Ranking TOP 10 lodówek do 1000 zł

Autor: Joanna

Funkcjonalna i dobra lodówka to taka, która pojemnością odpowiada potrzebom domowników, ma wysoką klasę energetyczną, a także dysponuje nowoczesnymi funkcjami. Dzięki systemowi automatycznego oszraniania nie będziesz musiał często rozmrażać urządzenia, a w komorze niskich temperatur umieścisz zamrożone produkty. Zobacz nasz ranking lodówek i wybierz najlepszy model do 1000 zł!

ranking lodówek do 1000 zł

LISTING PRODUKTÓW

Ravanson LKK90

Whirlpool ARC104/1 A+

MPM 125-CZ-08H

Whirlpool ARC 2353

Electrolux EJ2302AOW2

Amica FD225.4X

Amica FK205.4

Amica FD225.4

MPM 263-CZ-06/A

Indesit LR6 S1 S

Lodówka bez zamrażalnika Ravanson LKK90

dobra lodówka Ravanson LKK90Poszukujesz dobrej lodówki do bardzo małej kuchni, pokoju, pensjonatu lub altanki na działce? Ravanson LKK90 to urządzenie, którego Ci potrzeba. Jest bardzo atrakcyjne cenowo, ma wysoką klasę energetyczną, więc nie przepłacisz na rachunkach za prąd, a do tego składa się z samej komory chłodzącej – schłodzisz w niej wygodnie napoje, jogurty, owoce czy lekkie przekąski. Pracuje bardzo cicho, bo osiąga zaledwie 39 dB. Ma wygodne, klasyczne sterowanie mechaniczne. Niewiele waży, bo 18 kg. W komorze chłodzącej lodówki Ravanson LKK90 znajdują się dwie półki szklane, wspomagane przez dwie półeczki umiejscowione w drzwiach. Możesz też skorzystać z pojemnika na warzywa, by na bieżąco przygotowywać lekkie sałatki wiosną i latem. Przy stałym korzystaniu roczne zużycie prądu w tej lodówce wyniesie Cię zaledwie 56,65 zł.

PARAMETRY

Klasa energetyczna: A+

Pojemność chłodziarki: 83 l

Pojemność zamrażarki: -

Szybkie chłodzenie: nie

Szybkie zamrażanie: nie

PLUSY

+ bardzo cicha praca: 39 dB

+ idealny model do domków letniskowych czy altanek

+ komora niskich temperatur w zastępstwie zamrażarki

+ możliwa zmiana kierunku otwierania drzwi

+ kompaktowy rozmiar

MINUSY

− brak automatycznego rozmrażania
− brak zamrażarki

OCENA PRODUKTU: 8/10

Mała lodówka z zamrażalnikiem Whirlpool ARC104/1 A+

dobra lodówka Whirlpool ARC104/1 A+Pomysłem na małą i dobrą lodówkę do domków letniskowych oraz altanek jest Whirlpool ARC104/1 A+. Odznacza się kompaktową wielkością, tak jak model Ravanson LKK90, jednak tu występuje klasyczny zamrażalnik (ma 15 litrów). Ciekawą funkcją w tej lodówce jest przegródka MAXI CRISPER znajdująca się w pojemniku na warzywa i owoce. Łącznie pojemnik ma 32 litry, jednak możesz swobodnie manewrować proporcjami jego części, przesuwając przegródkę. Odgrodzisz produkty, które nie powinny być przechowywane razem, i zapewnisz każdemu z nich właściwe smaki, zapachy i wartości odżywcze. Ponieważ lodówka Whirlpool ARC104/1 A+ rozmraża się automatycznie, unikniesz wykonywania czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych. Urządzenie pracuje cicho i efektywnie. W razie potrzeby możesz zmienić miejsce montażu drzwi, dostosowując lodówkę do układu pomieszczenia.

