Kupiłeś/aś u nas w dniach 20.10 – 5.11 dowolny sprzęt z kategorii RTV, duże lub małe AGD?

Ciągle możesz wziąć udział w naszym konkursie – na Twoje zgłoszenie czekamy do 19 listopada!
Czekają vouchery na warsztaty kulinarne w studiach naszych producentów oraz książki kucharskie "Polska Kuchnia".

Nie czekaj! Każdy zakup sprzętu AGD i RTV w terminie 20.10-5.11 to szansa na wygraną!

Dodatkowo Twój zakup upoważnia Cię do 30% zniżki na ubezpieczenia Twojego domu lub mieszkania. Masz na to 3 miesiące od daty dokonania transakcji.

Nadeszła pora na przyjemności!

Pomyśl jak fajnie byłoby gotować z profesjonalnymi kucharzami na sprzętach AGD wybranych producentów lub dostać książkę z przepisami kuchni polskiej! Zamiast bujać w obłokach WEŹ UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE i walcz o nagrody!

NAGRODY

Warsztaty kulinarne u jednego z naszych partnerów!

Dlaczego warto wziąć w nich udział? To proste! Masz szansę na gotowanie na sprzętach wysokiej jakości pod okiem doskonałych kucharzy, którzy podzielą się z Tobą swoimi kucharskimi tajemnicami. Razem ugotujecie coś pysznego.

Mnóstwo dobrej zabawy i pełne brzuchy gwarantowane – dla Ciebie i Twojej osoby towarzyszącej!

Wypełnij formularz, wybierz miasto, odpowiedź na pytanie konkursowe i czekaj na informację o wygranej!

Vouchery, w zależności od wybranego producenta, będą ważne min. do końca marca 2019 r. (szczegóły poniżej w formularzu zgłoszeniowym).


Sprawdź przykładowe tematy warsztatów u naszych producentów:

Dla domatorów i tradycjonalistów też coś się znajdzie. "Polska Kuchnia" autorstwa Zuzy Zak to zbiór setek nowatorskich przepisów na tradycyjne dania wszystkich zakątków Polski. To niebanalne połączenie sprawdzonych i smacznych składników z odrobiną egzotyki. Już wiesz, co chciałbyś ugotować?

20.10
Rozpoczęcie konkursu

5.11
Ostatni dzień promocji

19.11
Koniec przyjmowania zgłoszeń

5.12
Opublikowanie wyników konkursu

Do 12.12
Kontakt mailowy ze zwycięzcami konkursu

Do 18.01
Wysyłka nagród


Dowiedź się więcej o sprzętach naszych partnerów i odwiedź ich strefy:


| | | |

Konkurs "Wygraj voucher na warsztaty kulinarne lub książkę kucharską"

Kupiłeś/aś produkt z kategorii AGD duże i małe oraz RTV (szczegółowa lista kategorii w regulaminie) w dniach 20.10-5.11.2018? Zgłoś się do udziału w konkursie (do 19.11.2018).


Formularz konkursowy

Jak znaleźć numer zamówienia? / Jak znaleźć numer paragonu?


(wybierz miejscowość w której odbędą się warsztaty oraz producenta, na którego sprzętach odbędzie się gotowanie). Tematyka oraz szczegóły zapisów na warsztaty wybranego producenta zostaną przesłane zwycięzcom na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Vouchery, w zależności od wybranego producenta, będą ważne min. do końca marca 2019 r. Więcej informacji dotyczących tematyki poszczególnych warsztatów juz wkrótce znajdziesz na stronie producenta.


* Zapoznałam/Zapoznałem się z Regulaminem konkursu "Wygraj voucher na warsztaty kulinarne lub książkę kucharską" i akceptuję jego treść. Regulamin konkursu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora (Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15) w celu przeprowadzenia Konkursu, przekazania Nagród oraz wykonania obowiązków Organizatora wynikających z Regulaminu np. rozpatrzenie reklamacji, a także jeśli istnieją, innych podstawach prawnych zgodnie z polityką prywatności Organizatora, dostępnej na stronie: https://www.euro.com.pl/cms/polityka-prywatnosci.bhtml, przy użyciu dostępnych środków komunikacji, w tym telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących oraz wyrazi zgodę na otrzymywanie od Organizatora informacji związanych z przeprowadzeniem Konkursu przez: e-mail lub list.
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu. Wyrażając poniższe zgody oświadczam, że mam ukończone 16 lat. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RTV EURO AGD (Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15) w celu otrzymywania informacji marketingowych dostosowanych do moich preferencji na podstawie analizy informacji o zakupach, działaniach w kanałach sprzedaży RTV EURO AGD (np. IP komputera, pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, dochody, miejsce zamieszkania) przy użyciu dostępnych środków komunikacji, w tym telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących - zaznacz żeby otrzymywać od RTV EURO AGD informacje marketingowe poprzez: telefon, SMS, e-mail Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty współpracujące z RTV EURO AGD (Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15) - renomowani producenci, dostawcy, instytucje bankowe i ubezpieczeniowe - w celu otrzymywania informacji marketingowych dostosowanych do moich preferencji na podstawie analizy informacji o zakupach, działaniach w kanałach sprzedaży RTV EURO AGD (np. IP komputera, pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, dochody, miejsce zamieszkania) przy użyciu dostępnych środków komunikacji, w tym telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących - zaznacz żeby otrzymywać od podmiotów współpracujących z RTV EURO AGD informacje marketingowe poprzez: telefon, SMS, e-mail

* Pola wymagane

** Można dokonać wyboru tylko 1 nagrody spośród podanych. Jedno zamówienie może wziąć udział tylko 1 raz w konkursie

Jak skorzystać z promocji?
Zobacz szczegóły

W dniach 20.10-5.11. kupiłeś/aś sprzęt w RTV EURO AGD? Skorzystaj z rabatu 30% na ubezpieczenie nieruchomości w ERGO Hestii.

ERGO 7 to nowoczesne ubezpieczenie domu, mieszkania, domku letniskowego, domu w budowie i pojazdu, a także osób. Zabezpiecza potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

W celu skorzystania z rabatu, w ciągu 3 miesięcy od daty transakcji zgłoś się z dowodem zakupu sprzętu do wybranej placówki ERGO Hestii (Punkt Standard).

Lista placówek Regulamin promocji


Więcej informacji u agenta ERGO Hestii w Punkcie Standard Więcej informacji o ubezpieczeniu