PROCESORY AMD RYZEN™ 7 JUŻ SĄ.
Zdobądź swój

Twoja pasja zachęciła nas do przekroczenia granic możliwości. Ryzen™ 7 to symbol początku nowej ery procesorów AMD klasy premium zaprojektowanych z myślą o najwyższej wydajności. Ryzen to znacznie więcej niż procesor. Procesor AMD Ryzen™ to Twój portal do innego świata.

Twój sprzymierzeniec
w każdej misji.

Szybki jak błyskawica procesor AMD Ryzen™ 7 to najlepszy wybór. Dzięki technologii AMD SenseMI procesory Ryzen wykorzystują sztuczną inteligencję do zwiększenia swojej mocy obliczeniowej.

Wszystkie procesory Ryzen™ 7 posiadają 8 rdzeni i 16 wątków,
aby zadowolić najbardziej ambitnych zawodników oraz umożliwić im jednoczesne granie i transmitowanie strumieniowo bez spadku wydajności.*

Technologia
AMD SenseMI

Technologia AMD SenseMI to zbiór inteligentnych funkcji, które natychmiast i automatycznie dobierają wydajność procesora, aby zachować elastyczność pracy z programami:

 • Pure Power

  Inteligentny monitoring zużycia energii przy zastosowaniu nowoczesnej architektury wykorzystującej 14-nanometrową technologię produkcji FinFET
 • Precision Boost

  Dostosowuje taktowanie, aby znacząco przyspieszyć działanie Twoich aplikacji i gier
 • Extended Frequency Rate

  Maksymalne zwiększenie częstotliwości taktowania i przejście w tryb turbodoładowania w momencie wykrycia wydajnego układu chłodzenia procesora*
 • Neural Net Prediction

  Prawdziwa sztuczna inteligencja przewidująca jakiej wydajności będą wymagać Twoje aplikacje
 • Smart Prefetch

  Kompleksowe przewidywanie zapotrzebowania na określone dane przez programy


Odblokowany mnożnik

Każdy procesor AMD Ryzen 7 posiada odblokowaną funkcję zmiany napięcia i odblokowany mnożnik, dzięki czemu jest on gotowy na podkręcanie**.

 • AMD Ryzen 7 1700, 3 GHz AM4 (YD1700BBAEBOX)

  1700
  739 zł
  ZDOBĄDŹ SWÓJ
 • AMD Ryzen 7 1700X, 3,4 GHz AM4 (YD170XBCAEWOF)

  1700X
  1 529 zł
  ZDOBĄDŹ SWÓJ
 • AMD Ryzen 7 1800X, 3,6 GHz AM4 (YD180XBCAEWOF)

  1800X
  1 049 zł
  ZDOBĄDŹ SWÓJ

*Dostępność technologii AMD SenseMI jest uzależniona od modelu. W celu uzyskania szczegółów na temat poszczególnych modeli procesorów, zapraszamy na stronę www.amd.com. Jeśli posiadasz już gotowy komputer, należy skontaktować się z jego producentem w celu uzyskania dodatkowych informacji.

**Gwarancja na produkty firmy AMD nie obejmuje szkód spowodowanych podkręcaniem, nawet jeśli umożliwia je sprzęt i/lub oprogramowanie firmy AMD.© 2017 Advanced Micro Devices, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. AMD, Ryzen, logo AMD Arrow i ich kombinacje są znakami towarowymi firmy Advanced Micro Devices, Inc.