Najlepsze niszczarki do dokumentów – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Joanna

Niszczarka do dokumentów stanowi jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdego biura. Starych umów i innych ważnych papierów nie należy bowiem wyrzucać bezpośrednio do kosza, ponieważ postronne osoby mogłyby zyskać dostęp do prywatnych danych i cennych dla poszczególnych firm informacji. Dlatego też koniecznie zaopatrz się w takie urządzenie, sprawdzając opinie na temat poszczególnych niszczarek do papieru.

Niszczarka do dokumentów przyda się w każdym biurze

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- którą niszczarkę Fellowes wybrać,

- która niszczarka Hama zyskała zaufanie naszych klientów,

- na które niszczarki innych marek warto zwrócić uwagę.

Niszczarka Fellowes – modele cenione przez użytkowników

Jednym z popularniejszych producentów niszczarek do dokumentów jest marka Fellowes. To właśnie jej urządzenia zyskały najwięcej pozytywnych opinii w naszym sklepie, a oto kilka z nich:

  • Sprawdź, która niszczarka do papieru ma dobre opinieniszczarka Fellowes Powershred 8Cd – użytkownicy cenią produkt za doskonałą jakość. Ten model został nazwany przez klienta AmBeR najlepszym w swojej klasie cenowej. Dodał także: Parę z innych firm już dawno zakończyło żywot. Fellowes, które posiadam w ilości już 10 sztuk, działają cały czas, polecam. Funkcjonalność tej niszczarki potwierdza również Losm: Spełnia swoją rolę, niszczy zszywki, spinacze, płyty, karty. Dzięki takim recenzjom z pewnością niejedna osoba weźmie pod uwagę to urządzenie.
  • niszczarka Fellowes Powershred M-7Cm – również tutaj znajdziemy wiele pochlebnych słów na temat urządzenia. Dość obszerną opinię na jego temat pozostawił użytkownik TOST: Tnie papier dobrze, naraz ok. 2 kartek A4... Jak poda się więcej, wyraźnie męczy się, ale daje radę. Do domowego użytku lub w małym biurze będzie OK. Siatkowy kosz ułatwia ocenę wypełnienia. Warto smarować ostrza wg instrukcji: wyraźna poprawa efektywności i działa nieco ciszej. Jak widać ma swoje wady, ale działa wydajnie, więc w tej cenie wydaje się być rozsądnym wyborem.
  • niszczarka Fellowes P-48CSzukając niszczarki do niewielkiego biura, kierowałem się stosunkiem kasy do możliwości. Ten model wydawał mi się najbardziej odpowiedni i jak na razie muszę przyznać, że był to trafiony wybór. Sprzęt działa niezawodnie, niszczy do dziesięciu kartek jednocześnie bez problemu (więcej niż podaje producent). Ponieważ tnie na ścinki, a nie na paski, śmieci zabierają mniej miejsca, choć kosz jest i tak spory. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Recenzja od imuflona jest na tyle rozbudowana, że chyba nie trzeba niczego więcej dodawać.

PORADA EKSPERTA

Jeśli szukasz funkcjonalnej niszczarki do dokumentów, koniecznie zaopatrz się w model, który potnie nie tylko papier, ale poradzi sobie również z płytami CD i kartami kredytowymi.

Proponowane produkty
  • 129 zł
  • 379 zł
  • 199 zł

Niszczarki do papieru Hama – opinie

Kolejną marką cieszącą się ogromnym zaufaniem wśród klientów jest Hama. Wiele modeli tego producenta posiada świetne oceny, np. Hama CC614A. Użytkownicy doceniają jego niską cenę i dobrą wydajność, a jako minus wskazują głównie głośną pracę. Jeszcze tańszą niszczarką jest Hama SC 510L, i ona również ma swoje grono zwolenników. Możemy przeczytać o niej, że jest solidnie zbudowana, wyróżnia się szybką pracą, a kompaktowy rozmiar pozwala na wygodne przechowywanie w domu i biurze. Zadowolonych klientów znajdziemy także w opiniach o urządzeniu Hama CC 614L, czego najlepszym przykładem jest recenzja Ewy – Zrobiłam świetny zakup, niszczarka jest świetna, jestem bardzo zadowolona, polecam.

Pozostałe niszczarki do papieru – opinie

Niszczarka do dokumentów Rexel Alpha Strip CutNajlepiej ocenianą wśród wszystkich naszych niszczarek do dokumentów jest model Tracer CUTTER TRX-119. Przekonującą opinię wystawiła mu m.in. Ania: Super sprawa! Niszczarka pracuje jak burza! W mig znikają dokumenty i zamieniają się w niezłe konfetti. Polecam ten produkt. Podobnych recenzji można znaleźć pod tym produktem bez liku. Świetnie sprawuje się także niszczarka Rexel Alpha Strip Cut, której działanie docenił użytkownik Tłumacz przysięgły, pisząc: Jest to klasa ochrony C4!!! Te niszczarki są bardzo drogie, a tu tylko 200 zł. Nigdzie taniej. Tnie świetnie dokumenty nawet ze zszywkami. Ma bardzo mocne „zęby”. Jak za taką cenę, to mega rzecz. Ta opinia z pewnością pomoże wielu podczas kupowania niszczarki do dokumentów. Warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden niedrogi model, mianowicie Manta MSR002Niszczarka sprawuje się znakomicie. Jej możliwości niszczenia w tej cenie są nad wyraz świetne! Jedyne, co wymaga przyzwyczajenia, to jej głośność pracy.

Jak widać możliwości wyboru, jeśli chodzi o niszczarkę do dokumentów, jest bardzo wiele. Jeśli dalej się wahasz, zerknij również do naszego rankingu: TOP 7 Niszczarek do dokumentów.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link