Twój ekspres NespressoKształt, estetyka, kolorystyka, prostota lub wyrafinowanie, czyste espresso, napoje kawowe na bazie mleka... Nespresso to synonim nieustannej innowacji, oferujący szeroką gamę ekspresów, które spełnią Twoje oczekiwania zarówno pod względem estetyki jak i funkcjonalności.

Poczynając od kompaktowej linii Inissia aż po wyjątkowo precyzyjne ekspresy Lattissima Pro, odkryj wszystkie linie ekspresów Nespresso i znajdź ten, który najbardziej Ci odpowiada.
INISSIA Zobacz
Poznaj przyjemność picia kawy Nespresso z nową maszyną Inissia. Ultra kompaktowy ekspres do kawy oferuje połączenie innowacyjnych technologii i modnego designu - dostępny w wielu kolorach. Odkryj bezkompromisową przyjemność 23 kaw Grand Cru.
Kawa w kapsułce Zobacz
Hermetycznie uszczelnione, aluminiowe kapsułki zachowują w swoim wnętrzu, w warunkach optymalnych zapobiegających utlenianiu, 900 niezwykle ulotnych i subtelnych aromatów obecnych w świeżo zmielonej kawie. Nespresso oferuje 23 kawy Grand Cru, z której każda odznacza się odrębną osobowością.
klub nespresso Zobacz
Kupuj ekspres do kawy Nespresso, dołączasz do grona członków Klubu Nespresso i otrzymujesz możliwość zamawiania kaw Grand Cru z największą dla Ciebie wygodą. Wkraczasz do ekskluzywnego świata uprzywilejowanych koneserów kawy…
Mieszanki Grand Cru Zobacz
Do uzyskania doskonałego espresso, specjaliści z Nespresso wyszukują najlepsze ziarna zielonej kawy Grand Cru, z którymi wiążą się najbardziej kuszące obietnice aromatu. Następnie, korzystając z tego bogactwa natury, pełni wirtuozerii „alchemicy” komponują określony smak i wybierają określony rodzaj palenia kawy oraz profil jej mielenia.
ZNAJDŹ SWÓJ EKSPRES Zobacz
Za każdym razem ekspres Nespresso będzie wydobywał wszystkie aromaty kawy. Znajdź ekspres odpowiedni dla Ciebie.