Czysta i zdrowa domowa atmosfera

Uwolnij się od 99,5% zanieczyszczeń oraz alergenów

Jesienią smog zakrada się do naszych domów nawet przez zamknięte okna. Jest odczuwalny dopiero przy wysokim stężeniu, ale szkodzi nam znacznie wcześniej.

Ból głowy czy pogorszone samopoczucie to alarm smogowy dla naszego organizmu. Niebezpiecznym zwiastunem jest również drapanie w gardle, kaszel czy uczucie duszności. Niedotlenienie wywołane smogiem zmusza serce do większego wysiłku. Taki stan może być groźny dla osób starszych i chorych.

Smogu powinny unikać szczególnie kobiety w ciąży i dzieci, gdyż zwiększa ryzyko pojawienia się alergii i astmy. Dzieci narażone na smog częściej łapią infekcje, ponieważ górnym drogom oddechowym podrażnionym smogiem trudniej bronić się przed wirusami i bakteriami. Smog negatywnie wpływa też na proces zdrowienia.

Jedynym skutecznym sposobem walki ze smogiem w domu jest odpowiedni oczyszczacz powietrza. Nowoczesne oczyszczacze powietrza wychwytują najdrobniejsze cząsteczki smogu, dymu, wirusy, bakterie, pleśń czy nawet zapachy. Są również niezbędne dla alergików, ponieważ pomagają ograniczyć kontakt z pyłkami, roztoczami, kurzem i sierścią.

Kup oczyszczacz RAVEN i zainwestuj w zdrowie.

Wysoka wydajność i duży zasięg

Wydajność oczyszczacza określa ilość powietrza, którą może on przefiltrować w ciągu godziny. Oczyszczacze RAVEN oczyszczają do 650m3 powietrza na godzinę (zależnie od modelu). Oznacza to, że w 20-metrowym salonie oddychasz czystym, zdrowym powietrzem już po kilku minutach (średnio od 5 do 9 minut). Odpowiednia moc i duża powierzchnia filtracji wpływają na zwiększony zasięg oczyszczacza. W przypadku oczyszczaczy RAVEN zasięg wynosi nawet aż 130 m2.

Skuteczność 3 filtrów Czyste powietrze to efekt działania 3 najwyższej klasy filtrów – wstępnego, węglowego i HEPA. Każdy z filtrów ma inne zadanie. Wstępny usuwa duże cząsteczki, węglowy odpowiada za eliminację nieprzyjemnych zapachów, a HEPA usuwa nawet najdrobniejszy pył, który przenika do Twojego mieszkania nawet przez zamknięte okna.

Niezwykłe urządzenie, prostota obsługi

Nowe oczyszczacze powietrza RAVEN łączą w sobie prostotę, oszczędność formy oraz intuicyjną obsługę, z którą poradzi sobie każdy domownik.

Przyjazny panel sterowania Dotykowy panel sterowania umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji oraz ustawianie określonych parametrów. Dzięki temu obsługa oczyszczacza jest prosta i intuicyjna.

Nowoczesny wygląd Oszczędny design i zastosowanie dobrych materiałów sprawiają, że oczyszczacz świetnie sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Trwała obudowa i niska masa pozytywnie wpływają na praktycznych charakter urządzenia.


Oczyszczacze posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH)

Pełen komfort użytkowania Aż 2400 godzin ciągłej pracy – na tyle wystarcza filtr HEPA w oczyszczaczach RAVEN. W przypadku modelu RAVEN EOP005 na wyświetlaczu łatwo sprawdzisz, ile procent pozostało do koniecznej wymiany filtra. Pozostaje wydajny przez długi czas od pierwszego uruchomienia. Jego wymiana jest prosta i nie zajmuje wiele czasu.

Atest NISP – PZH Certyfikat wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny wskazuje, że produkt został sprawdzony przez ekspertów i uzyskał pozytywną ocenę. Produkt taki, używany zgodnie z przeznaczeniem, jest zatem bezpieczny dla zdrowia ludzi oraz przyjazny dla środowiska naturalnego. Wszystkie oczyszczacze RAVEN posiadają Certyfikat NISP – PZH.

