5 wspaniałych aplikacji oraz oferta premiowa przy zakupie wybranych laptopów ZenBook Pro Duo lub ZenBook Duo z procesorem Intel® Core i5, i7 lub i9. Kup do 31 marzec 2020 r. Odbierz do 31 maja 2020 r.


Jak skorzystać z promocji?

w Internecie

1 Kup jeden z produktów biorących udział w promocji.
2 Kod do pobrania 5 wybranych programów oraz 90% zniżki na program Vegas Pro otrzymasz na adres e-mail podany w koncie Moje Euro w ciągu 14 dni roboczych od dokonania zakupu.
3 Po otrzymaniu kodu wejdź na stronę softwareoffer.intel.com, zarejestruj się, wprowadź kod i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami!

W sklepie stacjonarnym

1 Kup jeden z produktów biorących udział w promocji. Następnie zarejestruj paragon w koncie Moje Euro.
2 Kod do pobrania 5 wybranych programów oraz 90% zniżki na program Vegas Pro otrzymasz na adres e-mail podany w koncie Moje Euro w ciągu 21 dni roboczych od rejestracji paragonu.
3 Po otrzymaniu kodu wejdź na stronę softwareoffer.intel.com, zarejestruj się, wprowadź kod i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami!

Pamiętaj, możesz złożyć zamówienie również przez telefon 855 855 855


To twoje pierwsze kroki w świeci cyfrowej sztuki? Zacznij swoją kreatywną podróż z programem Painter® Essentials™ 7, potężnym i łatwym w obsłudze narzędziem dla początkujących do nauki i rozwijania twórczej ciekawości. Poznaj sztukę inteligentnej obróbki zdjęć lub poeksperymentuj z czystą kanwą i reaktywnymi pędzlami Natural-Media®. Dostajesz realistyczne środowisko do tworzenia obrazów z jedynymi w swoim rodzaju nośnikami i pędzlami, wspomagającym interfejsem i popularnymi w środowisku narzędziami do malowania, dzięki którym uzyskasz wyjątkowe rezultaty. Spróbuj już dzisiaj namalować coś wspaniałego!

Oprogramowanie Corel® VideoStudio® Pro X10 charakteryzują wielokrotnie nagradzana łatwość użycia i przełomowa kreatywność, które wzbogacono o nowe, imponujące funkcje, takie jak efekty warstwowe, kontrola prędkości i obsługa filmów 360°.

Błyskawiczne tworzenie zachwycających filmów. MAGIX Movie Edit Pro oferuje tryb edycji wideo, zapewnia dostęp do zaawansowanych efektów i pozwala łatwo osiągnąć niesamowite rezultaty. Poczuj tę różnicę!

Produkcja muzyczna stała się o wiele prostsza dzięki narzędziu Music Maker Plus Edition. Stwórz dostosowany do swoich potrzeb program Music Maker, korzystając z dołączonych pętli, instrumentów i funkcji. Łącz modułowo gotowe melodie i beaty, aby komponować zupełnie nowe i unikalne utwory. Wszystkie pętle Music Maker są dostępne w siedmiu odmiennych tonacjach i stanowią efekt inspiracji szeroką gamą gatunków muzycznych.

Obsypany nagrodami program DxO PhotoLab to najlepszy współpracownik zarówno amatora, jak i profesjonalnego fotografa. Wyjątkowe funkcje w postaci inteligentnego oświetlenia, zaawansowanych narzędzi dopasowania miejscowego i naszych słynnych korekcji optycznych sprawią, że zaczniesz czerpać niepowtarzalną radość ze swojej pasji.

Dzięki VEGAS Pro 17 proces obrabiania materiału filmowego staje się efektywny jak nigdy dotąd. Znajdziesz tu wiele zagnieżdżonych osi czasu, najnowsze narzędzia edycji HDR oraz łatwy w użyciu wysokiej jakości color grading z eksportem LUT. Superpłynne odtwarzanie w zwolnionym tempie, zagnieżdżone osie czasu, obsługa rozdzielczości 8K, wiodąca w branży technologia High Dynamic Range, poszerzona akceleracja sprzętowa, narzędzia wypaczania siatki, nagrywanie ekranu i wiele innych funkcji plus procedury przygotowania materiału na płytę DVD/Blu-ray i niewiarygodne efekty Lens Flare z kolekcji Boris Continuum to potężne narzędzia, które po prostu musisz mieć.
ZACZNIJ TERAZ Kup kwalifikującego się ZenBook Pro Duo lub ZenBook Duo z procesorem Intel® Core i5, i7 lub i9.
  • Przejdź do witryny internetowej softwareoffer.intel.com
  • Zaloguj się lub załóż konto Intel® Digital Hub.
  • Gdy Twoje konto zostanie zweryfikowane, zaloguj się i wprowadź swój klucz główny do 31 maja 2020 r., aby odebrać swoje oprogramowanie.
  • Wyraź zgodę na warunki promocji i wypełnij krótką ankietę.
  • Wybierz i pobierz dostępne oprogramowanie.