Ta wersja pakietu Office przeznaczona jest dla 5 użytkowników
Wow. Office 365. Zobacz, ile się zmieniło.

Co wchodzi w skład pakietu?

Pełne wersje aplikacji Office

Możliwość instalacji na wielu urządzeniach

1TB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive

Wyjątkowe funkcje Office 365

1

Funkcja Poprawki odręczne

Nie trzeba drukować. W pakiecie Office, Twoje pióro jest doskonalszym niż kiedykolwiek narzędziem do edycji dokumentów. Za pomocą funkcji Poprawki odręczne, możesz z łatwością i w intuicyjny sposób wprowadzać zmiany bezpośrednio w programie Word, korzystając z cyfrowego pióra.

2

3D w programie PowerPoint

Pokaż każdy wymiar prezentowanych informacji. Dzięki 3D w programie PowerPoint, Twoje prezentacje zyskają więcej głębi, a Ty zrobisz jeszcze lepsze wrażenie.

3

Projektant w programie PowerPoint

Twórz piękne slajdy w ciągu zaledwie kilku sekund. Projektant w programie PowerPoint to nowa, inteligentna funkcja, która umożliwia automatyczne tworzenie wspaniałych slajdów.

4

Redaktor w programie Word

Zaprezentuj swoje umiejętności pisania z najlepszej strony. Dzięki zaawansowanym opcjom korekty, Redaktor pomoże Ci doprowadzić każdy tekst do perfekcji.

5

Płynna zmiana w programie PowerPoint

Płynne przejścia między slajdami jednym kliknięciem. Funkcja Płynna zmiana w programie PowerPoint to efekt przejścia umożliwiający tworzenie płynnych animacji i przemieszczeń obiektów w prezentacji.

Zobacz wideo

Wow. Office 365. Zobacz, ile się zmieniło.

Funkcja Poprawki odręczne

Funkcja Płynna zmiana

Wybierz odpowiedni pakiet Office

  Office 365 dla Użytkowników Domowych Office 365 Personal Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm
  Kup teraz Kup teraz Kup teraz Kup teraz
  Do 5 użytkowników 1 użytkownik 1 użytkownik
Urządzenie 5 komputerów PC/Mac, 5 tabletów, 5 telefonów 1 komputer PC/Mac, 1 tablet, 1 telefon 1 komputer PC/Mac
Nowe funkcje Miesięcznie Miesięcznie    
OneDrive3 1 TB pamięci na użytkownika 1 TB pamięci na użytkownika    
Skype4 60 minut miesięcznie na użytkownika 60 minut miesięcznie na użytkownika    
Wsparcie techniczne    
Word
Excel
PowerPoint
OneNote
Outlook  
Publisher2    
Access2    

Korzyści związane z oryginalnym pakietem Office

OCHRONA

Oryginalne oprogramowanie pomoże Ci chronić się przed wirusami, programami szpiegującymi i innymi zagrożeniami, na które narażasz się, korzystając z pirackiego oprogramowania.

NIEZAWODNOŚĆ

Niezawodność i wydajność oryginalnego oprogramowania pomagają zapobiegać awariom systemu powodowanym korzystaniem z pirackiego oprogramowania.

WSPARCIE

Microsoft zapewnia wsparcie techniczne tylko użytkownikom oryginalnego oprogramowania. W razie awarii, użytkownicy korzystający z pirackiego oprogramowania narażają się na dotkliwe straty.

Jak aktywować pakiet Office 365?

Przejdź na stronę www.office.com
Jeżeli posiadasz konto Microsoft, wpisz nazwę użytkownika, hasło i zaloguj się

Wprowadź otrzymany klucz produktu

Wybierz kraj i język. Zostaniesz przekierowany do ustawień swojego konta. 

Kliknij przycisk Zainstaluj

Częste pytania

Czy Office będzie działał identycznie na komputerze PC, Mac i urządzeniu mobilnym?

Nie. Aplikacje Office są skonstruowane w taki sposób, by działać optymalnie na każdej platformie i urządzeniu. Aplikacje Office dostępne dla użytkowników komputerów Mac i numery wersji mogą się różnić od tych dostępnych dla użytkowników komputerów PC.

Czy korzystanie z pakietu Office wymaga dostępu do internetu?

Dostęp do Internetu jest niezbędny do zainstalowania i aktywowania wszystkich najnowszych wersji pakietów Office i wszystkich planów subskrypcji Office 365. W przypadku planów Office 365, dostęp do Internetu jest również potrzebny do zarządzania kontem subskrypcji, na przykład do zainstalowania pakietu Office na innych komputerach lub dokonania zmiany w opcjach płatności. Dostęp do Internetu jest również potrzebny, by uzyskać dostęp do dokumentów przechowywanych w OneDrive, chyba że użytkownik zainstalował aplikację OneDrive na pulpicie. Należy również regularnie łączyć się z internetem, aby regularnie aktualizować swoją wersję pakietu Office i korzystać z aktualizacji automatycznych. Jeśli nie połączysz się z Internetem przynajmniej raz na 39 dni, Twoje aplikacje przejdą w tryb zmniejszonej funkcjonalności, co oznacza, że będziesz mógł przeglądać lub drukować dokumenty, ale program nie pozwoli na ich edycję ani tworzenie nowych. Aby ponownie aktywować aplikacje Office, wystarczy ponownie połączyć się z internetem.

