Witaj w sklepie Sony make believe
 

Nagrywaj 3D kamerą Handycam®

Filmuj w wysokiej, podwójnej jakości Full HD 3D

Uchwyć magiczne chwile za pomocą niemal magicznego urządzenia. Kamera z podwójną jakością Full HD 3D firmy Sony wyposażona została w podwójne szerokokątne obiektywy G, podwójny przetwornik obrazu Exmor R CMOS oraz podwójne procesory BIONZ. Doświadczysz tej samej zadziwiającej jakości obrazu Full HD, jakiej spodziewałbyś się po najlepszych modelach kamer Handycam® — ale z głębią 3D.

Małe wymiary i łatwa obsługa

Nowa kamera Handycam® TD20 jest najmniejszą i najlżejszą kamerą z podwójną jakością Full HD 3D na świecie*. Przenoszenie jej i obsługa nie jest już problemem, niezależnie od tego, czy spacerujesz po lesie deszczowym, czy bawisz się w ogrodzie ze swoimi dziećmi. A dzięki nowej minimalnej odległości filmowania wynoszącej 30 cm — w porównaniu z poprzednią 80 cm — podejdziesz do filmowanego obiektu jeszcze bliżej w 3D.

*Z formatem nagrywania AVCHD

Ciesz się pokazem 3D

DTuż po nagraniu, obejrzyj swój film w 3D na dużym, jasnym ekranie dotykowym LCD o wysokiej rozdzielczości. Nie musisz zakładać okularów 3D. Możesz także podłączyć swoją kamerę Handycam® do telewizora BRAVIA 3D-ready firmy Sony lub innego kompatybilnego modelu telewizora, założyć okulary 3D i ciszyć się pokazem.

 
Zobacz więcej artykułów Więcej informacji na Sony.pl Odwiedź forum Sony
Dołącz do nas Dołącz na Facebooku Odwiedź kanał na Youtube Dołącz na NK Szkoła Sony