Innowacyjne urządzenia idealne do nowoczesnych wnętrz.
AirDry
3 razy lepsze efekty suszenia*
Umożliwia skuteczne suszenia w wyniku naturalnegoprzepływu powietrza, by naczynia były idealnie suche i od razu gotowe do użycia. W ostatniej fazie cyklu drzwi zmywarki uchylają się automatycznie na 10 cm, dzięki czemu naczynia suszą się naturalnie
*W porównaniu z suszeniem w zamkniętej zmywarce.
**Potwierdzone testami odpowiadającymi 10-letniemu użytkowaniu zmywarki.
RealLife®
3 razy lepsze efekty mycia
Komfort zmywania w zmywarce RealLife® sprawia, że nie trzeba przejmować się rozmiarami, kształtem naczyń oraz stopniem ich zabrudzenia. RealLife® oraz satelitarne ramię ProClean wraz z 5-cioma poziomami natrysku dają pewność, że strumienie wody dotrą do wszystkich zakamarków naczyń umieszczonych w zmywarce. Powiększona komora zmywarki RealLife® umożliwia zawsze skuteczne zmywanie, bez względu na sposób ułożenia naczyń i wielkość załadunku.
specjalna ochrona szkła
SoftSpikes

Kieliszki i szklanki to zwykle najbardziej delikatne naczynia w zmywarce, dlatego wymagają specjalnego traktowania. Górny kosz tej zmywarki jest wyposażony w miękkie gumowe wsporniki zapewniające stabilność i ochronę szklanek. Wsporniki SoftSpikes i SoftGrips skutecznie utrzymują na miejscu szklanki i kubki, zapobiegając ich spadnięciu i przypadkowemu stłuczeniu.
GlassHolder
System uchwytów GlassHolder w dolnym koszu zapewnia optymalną ochronę nawet najwyższych kieliszków. Bez zacieków i ręcznego zmywania.
GlassCare

GlassCare firmy AEG zapewnia specjalny sposób zmywania i ochronę wszystkich szklanych naczyń.
Zmywarki AEG to zmywarki które:

Pracują w najwyższych klasach energetycznych A+++
Mieszczą
do 15 kompletów
naczyń

Są ciche
i posiadają nawet 10
zróżnicowanych programów
Wyjmowana szuflada na sztućce
Zmywarki Electrolux posiadają wygodną, wyjmowaną trzecią szufladę, zamiast tradycyjnego koszyka na sztućce. Dzięki niej, segregowanie łyżek, noży i widelców do mycia jest wyjątkowo proste i wygodne. Ponadto użytkownicy zyskują dodatkową przestrzeń w dolnym koszu, gdzie mogą wstawić więcej naczyń.
SprayZone
Funkcja SprayZone uaktywnia specjalną strefę przeznaczoną dla naczyń z trudnymi do usunięcia zbrudzeniami. Dzięki temu są one poddawane intensywnemu zmywaniu, które eliminuje wszelkie pozostałości.
KONTROLA CZASU

Funkcja TimeSaver

umożliwia redukcję długości cyklu nawet o połowę.
Funkcja Time Beam

wyświetla na podłodze czas pozostały do zakończenia cyklu zmywania, pomagając planować codzienne czynności.

Funkcja Beam on floor

wyświetlacz kieruje na podłogę wiązkę czerwonego lub zielonego światła, aby poinformować o przebiegu cyklu zmywania.
ExtraHygiene
Każdy załadunek zmywarki może zapewniać ultrahigieniczną czystość naczyń. Wystarczy wybrać opcję ExtraHygiene, aby zniknęło z nich 99,99% wszystkich bakterii.
Program nocny
Program dzięki, któremu zmywarka pracuje wyjątkowo cicho – jedynie 42dB.
MachineCare
Program konserwacyjny Machine Care zapewniający efektywną pracę urządzenia. Zanim go uruchomisz, upewnij się, że zmywarka jest pusta. Program usuwa tłuszcz i kamień z wnętrza urządzenia, w efekcie zapewniając idealne efekty zmywania za każdym razem.
Intensive
Pogram intensywny dzięki któremu usuniesz największe zabrudzenia i nawet najbardziej zaschnięty tłuszcz.
QuickPlus 60°
Dzięki programowi szybkiego zmywania możesz umyć kilka najbrudniejszych naczyń w zaledwie 60 minut. Jeżeli naczynia zostały dopiero co zabrudzone, możesz też idealnie umyć nawet pełny ładunek. Ta zmywarka idealnie nadaje się zatem do zmywania naczyń między daniami podczas przyjęcia.
30-minutowy QuickPlus
Dzięki programowi szybkiego zmywania możesz umyć kilka najbrudniejszych naczyń w zaledwie 30 minut. Jeżeli naczynia zostały dopiero co zabrudzone, możesz też idealnie umyć nawet pełny ładunek. Ta zmywarka idealnie nadaje się zatem do zmywania naczyń między daniami podczas przyjęcia.
AutoSense
Ta zmywarka zapewnia doskonałą czystość naczyń w najbardziej efektywny sposób. Gdy włączone jest ustawienie AutoSense, nowy, wbudowany czujnik precyzyjnie rozpoznaje wielkość ładunku i stopień zabrudzenia naczyń, pozwalając urządzeniu samoczynnie określić parametry zmywania, aby zapewnić maksymalną oszczędność czasu, wody i energii.
NASZE PRODUKTY:

Zrealizuj swój pomysł na kuchnię, której ważnym elementem jest zmywarka.
Dobierz urządzenie odpowiedniej szerokości, które będzie niezawodnie przywracać blask Twoim naczyniom.