Rabaty do -50% i w tym roku nie płacisz!
TELEWIZORY
Promocje non-stop
RTV DLA KAŻDEGO Telewizor jest obecny w prawie każdym domu w Polsce. Włączamy go, aby się zrelaksować, poznać najnowsze informacje, czy rozerwać się po ciężkim dniu pracy. Postęp technologiczny w ostatnich latach sprawił, że w segmencie telewizorów pojawiło się wiele nowych technologii. Sprzęt dostępny na rynku jest coraz doskonalszy, a wszystko po to, żeby świat zza szklanego ekranu był barwniejszy, piękniejszy i bardziej rzeczywisty. Porównaj poszczególne parametry i ustal budżet, a potem wybierz produkt najlepiej dopasowany do wszystkich Twoich oczekiwań. Zobacz i przekonaj się, że znajdziesz tu idealny dla siebie sprzęt RTV.


Ambilight. Tylko od firmy Philips. Gdyby można było nie tylko oglądać telewizję, ale wręcz ją poczuć? W telewizorze Philips Ambilight inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym. Ekran będzie wydawał się większy, akcja będzie jeszcze bliżej Ciebie, a muzyka zyska świetlną oprawę.
Samsung QLED SmartTV zmienia zasady gry Zachwyci nie tylko fanów filmów i seriali, ale także graczy. Dedykowany Tryb Gry oraz szereg technologii, które poprawiają wrażenia z rozgrywki na dużym ekranie, to więcej emocji i lepsza kontrola rozrywki. Doprowadzony do perfekcji obraz to efekt działania Procesora Quantum 4K i Inteligentnego Skalowania do 4K. W połączeniu ze 100% Natężeniem Kolorów widzowie zobaczą na ekranie świat pełen barw, który będzie bardziej wyrazisty niż kiedykolwiek wcześniej. Fanów filmów zachwyci także poziom odwzorowania szczegółów i idealny kontrast.
Nigdy więcej nie będziesz musiał uczyć się obsługi telewizora, teraz to on będzie uczył się Ciebie. Stając się posiadaczem nowego telewizora NanoCell doświadczysz wyjątkowej jakości obrazu w domowym zaciszu, a nowatorska metoda wykorzystania sztucznej inteligencji AI ThinQ sprawi, że odbiornik znajdzie na Twoje życzenie właściwe informacje. W prosty sposób, mówiąc po polsku, wyszukasz treści lub zmienisz ustawienia. Inteligentny procesor α7 Gen2, funkcja NanoColor, technologia LG Cinema HDR, system dźwięku Dolby Atmos w połączeniu z systemem z Dolby Vision to gwarancja pełnych kinowych doświadczeń.
159,99 zł
  • Typ uchwytu: ruchomy
  • Rekomendowana wielkość ekranu: 32 - 50 cali
  • Maksymalna waga ekranu: 25 kg
Szczegóły
229,99 zł
(242)

Reinston EU008 32"-60"

uchwyt

  • Typ uchwytu: uchylny
  • Rekomendowana wielkość ekranu: 32 - 60 cali
  • Maksymalna waga ekranu: 50 kg
Szczegóły
Sprawdź
teraz
Promocje
non-stop
Telewizory Laptopy Komputery Smartfony Smartwatche AGD Foto Audio
Rabaty do -50%
W tym roku nie płacisz
KUPUJ W 20 RATACH 0% RRSO 0%
Telewizory Laptopy Komputery Smartfony Smartwatche AGD Foto Audio