Nie trzeba być podłączonym do Internetu, aby korzystać z aplikacji Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint, ponieważ aplikacje te są zainstalowane na Twoim komputerze. 

Jak zarządzać subskrypcją Office 365?

Aby w dowolnym momencie zarządzać informacjami dotyczącymi płatności, zainstalować lub usunąć pakiet Office na innych komputerach PC lub Mac, a także zarządzać instalacjami pakietu Office na innych urządzeniach, odwiedź witrynę www.office.com/myaccount.

Co dzieje się po wygaśnięciu subskrypcji? Jak mogę kontynuować korzystanie z dokumentów?

W miarę zbliżania się terminu wygaśnięcia subskrypcji, będziesz otrzymywał(a) stosowne powiadomienia w aplikacjach pakietu Office oraz pocztą elektroniczną. Jeśli nie odnowisz subskrypcji, aplikacje Office wejdą w tryb tylko do odczytu, co oznacza, że ​​można przeglądać lub drukować dokumenty, ale nie można tworzyć nowych ani edytować istniejących dokumentów.

Aby powrócić do pełnej funkcjonalności, możesz kupić nową wersję pakietu Office w witrynie www.office365.com lub od dowolnego sprzedawcy uczestniczącego w programie. Możesz również powrócić do pełnej funkcjonalności, korzystając ze starszej wersji pakietu Office lub bezpłatnie używać Office Online, oferującego podstawowe opcje edycji. 

Czym jest konto Microsoft i dlaczego potrzebuję go, aby wypróbować lub kupić pakiet Office?

Twoje konto Microsoft stanowi kombinację adresu e-mail i hasła, których używasz, by zalogować się do usług takich jak Hotmail, OneDrive, Windows Phone, Xbox LIVE i Outlook.com. Jeśli korzystasz z którejś z tych usług, masz już konto Microsoft, z którego możesz skorzystać; możesz także utworzyć nowe konto. Dowiedz się więcej na temat konta Microsoft. Aby zarejestrować się w celu skorzystania z wersji próbnej lub dokonania zakupu pakietu Office, zostaniesz poproszony/-a o zalogowanie się przy użyciu konta Microsoft. Trzeba być zalogowanym, aby zainstalować oprogramowanie Office i zarządzać nim, oraz by korzystać z niektórych usług udostępnionych w ramach subskrypcji, w tym z przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive i połączeń przez Skype.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://products.office.com/en-us/microsoft-office-for-home-and-school-faq 

Wymagania systemowe

Wymagany procesor

PC: 1 gigaherc (GHz) lub szybszy x86- lub x64-bitowy procesor z SSE2
Mac: procesor Intel 

Wymagany system operacyjny

Komputer PC: Windows 7 lub nowszy, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
Mac: Mac OS X 10.10 lub nowszy
iOS: pakiet Office na urządzenia iPad i iPhone wymaga systemu iOS 8.0 lub nowszego. Pakiet Office na iPada Pro wymaga systemu iOS 9.0 lub nowszego.
Android: pakiet Office dla Androida można zainstalować na tabletach i telefonach z Androidem KitKat 4.4 lub nowszym oraz procesorem ARM lub Intel x86. 

Wymogi w zakresie pamięci

PC: 1 GB pamięci RAM (32-bitowej); 2 GB pamięci RAM (64-bitowej)
Mac: 4 GB RAM 

Wymagana wolna przestrzeń na dysku twardym

PC: 3,0 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Mac: 6 GB na dysku twardym w formacie HFS+

Wymagania dotyczące wyświetlacza

PC: rozdzielczość 1024 x 768
Mac: rozdzielczość 1280 x 800 

Grafika

Akceleracja sprzętowa grafiki wymaga karty graficznej DirectX 10.

Funkcje wielodotykowe

Z funkcji wielodotykowych można korzystać na urządzeniu obsługiwanym dotykowo. Wszystkie opcje i funkcje są zawsze dostępne także za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Pamiętaj, że nowe funkcje dotykowe są zoptymalizowane pod kątem korzystania z nich w systemie Windows 8 lub nowszym.

Dodatkowe wymogi systemowe

  • Korzystanie do celów niekomercyjnych.
  • Funkcje internetowe wymagają połączenia z internetem.
  • Wymagane konto Microsoft.
  • Dostępne funkcje i grafika mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego sprzętu lub łączności z serwerem.