PARAMETRY

Klasa energetyczna: A+

Pojemność chłodziarki: 103 l

Pojemność zamrażarki: 15 l

Szybkie chłodzenie: nie

Szybkie zamrażanie: nie

PLUSY

+ automatyczne odszranianie

+ wkładka MAXI CRISPER

+ cicha praca: 39 dB

+ 2 szuflady na warzywa i owoce

+ kompaktowy rozmiar

MINUSY

− do 10 godzin trzymania temperatury bez prądu

OCENA PRODUKTU: 8,5/10

Cicha lodówka MPM 125-CZ-08H

dobra lodówka MPM 125-CZ-08HJeśli zależy Ci na małej i dobrej lodówce do niewielkiej kuchni w bloku, zwróć uwagę na model MPM 125-CZ-08H. Odznacza się niewielkimi wymiarami oraz zmniejszoną pojemnością komór, więc umieścisz go nawet w ciasnej przestrzeni. Zamrażalnik znajduje się na górze, dlatego korzystanie z niego jest wygodne. W komorze chłodziarki znajdziesz nie tylko półki – sam zdecydujesz, na jakiej wysokości zostaną zamontowane, ale także funkcjonalną szufladę na świeże owoce i warzywa. Lodówka MPM 125-CZ-08H odszrania się sama, na bieżąco skraplając kawałki szronu. Wysoka klasa energetyczna (A+) sprawia, że nie będziesz dużo płacić za pobór prądu. To ważne, ponieważ lodówki nie odłącza się od prądu. Bez względu na to, w jakim stylu i kolorystyce urządziłeś kuchnię, uniwersalna lodówka MPM 125-CZ-08H sprawdzi się w niej doskonale.

PARAMETRY

Klasa energetyczna: A+

Pojemność chłodziarki: 89 l

Pojemność zamrażarki: 30 l

Szybkie chłodzenie: nie

Szybkie zamrażanie: nie

PLUSY

+ szuflada na warzywa i owoce

+ niski poziom hałasu: 39 dB

+ automatyczne skraplanie szronu

+ elegancki, uniwersalny wygląd

+ doskonała lodówka do małej kuchni

MINUSY

− brak

OCENA PRODUKTU: 9/10

Pojemna lodówka Whirlpool ARC 2353

dobra lodówka Whirlpool ARC 2353Wybierając lodówkę Whirlpool ARC 2353, dbasz o środowisko oraz troszczysz się o domowy budżet. Wszystko to wynika z wysokiej klasy energetycznej tego modelu: A+. Urządzenie ma niewielkie wymiary, ale jest pojemne. W chłodziarce liczącej 171 litrów znajdują się cztery półki z wytrzymałego szkła hartowanego, a także jedna szuflada, do której schowasz owoce i warzywa. Możesz też wykorzystać dodatkową drucianą półkę w zamrażarce, by oddzielić produkty. Lodówka Whirlpool ARC 2353 pracuje cicho i wydajnie. Szron skrapla się na bieżąco, więc nie musisz rozmrażać chłodziarki, a mycie jej wnętrza będzie łatwiejsze i zajmie mniej czasu. Ten model to także świetny wybór do mieszkania wynajmowanego studentom – każdy będzie miał swoją półkę na produkty spożywcze. Wygląd jest schludny, elegancki i uniwersalny.

PARAMETRY

Klasa energetyczna: A+

Pojemność chłodziarki: 171 l

Pojemność zamrażarki: 41 l

Szybkie chłodzenie: nie

Szybkie zamrażanie: nie

PLUSY

+ automatyczne rozmrażanie chłodziarki

+ łatwe, mechaniczne sterowanie

+ cicha praca: 40 dB

+ łatwe, mechaniczne sterowanie

+ kompaktowy rozmiar

MINUSY

− do 10 godzin trzymania temperatury bez prądu

OCENA PRODUKTU: 8,5/10

Mała i pojemna lodówka Electrolux EJ2302AOW2

dobra lodówka Electrolux EJ2302AOW2W rankingu lodówek nie mogło zabraknąć miejsca dla urządzenia Electrolux EJ2302AOW2, czyli lodówki jednocześnie bardzo pojemnej i o dość małych wymiarach. W komorze chłodziarki znajdują się cztery wytrzymałe półki ze szkła oraz szuflada na owoce i warzywa. Dodatkowo w drzwiach znajdziesz trzy półeczki, a w zamrażarce jedną. Dobra lodówka Electrolux EJ2302AOW2 pracuje cicho. Odszrania się automatycznie, więc nie musisz jej regularnie opróżniać. W przypadku braku prądu utrzyma temperaturę nawet do dziewiętnastu godzin – pamiętaj, że otwieranie drzwi skraca ten czas. Z uwagi na dużą objętość produkty spożywcze możesz układać rodzajami. Elegancki design lodówki Electrolux EJ2302AOW2 stanie się ozdobą Twojej kuchni.

