Sharp
ZMYWARKI
Możesz w nich sterylizować butelki
dla dzieci. Całkowicie bezpiecznie.
Razem z ...4 kompletami naczyń.
Zmywarki są tymi urządzeniami AGD, w których Sharp wprowadził bardzo dużo innowacyjnych dla tej kategorii rozwiązań. Skupieni jesteśmy bowiem na stworzeniu maksymalnie funkcjonalnej oferty, wprowadzeniu funkcji, które rzeczywiście są pożądane, naprawdę potrzebne współczesnej rodzinie.
Obszary, które są dla nas kluczowe to:

Zminimalizowanie czasu zmywania
Już w standardzie oferujemy rewelacyjny program Expreess 50' pozwalający na umycie naczyń w zaledwie 50 minut w temperaturze 60°C. W niektórych modelach oferujemy również rewolucyjny i doceniane przez międzynarodowe autorytety branży program QuickWash - czyli jeden z najkrótszych programów na świecie pozwalający umyć do 4 zestawów naczyń w ciągu zaledwie 18 minut. Warta uwagi jest funkcja AutoDoor, która znacznie redukuje zużycie wody i umożliwia niezwykle szybkie i skuteczne osuszenie naczyń. Po zakończeniu procesu zmywania drzwi zmywarki automatycznie uchylają się, aby uwolnić nagromadzoną parę.

Jak największa pojemność funkcjonalna zmywarek Sharp
Jesteśmy mistrzami w inteligentnym wykorzystaniu przestrzeni. Niezależnie od zewnętrznych gabarytów wszystkie zmywarki Sharp oferują ogromną i modyfikowalną w zależności od potrzeb przestrzeń. Jest to np. regulacja górnego kosza. Dzięki czemu nawet wysokie naczynia kuchenne można wygodnie ustawić na dole. Ciekawym rozwiązaniem są również dostępny w wybranych modelach dodakowy, trzeci poziom załadunku FlexiTray przeznaczony na sztućce. Jest to szuflada, w której umieścisz nie tylko sztućce, ale również drobne naczynia kuchenne - spodki, łopatki czy mieszadła od miksera, zyskując więcej przestrzeni w pozostałych koszach.

Nieporównywalna z innymi zmywarkami ochrona zdrowia domowników
Nasze zmywarki skutecznie likwidują bakterie, roztocza, co docenią zwłaszcza rodzice dzieci cierpiących z powodu alergii. Odpowiadają za to systemy takie jak HygieneWash, dzięki któremu usuwanych w trakcie mycia jest 99,9999% bakterii (skuteczność tego rozwiązania została potwierdzona przez Niemiecki Instytut Testowy). Filtr Mikroban (Antybakteryjny filtr likwidujący w procesie mycia 99,9999% batkerii) jest standardowym wyposażeniem każdej z naszych zmywarek.