PODKRĘĆ KAŻDY ASPEKT ŻYCIA UCZNIA I STUDENTA
POWRÓT DO SZKOŁY Z NVIDIA GEFORCE
Laptopy z układami NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 30 to doskonałe narzędzia do nauki i gamingu. Dzięki nagradzanym układom GPU i technikom Max-Q otrzymujesz smukłe i lekkie maszyny, które niesłychanie akcelerują aplikacje i gry.
PODKRĘĆ GAMING
Układy GPU GeForce RTX z serii 30 napędzają najszybsze na świecie laptopy, pozwalając Ci cieszyć się wszystkimi najnowszymi grami, z którymi przeciętne laptopy po prostu sobie nie radzą. Zyskujesz do tego najbardziej realistyczną grafikę, wydajność akcelerowaną SI, najniższe opóźnienia systemu oraz strumieniowanie na żywo bez zakłóceń. Te laptopy to decydujące zagranie.
WYDAJNOŚĆ W GRACH
WCIĄGAJĄCY RAY TRACING
Dedykowane rdzenie RT drugiej generacji umożliwiają szybki ray tracing, zapewniając najbardziej realistyczną i wciągającą grafikę. Ray tracing symuluje fizyczne zachowanie światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki o kinowej jakości, nawet w przypadku najbardziej wymagających pod względem graficznym gier.
PRZYSPIESZENIE DLSS DZIĘKI SI
NVIDIA DLSS to przełomowa technika renderowania oparta na SI, zwiększająca częstotliwość generowania klatek z wykorzystaniem rdzeni Tensor układów GPU GeForce RTX™. Technika DLSS zapewnia dodatkową wydajność, pozwalającą na podniesienie ustawień jakości i rozdzielczości, aby zapewnić niezwykłe wrażenia wizualne.
NISKIE OPÓŹNIENIA DZIĘKI REFLEX
Technika NVIDIA Reflex zapewnia najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność. Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technik pomiaru i optymalizacji opóźnień systemowych. Reflex to absolutna przewaga podczas rozgrywki.
PODKRĘĆ NAUKĘ
SZYBCIEJ UKOŃCZ ZADANĄ PRACĘ
Laptopy z układami GeForce zapewniają akcelerację GPU w czołowych aplikacjach wykorzystywanych w inżynierii, informatyce, analityce danych i ekonomii. Przekłada się to na interaktywny rendering w czasie rzeczywistym w złożonych projektach i symulacjach, szybsze rozwiązania do przetwarzania obrazu i sygnału, a także daje możliwość opracowywania większych, dokładniejszych modeli z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych. Akceleracja układami GPU oznacza, że możesz ukończyć swoją pracę szybciej, zyskując więcej czasu na naukę, gdy krócej czekasz.
LEPSZE ZDALNE UCZENIE DZIĘKI SI
Aplikacja NVIDIA Broadcast wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby usprawnić zdalne uczenie. Usuwanie hałasu i echa w pomieszczeniu ułatwia słuchanie i uczestniczenie w wykładach online. Wirtualne tło, automatyczne kadrowanie i usuwanie szumu z materiału wideo sprawi, że Twoja kamera internetowa zyska wyższy poziom jakości. Wykorzystaj aplikację, aby wyglądać bardziej profesjonalnie podczas prezentacji, współpracy z partnerami z laboratoriów lub pracy z grupami badawczymi.
WYDAJNOŚĆ APLIKACJI STEM (NAUKOWYCH, TECHNICZNYCH, INŻYNIERYJNYCH I MATEMATYCZNYCH)
NAJLEPSZE APLIKACJE STEM AKCELEROWANE LAPTOPAMI Z UKŁADAMI GEFORCE
PODKRĘĆ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ I NAUKĘ
Laptopy NVIDIA Studio zaprojektowano specjalnie pod kątem twórców. Są smukłe, niezwykle poręczne i zaprojektowane tak, aby rozwijać Twoje pasje w sali lekcyjnej i poza nią. Każdy laptop z układem GPU NVIDIA RTX wykorzystuje SI, aby ograniczyć powtarzalne zadania, zwiększyć wydajność, turbodoładować aplikacje i dać więcej czasu na to, co uwielbiasz. Niezależnie od tego, czy edytujesz materiał wideo, strumieniujesz treści, grasz lub odrabiasz zadania domowe, laptopy Studio usprawniają wszystko co robisz.
WYDAJNOŚĆ W ZADANIACH TWÓRCZYCH
(mniej oznacza lepiej)
NAJLEPSZE APLIKACJE KREATYWNE AKCELEROWANE LAPTOPAMI Z UKŁADAMI GEFORCE
SMUKŁE, LEKKIE I CICHE W OPARCIU O TECHNIKI MAX-Q
SMUKŁE I LEKKIE
Rozwiązania GeForce, oparte na technikach Max-Q, to najsmuklejsze i najlżejsze wysokowydajne laptopy na świecie – sprzęt niezbędny dla studenta w ruchu. Jest wiele modeli poniżej 20 mm i 2 kg.
DŁUŻSZY CZAS PRACY NA BATERII
Technika NVIDIA Optimus® i Battery Boost współpracują, wydłużając czas pracy na baterii, niezależnie od tego czy pracujesz, czy grasz.
CICHA PRACA
Laptop nie powinien rozpraszać. Laptop podłączony do zasilania pracuje o wiele ciszej dzięki opartemu na SI algorytmowi trybu WhisperMode 2.0. Po prostu wybierz żądany poziom akustyki, aby uzyskać cichą pracę i najlepszą możliwą wydajność.