PARAMETRY

Klasa energetyczna: A++

Pojemność chłodziarki: 184 l

Pojemność zamrażarki: 44 l

Szybkie chłodzenie: nie

Szybkie zamrażanie: nie

PLUSY

+ do 19 godzin trzymania temperatury po odcięciu zasilania

+ Space Plus to funkcja zapewniająca dużą pojemność przy niewielkich wymiarach lodówki

+ cicha praca: 40 dB

+ pełne zamrożenie 3 kg produktów nastąpi w 24 h

+ aż 4 półki szklane w chłodziarce

MINUSY

− brak

OCENA PRODUKTU: 9,5/10

Nowoczesna lodówka Amica FD225.4X

dobra lodówka Amica FD225.4XWysoką funkcjonalnością i świetnymi parametrami odznacza się również dobra lodówka Amica FD225.4X. Została estetycznie wykonana i ma interesujący srebrny kolor. Jej front wykończono stalą nierdzewną inox, więc jest odporny na drobne uszkodzenia mechaniczne oraz łatwy w utrzymaniu w czystości. Lodówka Amica FD225.4X ma system automatycznego rozmrażania w komorze chłodziarki, a jej ścianki pokrywa powłoka antybakteryjna. Produkty spożywcze możesz trzymać na jednej z czterech półek z hartowanego szkła, w szufladzie lub zamrażarce. Na drzwiach lodówki umieścisz drobne pojemniki – masz do wykorzystania cztery dodatkowe półeczki. W przypadku awarii prądu model Amica FD225.4X utrzyma temperaturę nawet do 21 godzin. Z uwagi na pojemność sprawdzi się także w mieszkaniu, w którym żyje kilkuosobowa rodzina.

PARAMETRY

Klasa energetyczna: A+

Pojemność chłodziarki: 160 l

Pojemność zamrażarki: 45 l

Szybkie chłodzenie: nie

Szybkie zamrażanie: nie

PLUSY

+ciekawe połączenie kolorystyczne: stal nierdzewna + srebrny malowany

+ trzymanie temperatury do 21 godzin po wyłączeniu prądu

+ automatyczne rozmrażanie chłodziarki

+ powłoka antybakteryjna

+ „szkło bezpieczne” jako materiał półek

MINUSY

− brak

OCENA PRODUKTU: 9,5/10

Lodówka dla dużej rodziny Amica FK205.4

dobra lodówka Amica FK205.4Jeżeli zależy Ci na lodówce do 1000 zł z dużą zamrażarką, właściwy może okazać się model Amica FK205.4. Osiąga 144 cm wysokości i aż 56 litrów pojemności zamrażarki. Dzięki klasie energetycznej A+ w lodówce możesz trzymać wiele produktów, nie przepłacając za pobór energii elektrycznej. Model Amica FK205.4 cechują użyteczne funkcje takie jak automatyczne odszranianie oraz trzymanie temperatury do 21 godzin w przypadku awarii prądu. Jeśli chcesz przemeblować w kuchni i przestawić lodówkę, możesz zmienić położenie jej drzwi. Wewnątrz komór znajduje się powłoka antybakteryjna, która zapewni żywności lepszą jakość i zapobiegnie rozprzestrzenianiu się bakterii. O właściwe warunki przechowywania produktów spożywczych zadbasz także, rozkładając je na osobnych półkach. W chłodziarce są trzy, a do tego szuflada na owoce i warzywa. W zamrażarce również masz do wykorzystania trzy szuflady, np. na lody, mięso i mrożonki warzywne.

PARAMETRY

Klasa energetyczna: A+

Pojemność chłodziarki: 160 l

Pojemność zamrażarki: 45 l

Szybkie chłodzenie: nie

Szybkie zamrażanie: nie

PLUSY

+ niski pobór prądu

+ łatwy dostęp do zamrażarki umieszczonej na górze

+ do 21 godzin trzymania temperatury bez dostępu do prądu

+ automatyczne odszranianie

+ możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi

MINUSY

− brak

OCENA PRODUKTU: 10/10

Duża i cicha lodówka do średniej kuchni Amica FD225.4

dobra lodówka Amica FD225.4Amica FD225.4 to klasyczna i elegancka lodówka do mieszkania z kuchnią małą lub średnią. Świetnie sprawdzi się w bloku. Z uwagi na wysoką klasę energetyczną przyczyni się do obniżenia rachunków za pobór prądu. Ponieważ sama automatycznie się odszrania, nie musisz wyjmować z niej produktów. Cechuje ją cicha praca – poziom hałasu odpowiada szelestowi kartek w czytelni. Komora chłodziarki ma 160 litrów i dzieli się na cztery części, w których tematycznie poukładasz produkty spożywcze. Lodówka Amica FD225.4 ma półki z hartowanego szkła – wytrzymałe, mocne i stabilne. Wytrzymają nawet większe obciążenie, np. gdy będziesz przygotowywać potrawy na święta lub urodziny. W zależności od kształtu kuchni drzwi w tym modelu zainstalujesz albo po lewej, albo po prawej stronie.

