AMD Ryzen
AMD Arrow

NAJSZYBSZY W STAWCE

Uzyskaj w grach wysoką wydajność zapewnianą przez najlepszy na świecie procesor do komputerów stacjonarnych.

Nie daj się powstrzymać dzięki niespotykanej szybkości najlepszych na świecie procesorów do komputerów stacjonarnych. Procesory AMD Ryzen™ serii 5000 zapewniają najwyższą wydajność, niezależnie od tego, czy grasz w najnowsze gry, projektujesz następny wieżowiec czy przetwarzasz dane naukowe. AMD Ryzen™ stawia Cię w czołówce.

Wyposażony do bitwy

Dzięki wbudowanej karcie graficznej AMD Radeon™ procesory Ryzen™ serii 5000 G do komputerów stacjonarnych szybko przeniosą Cię na pole bitwy. Graj płynnie w najlepsze gry w rozdzielczości 1080p zaraz po wyjęciu z pudełka lub ulepsz sprzęt za pomocą karty graficznej, aby uzyskać jeszcze większy wzrost wydajności.

Wydajność, na którą zasługujesz

Procesory AMD Ryzen™ serii 5000 do komputerów stacjonarnych obsługują najbardziej wymagające gry i przyspieszają wielowątkowe zadania, takie jak renderowanie 3D i filmów czy kompilowanie oprogramowania. Dzięki nawet 16 rdzeniom, 32 wątkom, przyspieszeniu taktowania do 4,9 GHz i do 72 MB pamięci podręcznej procesory AMD Ryzen™ serii 5000 zapewniają przełomową wydajność.2

Sięgnij po wygraną, korzystając z najnowszych technologii

Graj z pewnością siebie. Procesory AMD Ryzen™ serii 5000 do komputerów stacjonarnych zapewniają niezrównaną wydajność dzięki najnowocześniejszym technologiom, w tym Precision Boost 3 i Precision Boost Overdrive.3 Chcesz więcej? Uzyskaj maksymalną przepustowość grafiki i pamięci masowej dzięki PCIe® 4.0 na wybranych procesorach oraz kompatybilności z Resizable BAR. Optymalne chłodzenie nawet w ekstremalnych warunkach — zastosowana w tych procesorach AMD Ryzen™ architektura 7 nm gwarantuje doskonały stosunek wydajności do pobieranej energii.

Najlepszy zestaw

Konfigurowanie i dostosowywanie sprzętu nigdy nie było łatwiejsze. Procesory AMD Ryzen™ serii 5000 do komputerów stacjonarnych są gotowe do instalacji na płytach głównych AMD serii 500 i wybranych z serii 400 z prostą aktualizacją BIOS.4 Są również gotowe do podrasowania i dostrojenia za pomocą Ryzen™ Master. Chcesz szybciej wskoczyć do gry? Pobierz AMD StoreMI, aby uzyskać pojemność dysku HDD i szybkość dysku SSD.