Poznaj bliżej naszych głównych
#Testerów przyjemności

#bakusiowo

Cześć! Jestem Malwina - matka, żona, blogerka, youtuberka, pisarka,a nawet piosenkarka… zdecydowanie żadnej pracy się nie boję :) Moje drugie imię to energia. Trzecie - dystans do siebie. W sieci tworzę parodie życia rodzinnego, a moją inspiracją i motywatorem do działania jest moja szalona rodzinka. Żeby pogodzić tworzenie w Internecie z życiem rodzinnym szukam rozwiązań, które zaoszczędzą mój czas. Jako Testerka Przyjemności sprawdzę, co skutecznie pomoże aktywnym kobietom w życiu codziennym.

#qczaj

Cześć! Tu Qczaj - trener, motywator setek tysięcy Polek … i Polaków też. Mówią, że zarażam pozytywną energią - trudno się z tym nie zgodzić. Moją pasją jest aktywność fizyczna - treningi dają mi mnóstwo energii, motywacji i radości. Poza tym uwielbiam zajmować się domem. Jako Tester Przyjemności pokażę Wam, w jaki sposób codzienne czynności można zamienić w dobrą zabawę!

#sprawdzamjak

Cześć wszystkim! Tymi słowami rozpoczynam każdy odcinek na kanale „Sprawdzam Jak”, na którym oceniam, recenzuję i opiniuję różnego rodzaju usługi, produkty, mity, zachowania ludzi. Tym razem we współpracy z RTV EURO AGD będę miał przyjemność (i to słowo jest tutaj kluczowe) sprawdzić kilka nowoczesnych produktów. Dlaczego słowo „przyjemność” tak mocno zaznaczyłem? A to dlatego, że produkty, które będę poddawał ocenie nieodłącznie kojarzą się z przyjemnością! No to zapnijcie pasy i sprawdźmy to razem, jako Testerzy Przyjemności!