Pralki i-DOS

Miarka się przebrała.
Pożegnaj dozowanie!

Jedyne co musisz zrobić w celu uzyskania idealnie czystego prania, to odprężyć się. Nowe pralki marki Bosch z automatycznym systemem dozującym i-DOS dobiorą za ciebie właściwą ilość detergentu z dokładnością do jednego mililitra – wystarczy wcisnąć przycisk. Precyzyjnie dozowany detergent nie tylko chroni twoje pranie, ale jest także przyjazny dla środowiska i twojego konta w banku. Odkryj i-DOS w pralkach marki Bosch.

Napełniasz zbiornik raz – pierzesz do 20 razy!

Zobacz nasze pralki VarioPerfect® z i-DOS

Pożegnaj się z miarkami
do detergentów.
Dzięki i-DOS.

Odtąd nie musisz zaprzątać sobie głowy dozowaniem detergentów do prania. Nowe pralki VarioPerfect® z automatycznym systemem dozującym i-DOS dobiorą za ciebie właściwą ilość detergentu z dokładnością do jednego mililitra. Teraz, kiedy Twoje miarki stały się zbędne, pewnie zastanawiasz się, co z nimi zrobić? Nasze filmy podsuną Ci kilka pomysłów!

Zobacz nasze pralki VarioPerfect® z i-DOS
Automatycznie doskonałe dozowanie i pranie.

Za mało detergentu

CJeśli nie dodasz wystarczającej ilości środka piorącego, plamy nie zostaną całkowicie usunięte lub też pozostaną na ubraniach na stałe. W efekcie mogą pojawić się odbarwienia lub nieprzyjemne zapachy.

Zbyt dużo detergentu

Zbyt duża ilość detergentu prowadzi do wykonywania dodatkowych cykli prania, co znacząco zwiększa zużycie wody i energii elektrycznej. To wpływa niekorzystnie na środowisko i stan twojego konta. Ponadto na ubraniach mogą pozostawać widoczne resztki detergentów, które stają się przyczyną podrażnień skóry i alergii.

Idealna ilość detergentu.

System i-DOS dozuje detergent automatycznie z precyzją do jednego mililitra. Zintegrowane czujniki wykrywają rodzaj tkaniny, wielkość wsadu w bębnie i stopień zabrudzenia, oraz odpowiednio dostosowują ilość dozowanego środka piorącego. Dzięki temu pranie jest nieskazitelnie czyste, a ty oszczędzasz wodę i detergent.

Jak działa i-DOS?
Prosto - i automatycznie.

i-DOS uwzględnia wielkość załadunku.
Zintegrowane czujniki automatycznie weryfikują ilość prania w bębnie i dozują detergent z dokładnością do jednego mililitra.

i-DOS wykrywa rodzaje tkanin.
Jeśli chcesz by twoje pranie było idealnie czyste, dozując detergent musisz wziąć pod uwagę rodzaj tkaniny . Możesz też pozostawić to swojej pralce – i-DOS automatycznie identyfikuje rodzaje tkanin.

i-DOS wykrywa stopień zabrudzenia.
System dozujący i-DOS automatycznie wykrywa stopień zabrudzenia i ustala dokładną ilość detergentu, jaką należy zastosować.

i-DOS uwzględnia twardość wody.
Optymalne dozowanie zależy także od twardości wody w twoim domu. Po dokonaniu konfiguracji, i-DOS uwzględnia twardość wody dla każdego prania.

i-DOS gwarantuje Ci zasłużony relaks.

Pranie bez wysiłku

Jedyne co musisz zrobić żeby uzyskać idealnie czyste pranie, to włożyć ubrania do pralki, ustawić automatyczny program – i odprężyć się.

Oszczędzaj wodę

i-DOS nie tylko automatycznie chroni twoje pranie – ochrania także środowisko. Precyzyjny automatyczny system dozujący umożliwia twojej pralce zaoszczędzenie aż do 7.062* litrów wody rocznie.

Większa wygoda

Być może nie wiesz ile prań możesz zrobić mając 1,3 litra piorącego detergentu w płynie – ale twoja pralka to wie. Po prostu jednorazowo napełnij wygodny zbiorniczek i wypierz kilkanaście prań. Oprócz zbiornika na płyn do prania, system i-DOS posiada także drugi zbiorniczek na płyn zmiękczający. Nie trzeba chyba wspominać, że nadal możesz dozować detergenty ręcznie.

Oszczędzaj środki piorące

Dzięki i-DOS, twoja pralka doskonale dba o twoje pranie – i stan twojego konta. Nie tylko oszczędzasz mnóstwo wody – ale także zużywasz do 30% mniej środków piorących w płynie.

Zobacz jak działa i-DOS: