i koktajli oraz czym powinien charakteryzować się dobry blender dla osób, które dużo gotują. Wszechstronny blender może zastąpić mikser, malakser, a nawet robota kuchennego. Zobacz też ranking TOP 10 blenderów kuchennych z rozbudowanymi akcesoriami, które czynią gotowanie łatwiejszym i szybszym. Opinie naszych klientów o najlepszych ręcznych blenderach zebraliśmy tutaj.

80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów