Jak otrzymać nagrodę

1. Kup kuchnię gazowo-elektryczną o szerokości 50 cm lub indukcyjną o szerokości 50 cm marki AMICA.

KUCHNIA
GAZOWO-ELEKTRYCZNA
Wybierz kuchnię >
lub
KUCHNIA
INDUKCYJNA
Wybierz kuchnię >

2. Zarejestruj zakup na stronie internetowej, mailowo lub wysyłając zgłoszenie pocztą. Więcej informacji na www.amica.pl/kuchniadobrychchwil

3. Na adres podany w formularzu otrzymasz w prezencie kartę przedpłaconą Sodexo o wartości 150 zł.

Promocja dotyczy wybranych modeli kuchni Amica i trwa od 8.03.2019 r. do wyczerpania puli nagród, których łączna wartość wynosi 650 000 zł, jednak nie dłużej niż do 23.04.2019 r. Szczegóły oferty w regulaminie.

Zakupy dokonane w terminie akcji, mogą być rejestrowane do 14 dni od daty zakończenia akcji.

INFOLINIA 781 655 665 czynna codziennie* w godzinach 9:00‑18:00. Koszt połączenia wg taryfy operatora.
* z wyłączeniem niedzieli niehandlowych

Zarejestruj zakup >

Wybrane funkcje kuchni wolnostojących


Chłodny front
(3 szyby)

Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcąco dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby – wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Szybki nagrzew
150 °C w 4 min

Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!

Prowadnice
teleskopowe

Wyjęcie lub włożenie ciężkiego naczynia do rozgrzanego piekarnika może być trudne i niebezpieczne… Nie, jeśli masz kuchnię Amica, której piekarnik wyposażony jest w stabilne Prowadnice teleskopowe. Gwarantują one swobodę użytkowania i znacznie zwiększają bezpieczeństwo. A za sprawą pionowej regulacji dają także możliwość dopasowania wnętrza piekarnika do zróżnicowanych potrzeb.

Stabilne ruszty żeliwne

Niestabilne ruszty, które w dodatku trudno domyć to już przeszłość. W płytach gazowych Amica zastosowano nowoczesne, mocne i w pełni stabilne ruszty żeliwne, które dla wygody możesz myć w zmywarce. Kiedy zechcesz przesunąć garnek, zrobisz to bez obaw, że wraz z garnkiem przesunie się ruszt. Doskonały design w służbie kuchennej wygodzie.

Emalia łatwoczyszcząca EasyClean

Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania.

Pojemność XXL

Spotkanie rodzinne. Chcesz podać pieczeń, która jest Twoją specjalnością. Ale jak przygotować potrawę dla kilkunastu osób bez pieczenia na raty? Wystarczy skorzystać z kuchni Amica, która wyposażona jest w piekarnik o pojemności do 65 l. Z takim piekarnikiem zawsze Ci się upiecze!