Lenovo
Lenovo Legion

Gra bez kompromisów

Zyskaj oprogramowanie o wartości
ponad 500zł przy zakupie produktu
Lenovo Legion z procesorem
Intel® Core™ i7

Laptopy w promocji
Komputery PC w promocji
Zarejestruj produkt >
laptop Lenovo Gaming

Jak skorzystać z promocji?

Kup dowolny produkt Lenovo objęty promocją
Kup dowolny produkt Lenovo Legion z procesorem Intel® Core™ i5 lub Intel® Core™ i7.

Zobacz regulamin >
Wytnij z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny oraz prześlij kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony w ciągu 14 dni od momentu zakupu.

Wypełnij formularz >
Na adres podany w formularzu otrzymasz w prezencie mysz Legion RGB M200 Gaming Mouse oraz słuchawki Y Gaming Stereo Headphones.
W celu zrealizowania klucza postępuj zgodnie z instrukcjami ze strony softwareoffer.intel.com i zainstaluj oprogramowanie!

Pobierz teraz >

W prezencie otrzymujesz:

cs go

Counter-Strike: Global Offensive

„Counter-Strike zaskoczyła branżę gier, gdy prawie od razu po wydaniu w 1999 roku jej MOD stał się najczęściej rozgrywaną na świecie grą akcji na komputery PC,” mówi Doug Lombardi z Valve. „Przez ostatnie 12 lat wciąż jest to jedna z najpopularniejszych gier na świecie, rozgrywana podczas turniejów gier, której światowa sprzedaż przekroczyła 25 milionów egzemplarzy. CS: GO obiecuje rozwinąć zdobywającą nagrody grę CS i zapewnić ją graczom na komputery PC, konsole następnych generacji i komputery Mac.”

pubg

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS to strzelanka z gatunku battle royale, w której 100 rywalizujących graczy walczy o przetrwanie. Zbieraj zasoby i wyprowadź w pole wrogów, aby zostać ostatnim ocalałym na placu boju.

Hello Neighbor

Hello Neighbor

Hello Neighbor to gra utrzymana w konwencji horroru, w której Twoim zadaniem jest zakraść się do domu sąsiada i poznać straszne sekrety ukryte w jego piwnicy. W grze zmierzysz się z zaawansowaną sztuczną inteligencją, która uczy się na podstawie każdego Twojego ruchu. Często zakradasz się przez okno z tyłu domu? Następnym razem powitają Cię zastawione wnyki. Wchodzisz przez drzwi frontowe? Wkrótce pojawią się tam kamery. Próbujesz uciec? Sąsiad znajdzie drogę na skróty i złapie Cię.

Last Tide

Last Tide®

Last Tide to strzelanka typu „battle royale”, w której 100 nurków wysyłanych jest w głębiny oceanu! Unikaj krwiożerczych rekinów, odszukaj sprzęt i zrób, co w Twojej mocy, by pozostać ostatnim nurkiem w wodzie!

Otrzymujesz również dodatki:

World of Tanks


Oferta specjalna:
Otrzymaj zawartość w grze o wartości 21 USD!

pubg


Oferta specjalna:
Otrzymaj środki na naukę o wartości 15 USD!

Produkty