W Collection

Włącz 6. zmysł

Odkryj urządzenia z linii W Collection,
które pobudzają do działania

Kup piekarnik oraz płytę indukcyjną do zabudowy Whirlpool z linii W Collection i odbierz ekspres ciśnieniowy Nespresso Inissia oraz 50 kaw Nespresso w prezencie!
Promocja trwa od 15.11.2018 r. do 15.02.2019 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Zasady

Kup piekarnik oraz płytę indukcyjną do zabudowy z linii W Collection i zachowaj dowód zakupu.

W ciągu 14 dni zarejestruj zakup korzystając z formularza.

Odbierz ekspres ciśnieniowy Nespresso Inissia, 50 kaw Nespresso oraz voucher o wartości 50 zł* na zakupy w Nespresso w prezencie!

Promocja trwa od 15.11 do 15.02.2019 r. lub do wyczerpania puli nagród.
*Warunkiem skorzystania z vouchera jest zamówienie na minimum 51 zł.

Włącz 6. zmysł do gotowania


Urządzenia Whirlpool W Collection cechuje nie tylko dbałość o nawet najdrobniejsze detale i niebanalny design produktów. To przede wszystkim innowacyjne technologie, które sprawiają, że każdy dzień staje się łatwiejszy. Seria W Collection to urządzenia wyposażone w najnowsze czujniki i rozwiązania.

Assisted Display
To intuicyjny w obsłudze wyświetlacz z przyciskami i ekranem dotykowym. Specjalny wyświetlacz LCD zawiera czytelne symbole i tekstowe sugestie, które dostarczą Ci prostych instrukcji od włączenia piekarnika aż do zakończenia jego pracy. Wybierając kategorię żywności, piekarnik automatycznie dobiera program i czas niezbędny do uzyskania optymalnego rezultatu. Od teraz pieczenie stanie się łatwe i przyjemne.

6. Zmysł
Jak sprawić, aby domowy obiad wzbudził zachwyt i wiele próśb o dokładkę? Po prostu włącz 6. Zmysł zapewniający idealne rezultaty pieczenia. Dzięki specjalnym czujnikom piekarnik szacuje wagę przygotowywanej potrawy oraz określa temperaturę i czas pieczenia, a następnie kontroluje cały proces. Nowoczesny i łatwy w obsłudze wyświetlacz na bieżąco informuje o czasie pozostałym do zakończenia procesu.

Termosonda
Przygotuj niepowtarzalną pieczeń – chrupiącą z zewnątrz i niezwykle soczystą w środku. Pomoże Ci w tym termosonda, która pozwala dokładnie mierzyć temperaturę wewnątrz potrawy podczas jej pieczenia. Dzięki niej nie musisz już znać czasu potrzebnego do upieczenia. Wystarczy, że ustawisz temperaturę wewnątrz mięsa, a piekarnik sam zakończy pieczenie po jej osiągnięciu.

Cook4
Funkcja Cook4 zapewnia wyjątkowy poziom elastyczności, która pozwala konsumentom na przyrządzenie do czterech dań jednocześnie bez obawy, że dojdzie do wymieszania się smaków i aromatów poszczególnych potraw. Gdy funkcja jest aktywna, element grzewczy o dużej mocy współpracuje z systemem obiegu powietrza, równomiernie nagrzewając komorę piekarnika i zapewniając ciągłą cyrkulację powietrza, co gwarantuje niezrównaną jakość wypieków oraz znaczną oszczędność czasu i energii.

Programy automatyczne
Specjalne programy w płytach indukcyjnych W Collection pozwalają na: utrzymywanie ciepła, gotowanie na wolnym ogniu, topienie, duszenie, gotowanie, smażenie i grillowanie. Dzięki temu możesz przyrządzać ulubione potrawy łatwo i na wiele sposobów.

Assisted Display
Intuicyjny w obsłudze i czytelny wyświetlacz oferuje nawet 65 kombinacji kulinarnych w programach automatycznych 6. Zmysł, a także szczegółowe opcje, wskazówki i czytelne sugestie. Od teraz będziesz mieć wszystko pod kontrolą dzięki specjalnym panelom, które nie tylko ułatwiają gotowanie i przyrządzanie różnych potraw.

FlexiFull
Umożliwia swobodne rozstawianie garnków i patelni różnych rozmiarów w dowolnych miejscach płyty grzewczej. Rozwiązanie oferuje Ci prawdziwą swobodę, ponieważ pozwala na ustawienie takiej samej temperatury na całej powierzchni płyty. Równomierna dystrybucja ciepła oznacza znaczną oszczędność czasu i energii.

6. Zmysł
Dzięki specjalnym sensorom możesz wybierać spośród szerokiej gamy wariancji kulinarnych w programach automatycznych 6. Zmysł, gwarantujących optymalną metodę przygotowania dowolnej potrawy. Sensor Gotowania stale monitoruje temperaturę i automatycznie reguluje poziom mocy w zależności od rodzaju przyrządzanego dania.

Więcej energii
do działania

Ekspresy ciśnieniowe Nespresso to wyjątkowe połączenie niebanalnego designu, funkcjonalności i zawsze świeżej oraz aromatycznej kawy.

Ekspres Nespresso Inissia doskonale prezentuje się w każdej kuchni.

Dzięki niemu sięgniesz po ulubioną kawę, kiedy tylko chcesz.

Jak zrealizować voucher?

  1. Wejdź na stronę www.nespresso.pl lub odwiedź butik Nespresso. Lista butikówdostępna na stronie www.nespresso.com/pl/pl/store-locator
  2. Złóż zamówienie na min. 51 zł.
  3. Podaj swój unikalny kod.
  4. Ciesz się zakupami w sklepie Nespresso!

Weź udział w Promocji