Telewizory OLED+ 4K
z dźwiękiem Bowers & Wilkins
Poczuj serię najbardziej zaawansowanych telewizorów Philips. Telewizory OLED+ wyposażone w technologię przetwarzania obrazu P5 oraz dźwięk Bowers & Wilkins, przeniosą Cię w świat prawdziwych emocji. Otwórz zmysły na realistyczne kolory, ostry obraz 4K UHD i hipnotyzujący dźwięk. Przenieś się w sam środek akcji oglądanego filmu i posłuchaj koncertu tna żywo tak, jakby scena była tuż obok.
OLED+984
Wysmakowany design.
Zapierający dech obraz.
Przestrzenny dźwięk.
65" 19999,-
Telewizory OLED z procesorem P5,
technologią Ambilight i zniewalającym dźwiękiem.
Bądź w sercu akcji. Najnowsza technologia panelu OLED zapewnia głębszą czerń, żywsze kolory i niesamowicie wyraźny kontrast. Szczegóły są precyzyjnie odwzorowane nawet na zaciemnionych lub bardzo jasnych obszarach. Dzięki procesorowi przetwarzania obrazu Philips P5 uzyskasz realistyczny obraz, bez względu na jakość źródłową oglądanych treści.
OLED804
Wysmakowany design.
Zapierający dech obraz.
Przestrzenny dźwięk.
65" 5290,-
Niesamowite wrażenia za każdym razem — niezależnie od źródła.
Procesor P5 nowej generacji firmy Philips z technologią przetwarzania Perfect Natural Reality zapewnia obraz tak realistyczny, że możesz poczuć się jego częścią. Nawet w najciemniejszych fragmentach obrazu szczegóły są odwzorowywane z niezwykłą dokładnością. Nawet przy najjaśniejszych scenach kolory są bogate i realistyczne. A szybkie ruchy są niezwykle płynne.
Ambilight. Tylko od firmy Philips.
W telewizorze Philips Ambilight inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym. Ekran będzie wydawał się większy, akcja będzie jeszcze bliżej Ciebie, a muzyka zyska świetlną oprawę.
Poczuj potężną moc dźwięku.
Telewizory Philips zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu doskonałej jakości dźwięku — niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Dzięki zaawansowanym technologiom, bez względu na to czy oglądasz serię eksplozji w ulubionym filmie, czy słuchasz nastrojowej muzyki usłyszysz je w pełnym spektrum. Tak jak chciał twórca
Telewizor, który ma wszystko
Odkryj serię Performance. Telewizory po brzegi świetną technologią. 4K UHD. Rozświetlający pomieszczenia Ambilight. Android TV. Google Assistant. Dolby Vision i Dolby Atmos. Czasami wybór jest prosty.
Performance Series TV
Wysmakowany design.
Zapierający dech obraz.
Przestrzenny dźwięk.
75" 0,-