Odkryj pralki, które dbają o świeżość Twoich ubrań

PROMOCJA

Kup wybrany model pralki Whirlpool ładowanej od przodu,
o pojemności 7 kg i więcej, i odbierz zapas perełek zapachowych Lenor Unstoppables GRATIS*!
Promocja trwa od 3.06 do 31.07.2019 r. lub do wyczerpania puli nagród.
*Zapas Lenor Unstoppables obejmuje 6 szt. opakowań.

Zasady

1
Kup wybrany model pralki Whirlpool
ładowanej od przodu,
o pojemności 7 kg i więcej.
2
W ciągu 14 dni zarejestruj zakup, korzystając z formularza
na dole strony.
3
Odbierz zapas perełek
zapachowych Lenor Unstoppables w prezencie*!
Promocja trwa od 3.06 do 31.07.2019 r. lub do wyczerpania puli nagród.
*Zapas Lenor Unstoppables obejmuje 6 szt. opakowań.

Przoduje w innowacyjności

Odkryj innowacyjne technologie w pralkach Whirlpool, które sprawią,
że Twoje życie stanie się łatwiejsze.
6. Zmysł
Poznaj innowacyjną technologię, która zaskakuje doskonałymi rezultatami za każdym razem i pozwoli oszczędzić do 50% czasu, wody oraz energii elektrycznej. Włóż do bębna pranie, wybierz program, a 6. Zmysł w pralce automatycznie dobierze najlepsze ustawienia dla rodzaju tkanin oraz wielkości załadunku.
Program parowy
Potrzebujesz odświeżyć ubrania wiszące w szafie, a nie masz czasu na pranie? Nic prostszego. Wybierz pralkę* z 20 minutowym programem odświeżania parowego.
FreshCare+
Technologia FreshCare+ zachowuje świeżość ubrań na długo po zakończeniu cyklu prania. Pranie pozostawione w pralce utrzymuje higieniczą czystość, aż do 6 godzin po skończonym cyklu prania. Dodatkowo działanie pary wodnej minimalizuje zagniecenia tkanin (łatwiej jest je więc wyprasować) oraz eliminuje bakterie zapewniając większą higienę pranych materiałów.
Kolorowe 15°
Funkcja Kolorowe 15° w pralce pozwala skutecznie prać różnokolorowe materiały w jednym cyklu bez obaw o mieszanie się kolorów. Przekonaj się, że pranie w niskiej temperaturze może być bezpieczne i tak skuteczne, jak w 40°C!
6th Sense Inverter
Sercem pralki jest silnik SenseInverter, który gwarantuje wiele lat niezawodności i oszczędności energii elektrycznej. Niezwykła cisza z jaką pracuje nie zakłóci Twojego domowego spokoju.
* pralka Whirlpool EFWSG71283BVPL

Zapach, który zostaje na dłużej

Odkryj perełki zapachowe Lenor Unstoppables, które odmienią Twoje pranie! Zapewniają wszystkim rodzajom tkanim długotrwały zapach i świeżość, która trwa nawet do 12 tygodni w przypadku ubrań przechowywanych w szafie.

To specjalne perełki, które współdziałają z Twoim środkiem piorącym i płynem do płukania, by zwiększyć intenstywność zapachu i czas jego utrzymywania się na tkaninach.

Lenor Unstoppable mają postać perełek, które wsypujesz bezpośrednio do bębna pralki, a one stopniowo rozpuszczają się podczas prania, uwalniając zapach i nasycając nim włókna tkanin.

Weź udział w Promocji