PARAMETRY

Klasa energetyczna: A+

Pojemność chłodziarki: 103 l

Pojemność zamrażarki: 15 l

Szybkie chłodzenie: nie

Szybkie zamrażanie: nie

PLUSY

+ automatyczne odszranianie

+ wkładka MAXI CRISPER

+ cicha praca: 39 dB

+ 2 szuflady na warzywa i owoce

+ kompaktowy rozmiar

MINUSY

− do 10 godzin trzymania temperatury bez prądu

OCENA PRODUKTU: 8,5/10

Lodówka do 1000zł z szybkim zamrażaniem MPM 263-CZ-06/A

dobra lodówka MPM 263-CZ-06/ALodówka MPM 263-CZ-06/A to jedno z niewielu urządzeń w cenie do 1000 zł, w których skorzystasz z funkcji szybkiego zamrażania. Sprawia ona, że kiedy do zamrażalnika wstawisz nowe, jeszcze niezamrożone produkty, te, które były tam wcześniej, nie ulegną rozmrożeniu. Ponadto funkcja szybkiego zamrażania wpływa na zmniejszenie spadku wartości odżywczych oraz masy różnego rodzaju mrożonek. Lodówka MPM 263-CZ-06/A ma bardzo pojemne komory – zmieścisz w nich dużo żywności. Chłodziarka składa się z czterech szklanych półek i aż dwóch szuflad na owoce i warzywa. Na drzwiach znajdziesz dodatkowe siedem półeczek do przechowywania napojów, sosów, masła, jajek, dodatków. W zamrażarce jest tradycyjnie jedna pozioma przegroda.

PARAMETRY

Klasa energetyczna: A+

Pojemność chłodziarki: 202 l

Pojemność zamrażarki: 53 l

Szybkie chłodzenie: nie

Szybkie zamrażanie: tak

PLUSY

+ do 20 godzin utrzymania temperatury po odłączeniu od prądu

+ 3,5 kg żywności zamrozisz w 24 h

+ aż 7 półek w drzwiach

+ wygodne ułożenie zamrażarki: na górze

+ prosty i elegancki design

MINUSY

− brak

OCENA PRODUKTU: 10/10

Najlepsza lodówka do 1000zł Indesit LR6 S1 S

dobra lodówka Indesit LR6 S1 SW zaprezentowanym tu rankingu lodówek, z uwagi na stronę wizualną, wyróżnia się lodówka Indesit LR6 S1 S, która jest srebrna. Ale to wcale nie jedyny aspekt, który stawia ten model przed innymi. Lodówka Indesit LR6 S1 S odznacza się najcichszą pracą (38 dB), jedną z najpojemniejszych komór chłodziarki (196 l) oraz zdecydowanie największą komorą zamrażarki (75 l). Wnętrza zostały wyłożone powłoką antybakteryjną, a półki są bardzo wytrzymałe, ponieważ wykonane ze „szkła bezpiecznego” – hartowanego. W lodówce Indesit LR6 S1 S znajdują się trzy półki w chłodziarce, trzy półki na drzwiach, szuflada na owoce i warzywa oraz aż dwie szuflady w zamrażarce. Zmieścisz w niej bardzo dużo produktów spożywczych, dlatego lodówka jest świetnym wyborem do mieszkania lub domu, w którym mieszka kilkuosobowa rodzina. Od innych modeli ukazanych w rankingu lodówek odróżnia ją za to położenie zamrażarki: tu została umieszczona na dole.

PARAMETRY

Klasa energetyczna: A+

Pojemność chłodziarki: 196 l

Pojemność zamrażarki: 75 l

Szybkie chłodzenie: nie

Szybkie zamrażanie: nie

PLUSY

+ wyjątkowy srebrny kolor

+ nawet do 28 godzin trzymania temperatury w przypadku awarii prądu

+ oświetlenie LED

+ zamrażanie 4 kg produktów w 24 h

+ automatyczny tryb odszraniania

MINUSY

− do 10 godzin trzymania temperatury bez prądu

OCENA PRODUKTU: 8,5/10

Podsumowanie

Obejrzałeś już 10 najbardziej funkcjonalnych, polecanych lodówek do 1000 zł. Wybrane przez nas modele odznaczają się różnymi rozmiarami i pojemnościami, dzięki czemu bez trudu znajdziesz odpowiedni do Twojej kuchni. Bez względu na to, czy szukasz dobrej, taniej lodówki do domu, czy małej chłodziarki do altanki lub domku letniskowego, miałeś okazję poznać urządzenia, które sprawdzą się w każdej z tych sytuacji. Jeżeli jednak czujesz pewien niedosyt, obejrzyj więcej lodówek do 1000 zł dostępnych w RTV EURO AGD. Poznaj też alternatywne rankingi, na przykład zestawienie modeli do 800 zł lub TOP 9 lodówek do nowoczesnej kuchni.

80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów