HERO6
Kamera HERO6 Black przekształca Twoje przygody w niesamowite historie QuikStories bezpośrednio na telefonie1.

Najnowszy układ scalony GP1, doskonały system stabilizacji obrazu i dwukrotnie większa wydajność2 sprawiają, że tworzenie doskonałych filmów jeszcze nigdy nie było tak proste. W dodatku sterowanie głosowe i wytrzymała, wodoszczelna konstrukcja powodują, że HERO6 Black jest najlepszą kamerą do dzielenia się swoimi przygodami.
HERO6
W zestawie
HERO6 HERO6 HERO6 HERO6 HERO6 HERO6 HERO6
KLUCZOWE FUNKCJE + KORZYŚCI
Obsługa historii QuikStories
Kamera HERO6 Black przesyła materiały filmowe do telefonu, gdzie aplikacja automatycznie przekształca je w doskonale zmontowane filmy1.
Dwukrotnie większa wydajność
Dzięki nagrywaniu filmów w rozdzielczości 4K i 60 kl./s lub 1080p i 240 kl./s kamera HERO6 Black zapewnia dwukrotnie większą wydajność w porównaniu z modelem HERO5 Black.
Jakość obrazu lepsza niż kiedykolwiek wcześniej
Kamera wyposażona jest w najnowszy układ scalony GP1 zoptymalizowany do filmowania przy użyciu GoPro — model HERO6 Black oferuje znacznie lepszą jakość obrazu oraz płynne i stabilne nagrania.
Ulepszona stabilizacja filmu
Dzięki naszej najbardziej zaawansowanej stabilizacji obrazu w historii kamera HERO6 Black nagrywa niezwykle płynne ujęcia, zarówno z ręki, jak i po zamontowaniu na ekwipunku.
Trzykrotnie szybsza prędkość kopiowania
Dzięki obsłudze pasma 5 GHz sieci Wi-Fi kopiowanie zdjęć i filmów do telefonu jest szybsze niż w przypadku kamery HERO5 Black3.
Wytrzymała + wodoszczelna
Dzięki wytrzymałej konstrukcji kamera HERO6 Black jest wodoszczelna do głębokości 10 m bez obudowy.
Lepsze filmy i zdjęcia przy słabym oświetleniu
Możesz rejestrować wyraźne filmy i zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu.
GPS
Kamera HERO6 Black zapisuje dane GPS, w tym trasę, prędkość, przewyższenia i wiele innych. W aplikacji Quik dla urządzeń stacjonarnych można dodać statystyki do filmów4.
Przypisy 1 Funkcja QuikStories wymaga aplikacji mobilnych GoPro i Quik, które są dostępne bezpłatnie dla urządzeń z systemem iOS® i Android™.
Aby utworzyć historię QuikStory, kamera HERO6 musi być połączona z aplikacją GoPro.
2 W porównaniu z modelem HERO5 Black.
3 Telefon i region muszą obsługiwać pasmo 5 GHz. W przeciwnym razie kamera będzie korzystać z pasma 2.4 GHz. Rzeczywista prędkość kopiowania może różnić się w zależności od warunków otoczenia. Kopiowanie materiałów z kamery GoPro do telefonu nie wymaga korzystania z danych komórkowych.
4 Do nakładania danych GPS na filmy wymagana jest aplikacja Quik dla urządzeń stacjonarnych. Można ją pobrać za darmo ze strony gopro.com/apps.
12 MP / 30 KL./S W TRYBIE SERYJNYM/POKLATKOWYM
DWUKROTNIE WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ W PORÓWNANIU Z MODELEM HERO5
WODOSZCZELNOŚĆ
PROSTE STEROWANIE
JEDNYM PRZYCISKIEM
WI-FI + BLUETOOTH®
ZAAWANSOWANA REDUKCJA SZUMU WIATRU
STEROWANIE GŁOSEM
ZAAWANSOWANA STABILIZACJA OBRAZU
WYŚWIETLACZ DOTYKOWY
AUTOMATYCZNE
PRZESYŁANIE DO CHMURY
GPS
ZOPTYMALIZOWANY PROCESOR GP1
ZDJĘCIA W FORMACIE
RAW
ZDJĘCIA W FORMACIE
HDR
POWIĘKSZANIE
DOTYKIEM