Wybierz idealny uchwyt do telewizora - dla bezpieczeństwa.

Najlepsze telewizory wymagają mocowania odpowiadającego im klasą. W kwestii konstruowania i produkcji zaawansowanych uchwytów premium do sprzętu audio-video trudno wskazać lepszego specjalistę, niż Vogel’s. Holenderska marka obecna jest na rynku już niemal pół wieku – od 1973 r. – i niezmiennie stanowi synonim dokładności oraz doskonałości technologicznej. Jest to także pierwsza firma, która wprowadziła mocowania do telewizorów OLED.

5 powodów, za które pokochasz Vogel’s

Uchwyty marki Vogel’s mogą pochwalić się długą trwałością użytkową, a duża ich część została objęta dożywotnią gwarancją. Konstruktorzy dopełnili wszelkich starań, aby każdy egzemplarz sprostał wysokim wymaganiom użytkownika i zagwarantował niezapomniane doświadczenia godne produktu klasy premium.

1

Instalację wybranego uchwytu ułatwiają materiały montażowe, instrukcja krok po kroku i filmy instruktażowe. Zamontowany telewizor można z łatwością wypoziomować, jak również dokładnie wyregulować kąt pochylenia. Tym samym zawsze można cieszyć się najwyższej jakości obrazem.

2

Nieodłączną cechą uchwytów Vogel’s jest bezpieczeństwo. Aby je zapewnić, każdy egzemplarz jest wykonany z najlepszej jakości materiałów i testowany przy obciążeniu co najmniej trzykrotnie wyższym od wagi znamionowej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że uchwyt wytrzyma wiele lat intensywnego użytkowania.

3

Oferta produktowa Vogel’s jest na tyle bogata, że każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla swojego telewizora, niezależnie od jego rozmiarów. Wszystko po to, aby zapewnić najlepsze wrażenia podczas oglądania telewizji z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

4

Atutem uchwytów Vogel’s, obok ich niezawodności, łatwości użytkowania i innowacyjności, jest design. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody właśnie w tej dziedzinie i możesz być pewien, że uchwyt Vogel’s będzie świetnym dopełnieniem domowego wystroju.

5

Wybierz najlepsze rozwiązania
Seria THIN

Uchwyty z serii W są świetnym wyborem, jeżeli szukasz wysokiej jakości wykonania i eleganckiego wykończenia. Produkty z tej serii wykonane są z grubej stali oraz mocnego aluminium i wytrzymają wiele lat intensywnego użytkowania. Wygodne, bezpieczne i niezawodne.

Seria W

Eleganckim sposobem na zamocowanie cienkiego telewizora na ścianie są uchwyty z serii THIN. Modele te oferują perfekcyjny kąt widzenia podczas oglądania telewizji i pozwalają uniknąć irytujących odblasków na ekranie. Serię THIN wyróżnia to, że poszczególne konstrukcje z tej linii pozostają niemal niewidoczne nawet po pochyleniu telewizora o 15 stopni, a całą uwagę możesz skupić wyłącznie na tym, co dzieje się na ekranie.

Seria THIN

Vogels THIN 550

uchwyt

(1)

1 239 zł

RATY: 41,30 x 30 rat 0%

Vogels Thin 546

uchwyt

(3)

1 099 zł

RATY: 36,63 x 30 rat 0%

Vogels Thin 545 (czarny)

uchwyt

1 399 zł

RATY: 46,63 x 30 rat 0%

Seria W

Vogels W50080

uchwyt

(1)

199,99 zł

Vogels W50810

uchwyt

(1)

299 zł

Vogels W53070

uchwyt

699 zł

RATY: 23,30 x 30 rat 0%

Vogels W53080

uchwyt

(1)

799 zł

RATY: 26,63 x 30 rat 0%

Vogels W53081

uchwyt

799 zł

RATY: 26,63 x 30 rat 0%