Logo Bosch

Ciesz się nową zmywarką
i odbierz 130 zł
w prezencie!

Promocja
Promocja zakończona z powodu wyczerpania puli nagród.

Promocja!

Kup zmywarkę Bosch, a otrzymasz
130 zł w prezencie!

Promocja trwa od 23.03.2020 r. do 03.05.2020 r.
lub do wyczerpania puli premii.

Szczegóły, modele objęte promocją oraz regulamin
promocji dostępne na www.eksperciodzmywarek.pl

Finish

Regulamin Wypełnij formularz Zmywarki w promocji
130zł na montaż i instalację zmywarki

Myjąc naczynia w zmywarce
oszczędzasz wodę*

Czy wiesz, ile wody zużyjesz do ręcznego umycia naczyń w ilości porównywalnej z pełnym załadunkiem zmywarki? Odpowiedź może Cię zaskoczyć – około 40 litrów! Natomiast w jednym cyklu mycia w zmywarce możesz zaoszczędzić do 33,5 litra wody w porównaniu z tradycyjnym myciem pod bieżącą wodą. Zaoszczędzona w tygodniu woda wystarczy na dodatkową kąpiel w wannie!

*Wewnętrzne badania, polegające na porównaniu mycia naczyń w zmywarce przy zużyciu 9,5 l wody, z myciem ręcznym przy zużyciu 40 litrów, wykazały oszczędność 8500 litrów w 280 cyklach rocznie.

Oszczędź 3 razy więcej energii*

Zmywając ręcznie stos naczyń odpowiadający pełnemu załadunkowi zmywarki, zużyjesz 2,6 kWh do podgrzania wody. Tymczasem zmywarka zużywa zaledwie 0,73 kWh* na cykl, czyli o 1,87 kWh energii mniej! W ten sposób oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również środowisko.

*Według wewnętrznych badań, podgrzanie wody przy zmywaniu ręcznym generuje zużycie 2,6 kWh energii. Zmywarka w programie ECO w temp. 50°C zużywa zaledwie 0,73 kWh na cykl, czyli o 1,87 kWh energii mniej. Wartości mogą się różnić w zależności od modelu i marki.

Oszczędź do 45 minut
na każdym myciu*

Załadowanie i opróżnienie zmywarki zajmuje mniej niż 15 minut. Myjąc tę samą ilość naczyń ręcznie, stracisz godzinę. Korzystając ze zmywarki, możesz zaoszczędzić do 45 minut na jednym myciu – w ciągu roku zyskujesz w ten sposób 210 godzin wolnego czasu, czyli 23 wolne dni!

*Wewnętrzne badania, polegające na porównaniu czasu 15 minut poświęcanego na obsługę zmywarki z myciem ręcznym w czasie 60 minut, wykazały oszczędność 45 minut na cykl, co przy 280 cyklach daje oszczędność 210 godzin rocznie.