Jaki smartwatch dla dziecka? Jak wybrać najlepszy?

Czy jest coś ważniejszego niż bezpieczeństwo naszych dzieci? Duży komfort dają rodzicom nowoczesne smartwatche z GPS, wyglądające jak zwykły zegarek, a pozwalające sprawdzić, gdzie przebywa Twoje dziecko. Dlatego jeżeli jesteś rodzicem, to koniecznie przeczytaj, jak za jednym razem możesz sprawić dziecku nie lada frajdę i skutecznie zadbać o jego bezpieczeństwo.

Dla kogo jest smartwatch z GPS?

Smartwatch z GPS Motus Watchy to urządzenie dla dzieci przedszkolnych i uczących się w szkołach podstawowych. Nowoczesny smartwatch poinformuje cię, gdzie jest dziecko, pozwoli się z nim skontaktować oraz zaalarmuje, kiedy znajdzie się w strefie zagrożenia. I ma przycisk „SOS”, którego w każdej chwili może użyć dziecko. Ten smartwatch z GPS dla dzieci ma nowoczesny design, jest wodoodporny i nie szokuje ceną. Kiedyś rodzice kupowali dzieciom komórki, teraz wystarczy nowoczesny Motus Watchy.

W zestawie otrzymacie nie tylko podstawowe wyposażenie, ale również dodatkowy pasek z bezpiecznego, spełniającego wszystkie unijne normy silikonu, który jest stworzony do zadań specjalnych, czyli… codziennych akcji waszej pociechy! Jest odporny na zarysowania, ma certyfikat IP67, a więc możecie używać go w deszczu, na placu zabaw czy plaży, a także podczas innych aktywności – odpadają tylko sporty wodne. Pasek możecie wybrać z kilku designerskich wzorów, m.in. graffiti, kosmos, misie albo wzory 3D! Takiego gadżetu nie będzie miał nikt w klasie!

Jakie ma funkcje nowoczesny smartwatch Motus Watchy?

Najważniejsza jest lokalizacja. Dzięki systemowi GPS możesz w każdej chwili dowiedzieć się, gdzie jest Twoje dziecko. Dodatkowo w lokalizacji pomagają systemy: AGPS, LBS i Wi-Fi. To dzięki nim zegarek zlokalizuje pozycję Twojego dziecka zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Historia lokalizacji – w każdej chwili możesz się dowiedzieć, gdzie i kiedy przebywało dziecko.

Bezpieczne lokalizacje – sam ustalasz, gdzie dziecko jest bezpieczne i programujesz alarm w razie przekroczenia tej strefy.

Przycisk SOS – rodzice natychmiast dowiadują się, że coś się stało i dostają informacje o lokalizacji pociechy.

Blokowanie obcych numerów – obawiasz się, że do Twojego dziecka zadzwoni nieznajomy? Zablokuj nieznane rozmowy przychodzące.

Dzięki funkcji powiadomienia o przybyciu do szkoły umożliwimy Ci też sprawdzenie czy dziecko nie wybrało się na wagary.

Chat głosowy służący do nagrywania krótkich wiadomości głosowych. Wysoką jakość połączenia gwarantują nowoczesne głośniki i mikrofon.

Książka kontaktów pomieści 20 numerów do rodziny i przyjaciół, a Ty możesz zablokować obce połączenia.

Motus Watchy ma ambicję, czyli czym jeszcze pokonujemy konkurencję

Nasz smartwatch ma nowoczesny wygląd, który spodoba się każdemu dziecku. Zaokrąglone szkło pokrywa cały ekran, chroniąc go przed uszkodzeniem. Wyświetlacz jest niezwykle czytelny i ostry, a dotykowy panel intuicyjny dla każdego dzieciaka.

Specjalny pasek silikonowy, spełniający normy UE jest odporny na zarysowania, pył i pot. Można bez problemu używać go w deszczu i podczas WF-u. W zestawie znajdziecie też dodatkowy pasek.

Aplikacja w zegarku z GPS – oto Motus Tracker. Sam smartwatch z GPS to nie wszystko. Potrzebne jest jeszcze narzędzie dla rodzica. Ze sklepu Google Play lub AppStore możesz pobrać Motus Tracker –dzięki niemu możesz przejrzeć historię lokalizacji sparowanego zegarka Motus Watchy, ustawić bezpieczne obszary, w których może się poruszać twoje dziecko, możesz też dodawać numery telefonów do książki telefonicznej i numer SOS. W skrócie jest to po prostu pilot sterujący do smartwacha Watchy.

Ekran naszego smartwatcha jest naszym wyróżnikiem – szkło 2.5D idealnie pokrywa całą jego powierzchnię, chroniąc przed uszkodzeniami. Zastosowaliśmy technologię IPS, która zachwyca odwzorowaniem kolorów i głębią czerni – to sprawia, że 1.3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 240 pikseli jest ostry i czytelny. Sterujecie nim dzięki dotykowemu panelowi.

Dodatkowo dajemy na urządzenie dwa lata gwarancji, zapewniamy polski serwis, Motus assistance i dostarczamy urządzenie pod wskazany adres.

24 miesiące gwarancji

polski serwis

Motus Assistance

door to door

Wielu rodziców już skorzystało z możliwości, jakie daje nasz smartwatch, spróbuj i Ty!

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów