10 lat gwarancji na silnik iQdrive w pralkach oraz suszarkach Siemens.

Zyskujesz 10-letnią gwarancję na silnik iQdrive w pralkach oraz suszarkach marki Siemens.

Urządzenia marki Siemens oferują nie tylko innowacyjną technologię i futurystyczne funkcje, ale także bezkonkurencyjną, trwałą jakość. W wielu modelach naszych pralek oraz suszarek zainstalowany został rewolucyjny, bezszczotkowy silnik iQdrive, charakteryzujący się szczególną niezawodnością i wydajnością działania. Przy swojej imponującej mocy pracuje nadzwyczaj efektywnie i cicho, a w dodatku jest praktycznie niezniszczalny.

W związku z tym marka Siemens postanowiła objąć napęd iQdrive w pralkach oraz suszarkach 10-letnią gwarancją. Wystarczy zarejestrować urządzenie na naszej stronie internetowej w terminie do 8 tygodni od daty zakupu. Rejestracja pralki lub suszarki udostępnia pobranie karty gwarancyjnej na silnik iQdrive.

Warunki gwarancji w formie pliku PDF możesz pobrać tutaj.

Jedna rejestracja, wiele korzyści

Odbierz swoją przedłużoną gwarancję już teraz i uzyskaj dostęp do wielu innych korzyści:

Dowiedz się wszystkiego o produkcie. Poznaj swój produkt — uzyskaj wszystkie informacje, pobierz podręcznik użytkownika, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami i informacjami oraz znajdź odpowiednie akcesoria.

Poznaj nowości marki Siemens. Bądź wśród pierwszych osób, które dowiedzą się wszystkiego o nowych produktach, innowacjach i ofertach specjalnych — lub zarejestruj się i zaprenumeruj biuletyn marki Siemens.

Uzyskaj pomoc techniczną dla produktu. W tym miejscu znajdziesz wskazówki i filmy dotyczące produktów marki Siemens, wszystkie informacje na temat usług Siemens oraz możliwości przedłużenia gwarancji.