Zadbaj o swoje zęby jak nigdy dotąd z nową szczoteczką magentyczną Oral-B iO 9 i odbierz jeden z 3 fantastycznych gadżetów.
Nowa szczoteczka Oral-B iO 9 posiada przełomową technologię magnetyczną, która zapewnia uczucie profesjonalnej czystości każdego dnia, a szczotkowanie jest delikatne i skuteczne. Dzięki inteligentnemu czujnikowi siły nacisku, dowiesz się kiedy szczotkujesz optymalnie, a kiedy za mocno. To nie jedyny powód, aby jak najszybciej ją kupić! Już teraz możesz zyskać nie tylko piękny uśmiech, ale także otrzymać od nas w prezencie jeden z 3 niesamowitych gadżetów elektronicznych.
Przejdź do produktu
Jak zdobyć gadżet?
To proste! W czasie trwania akcji, pomiędzy 14.10.2021 a 14.11.2021, kup szczoteczkę Oral-B iO9, zachowaj dowód zakupu (paragon). Wejdź na stronę www.everydayme.pl/oral-b-gadzety, wybierz jeden z poniższych gadżetów, zarejestruj swój dowód zakupu i zatwierdź formularz. Po sprawdzeniu Twojego paragonu zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający otrzymanie gadżetu. Pamiętaj, aby podczas rejestracji podać prawidłowy adres, pod który powinniśmy dostarczyć przesyłkę.*
Możesz wybrać:
opaskę sportową Xiaomi
słuchawki bezprzewodowe JBL
głośnik bezprzewodowy JBL