Funkcje oczyszczaczy

Czyste powietrze przez cały czas. Tryb Auto W trybie automatycznym dzięki zamontowanemu czujnikowi monitorowania oczyszczacz analizuje powietrze i w zależności od jego zanieczyszczenia sam dobiera optymalną prędkość wentylatora. Masz pewność, że atmosfera w Twoim domu jest stale pod kontrolą.
Oczyszczanie na ekranie. Aplikacja ProAirTec – dla modeli EOP002 oraz RAVEN EOP005 Dzięki aplikacji mobilnej możesz zdalnie obsługiwać urządzenie za pomocą smartfona i tabletu. Aplikacja ProAirTec powiadomi Cię też o konieczności wymiany filtra.
Funkcja jonizacji – dla modeli EOP003 oraz RAVEN EOP004 Za pomocą przycisku Negative ion możesz uruchomić funkcję jonizacji. Oczyszczacz w tym trybie wytwarza jony ujemne, co zwiększa jakość powietrza i powoduje opadanie cząsteczek pyłu zawieszonego oraz kurzu.
Zdrowy i spokojny sen. Tryb nocny Funkcja trybu nocnego aktywuje cichą pracę. W trybie nocnym dodatkowo wygaszane jest podświetlenie panelu, tak by nic nie zakłócało Twojego snu. Śpij spokojnie i oddychaj czystym powietrzem.
Bezpiecznie i pod kontrolą. Blokada rodzicielska Oczyszczacz powietrza jest świetnym rozwiązaniem w pokojach dziecięcych. Zastosowanie blokady rodzicielskiej uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień przez najmłodszych i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Porównanie oczyszczaczy RAVEN

Nazwa modelu EOP004 EOP002 EOP003 EOP005
Maksymalna wielkość pomieszczenia [m2] 68 64 72 130
CADR [m3/h] 340 320 360 650
Filtracja powietrza 3-stopniowa 3-stopniowa 3-stopniowa 3-stopniowa
Sterowanie smartfonem NIE TAK NIE TAK
System obiegu powietrza ProAirTec ProAirTec ProAirTec ProAirTec
System obiegu powietrza ProAirTec ProAirTec ProAirTec ProAirTec
Sterowanie gestami NIE NIE NIE TAK
Jonizacja TAK TAK TAK NIE
Wskaźnik jakości powietrza cztery kolory cztery kolory cztery kolory cyfrowy wskaźnik jakości powietrza, laserowy czujnik PM 2.5
Tryb nocny TAK TAK TAK TAK
Regulacja nawiewu 4-stopniowa 4-stopniowa 5-stopniowa 24-stopniowa regulacja prędkości nawiewu
Wskaźnik zużycia filtra TAK TAK TAK TAK - procentowy /cyfrowy
Blokada rodzicielska NIE TAK TAK TAK (w aplikacji)
Tryb auto TAK TAK TAK TAK
Timer TAK TAK TAK TAK (w aplikacji)
Moc [W] 34 45 36 69

Poznaj wszystkie oczyszczacze RAVEN

RAVEN EOP003

oczyszczacz powietrza

1 099 zł

21,98 x 50 rat 0%
(5)
 • Maksymalna wielkość pomieszczenia: 72 m2
 • Technologia oczyszczania: jonizacja
 • Wydajność: 360 m3/h
Szczegóły

RAVEN EOP005

oczyszczacz powietrza

1 999 zł

39,98 x 50 rat 0%
(6)
 • Maksymalna wielkość pomieszczenia: 130 m2
 • Technologia oczyszczania: wielostopniowa
 • Wydajność: 650 m3/h
Szczegóły

RAVEN EOP002

oczyszczacz powietrza

899 zł

17,98 x 50 rat 0%
(4)
 • Maksymalna wielkość pomieszczenia: 64 m2
 • Technologia oczyszczania: jonizacja
 • Wydajność: 320 m3/h
Szczegóły

RAVEN EOP004

oczyszczacz powietrza

649 zł
799 zł 150 zł taniej!

12,98 x 50 rat 0%
(5)
 • Maksymalna wielkość pomieszczenia: 68 m2
 • Technologia oczyszczania: jonizacja
 • Wydajność: 340 m3/h
Szczegóły