BRAUN
BRAUN
Series X.
Najlepsza precyzja zapewniająca 100% kontrolę stylizacji.
Zobacz ofertę
Łatwe, szybkie i wygodne golenie przy każdym ruchu

Bez względu na poziom swoich umiejętności możesz cieszyć się komfortowym goleniem bez przycinania włosków zbyt blisko skóry. Jest to możliwe dzięki w pełni aktywowanemu ostrzu 4D, na które składają się cztery efektywne elementy tnące, wykonujące 450 ruchów na sekundę.

Przycinaj zarost
szybko i równo

Przycinaj w górę i w dół za pomocą praktycznej nasadki dwufunkcyjnej. Jest łatwa w użyciu i umożliwia szybkie przycinanie zarostu w najbardziej dogodny sposób.

Wybierz preferowaną długość

Możesz łatwo uzyskać pożądaną długość dzięki zatrzaskującym się nasadkom, które są dostępne w długościach 1 mm, 2 mm, 3 mm i 5 mm do twarzy oraz 3 mm i 0 mm (SkinGuard) do ciała.

Stylizuj zarost łatwo,
ale precyzyjnie

Dzięki ostrzu 4D i gumowanej rączce antypoślizgowej możesz precyzyjnie stylizować zarost. Maszynka zapewnia precyzyjne i kontrolowane kształtowanie zarostu, dając Ci pewność uzyskania pożądanego rezultatu, niezależnie od poziomu Twoich umiejętności.

Trwałość
przez 6 miesięcy
Wytrzymałe ostrze 4D zostało zaprojektowane tak, by służyło jak najdłużej. Jest wykonane w 100% ze stali nierdzewnej i zapewnia stałe rezultaty nawet przez 6 miesięcy*.
* W przypadku 2 pełnych zabiegów golenia tygodniowo;
rzeczywiste wyniki mogą się różnić.
Komfortowa
pielęgnacja ciała
Przymocuj osłonę SkinGuard, aby bezpiecznie pielęgnować wrażliwe obszary, takie jak pachwiny, klatka piersiowa i pachy. Osłona chroni skórę, zapewniając delikatne golenie i pozostawiając uczucie gładkości.
Sprawdź BRAUN Series X
w ofercie
IPL
BRAUN
XT5100
Kup teraz
BRAUN
XT5200
Kup teraz