Poznaj wszystkie możliwości
Family Hub™

Sprawdź

Wygodniej zarządzaj swoim domem

z lodówki Family Hub™

Sprawdź zdalnie zawartość lodówki, zaplanuj zakupy spożywcze i zainspiruj się przepisami, zamieniając swoją kuchnię w domowe centrum rozrywki. Wszystko to bez wychodzenia z Twojej ulubionej kuchni.

Zaglądaj do lodówki nawet z daleka

Zawsze wiesz,
co masz w lodówce

Dzięki trzem wbudowanym kamerom, robiącym zdjęcia po zamknięciu drzwi, zobaczysz wnętrze lodówki na zewnętrznym ekranie. Nie musisz już otwierać drzwi, aby sprawdzić, jakie produkty są w środku.

Zdalnie zajrzyj
do środka

Dopiero w sklepie orientujesz się, że o czymś zapomniałeś? Funkcja View Inside pozwoli Ci na zdalne sprawdzenie wnętrza lodówki i spokojne dokończenie zakupów.

Zawsze aktualna lista
zakupów

Ekran lodówki umożliwia stworzenie listy zakupów dostępnej dla całej rodziny. Dzięki SmartThings każdy z domowników zobaczy na smartfonie, jakich produktów brakuje do idealnego obiadu.

Nie wiesz,
co ugotować?

Zdaj się na Family Hub™. Lodówka sama podsunie ciekawe przepisy, bazując na dostępnych składnikach.

Nie wiesz,
co ugotować?

Zdaj się na Family Hub™. Lodówka sama podsunie ciekawe przepisy, bazując na dostępnych składnikach.

Czas na wykwintne
danie?

Sprawdź inspirujące przepisy prosto od najlepszych szefów kuchni z Samsung Club des Chefs™.

Ułatwiona organizacja życia domowego

Rodzina bliżej siebie

Zapomnij o wiecznie ginących karteczkach – dotykowy ekran Family Hub™ o przekątnej 21,5” stworzy nową, wspólną przestrzeń do wymiany ważnych dla domowników informacji.

Kalendarz rodzinny

Niełatwo pamiętać o urodzinach babci, spotkaniu klasowym czy wizycie u lekarza jednocześnie. Żadne z nich Ci nie umknie, jeśli zsynchronizujecie plany dnia z kalendarzem Google i Outlook.

Notatki i wiadomości

Spraw, by dzień Twoich bliskich zaczął się lepiej. Zostaw miłą wiadomość lub zabawny rysunek na drzwiach lodówki, nawet jeśli przebywasz poza domem.

Zdjęcia i albumy

Możesz oglądać ulubione zdjęcia z wakacji na ekranie lodówki, a kiedy podróżujesz i tęsknisz, bez problemu udostępnisz fotografię i podzielisz się wrażeniami z bliskimi.

Wszędzie dobrze, ale w kuchni najlepiej

Najlepsze miejsce na spotkania

Po co przenosić imprezę do salonu, jeśli ekran Family Hub™ w każdym momencie może posłużyć za telewizor bądź odtwarzacz multimedialny z dostępem do internetu? Poznaj swoich gości od kuchni.

Filmy, seriale, TV

Domownicy głodni, a zaraz premierowy odcinek ulubionego serialu? Dzięki aplikacji bez problemu pogodzisz obowiązki z przyjemnościami.

Muzyka i radio

Uwielbiasz gotowanie w rytm muzyki? Nastrój się odpowiednio dzięki wbudowanym głośnikom stereo, puszczając playlistę ze Spotify czy TuneIn Radio, a także słuchając audiobooka.

Przeglądarka internetowa

Potrzebujesz szybko sprawdzić, ile czasu gotować ryż na sushi? Bez problemu zrobisz to nie wychodząc z kuchni, dzięki połączeniu internetowemu dostępnemu przez Family Hub™.

Witaj w świecie rozrywki

Dotknij ekranu Family Hub™ i korzystaj z ulubionych aplikacji:

Stwórz własne centrum dowodzenia

Zarządzaj wszystkimi urządzeniami dzięki Samsung SmartThings

Kontroluj wszystkie urządzenia w domu poprzez aplikację SmartThings dostępną w Twojej lodówce. Zaplanuj sprzątanie, włącz pieczenie ciasta, zmień temperaturę w domu lub sprawdź, kiedy skończy się pranie.

Poznaj nasze technologie

Flex Zone™
Space Max
Triple & Metal Cooling
Dystrybutor wody i lodu
No Frost

Nie wiesz,
co ugotować?

Wydzieloną strefę FlexZone można elastycznie dostosować do aktualnie przechowywanych produktów, ustawiając w niej jedną z czterech temperatur: 0°C, 1°C, 3°C lub temperaturę z chłodziarki, tak by wykorzystać przestrzeń jako rozszerzoną lodówkę.


Komora ze zmienną temperaturą

W specjalnej komorze FlexZone dopasujesz temperaturę do przechowywanych produktów wybierając spośród temperatur 0°C, 1°C, 3°C lub dostosowując je do chłodziarki, co pozwoli na wykorzystanie tej strefy jako dodatkowej przestrzeni lodówki.

Duża pojemność

Zyskaj nawet o 100 litrów większą przestrzeń lodówki niż w standardowych modelach, nie zabierając ani metra kwadratowego z kuchni, dzięki technologii SpaceMax. Nowoczesny system izolacji pozwolił na stworzenie o wiele cieńszych ścianek, co powiększyło miejsce na właściwą, smaczną zawartość lodówki.

* dla lodówek RS6*N8* w porównaniu do konwencjonalnego modelu RSA1U*

Stała temperatura wewnątrz

Triple Cooling to technologia kontrolująca i stabilizująca temperaturę we wszystkich trzech komorach. Wpływa na podniesienie wilgotności i zapobiega mieszaniu się zapachów. Płytka Metal Cooling utrzymuje optymalne schłodzenie powietrza, dzięki czemu produkty spożywcze pozostają dłużej świeże, a temperatura wewnątrz lodówki szybko wraca do poziomu sprzed otworzenia drzwi.

Dystrybutor wody i lodu

We front drzwi został wbudowany dozownik wody i lodu oraz wygodny wyświetlacz LED, w którym umieszczono elementy sterujące. Dystrybutor podaje schłodzoną i filtrowaną wodę, kostki lodu lub kruszony lód. Wybrane modele lodówek nie wymagają podłączenia do linii wodnej.

Koniec ze szronem i lodem

Dzięki usprawnieniu przepływu powietrza, system No Frost niweluje wilgoć oraz utrzymuje taką samą temperaturę w każdym miejscu chłodziarki. Możesz zapomnieć o uciążliwym szronie i lodzie. Lodówka o wiele szybciej osiąga właściwą temperaturę, a Ty nie musisz ręcznie jej odmrażać – zamiast tego, możesz cieszyć się świeżością produktów spożywczych znacznie dłużej.

Wybierz lodówkę, która pasuje do Twojego domu:

RS68N8941SL

KUP TERAZ

RS68N8660S9

KUP TERAZ

RF56M9540SR

KUP TERAZ

RS68N8240SL

KUP TERAZ

RB38M7998S4

KUP TERAZ