Akademia Smaku header
Akademia Smaku logo

Nowa edycja Akademii Smaku!

Kuchnia to serce każdego domu, to w niej życie nabiera smaku, dlatego w tegorocznej edycji Akademii Smaku chcemy mówić nie tylko o przepisach, ale też o emocjach. Miłość, zabawa i tradycja – to trzy obszary, które zawładną stronami Akademii.

W Akademii Smaku 2018 roku wspólnie z nami gotować będą: Mateusz Gessler – kucharz i restaurator, Tomasz Lach – autor bloga Zajadam.pl oraz nowa adeptka Akademii, znana i ceniona aktorka telewizyjna i teatralna – Sonia Bohosiewicz.

Każdy z naszych ambasadorów uosabia jeden ze stylów gotowania: Mateusz – mistrzowski, Tomek – szybki, Sonia – sprytny. Dzięki temu każdy znajdzie przepis dla siebie – zgodny z jego temperamentem i sposobem gotowania.

Nowa akademia smaku!
Miłośc, zabawa...

Miłość, zabawa, tradycja zaczynają się w kuchni!

Gotując wyrażamy emocje, przepraszamy, dziękujemy, po prostu: Miłość zaczyna się w kuchni! Opowiedzą o tym Sonia i Mateusz - gotując i zdradzając historie pełne miłosnych perypetii. Do opowiedzenia swoich pachnących jedzeniem miłosnych wspomnień poprosimy także Was w wyjątkowym konkursie.

W kolejnych odsłonach Akademii opowiemy o tym, że Zabawa zaczyna się w kuchni i Tradycja zaczyna się w kuchni. Oczywiście pojawią się nowe tematyczne przepisy i inspiracje, a także porady sprzętowe.

Powrót Wróć