Prezent na Dzień Chłopaka 2018. Pomysły do 100 i 200 złotych

Autor: Joanna

Co kupić na Dzień Chłopaka 2018? Teoretycznie każda kobieta zna swojego partnera najlepiej, praktycznie zakup prezentu – czy to na Dzień Chłopaka, czy na urodziny bliskiego mężczyzny – może sprawić problem. Upominek na pewno powinien być praktyczny. Co jest warte kupienia jako niespodzianka dla faceta? Sprawdź, co ciekawego możesz kupić jako prezent do 100 i 200 zł!

Prezent na Dzień Chłopaka – jak wybrać niespodziankę?

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- co kupić na Dzień Chłopaka do 100 zł,

- jakie są praktyczne prezenty do 200 zł,

- co kupić na prezent zapalonemu graczowi,

- jaki prezent kupić dla aktywnego chłopaka.

Dzień Chłopaka – prezent do 100 zł

Za kilkadziesiąt złotych możesz kupić pasywne okulary 3D Sony TDG-500P. Do okazyjnego oglądania filmów 3D będą wystarczające. Są one tańsze od aktywnych okularów 3D i pozwalają na oglądanie seansów w nieco niższej jakości, ale ich plusem jest brak migotania szkieł, które może powodować bóle głowy.

Do domowego seansu, pracy czy po prostu relaksu przydaje się kawa, a ta smakuje lepiej z kawiarki. Za kilkadziesiąt złotych możesz kupić klasyczną kawiarkę wykonaną z aluminium, jak Renberg SG-3518 lub kawiarkę ze stali nierdzewnej – Florinę do espresso. Przed wyborem kawiarki sprawdź, czy jest przystosowana do kuchenki indukcyjnej i jaką ma pojemność.

CZY WIESZ, ŻE...

Do 100 zł są dostępne także podstawowe młynki do kawy. O ile alternatywne metody parzenia kawy wymagają bardziej zaawansowanych urządzeń, o tyle małe młynki o małej mocy i pojemności wystarczą do przygotowania świeżo zmielonej kawy w zaparzaczu.

Prezent na Dzień Chłopaka 2018 do 200 zł

Co kupić na Dzień Chłopaka – może przenośny głośnik Bluetooth?Praktycznym prezentem do 200 zł może być powerbank – np. Xqisit 3xUSB o dużej pojemności 20 800 mAh i z trzema portami wyjściowymi, dzięki którym można ładować kilka urządzeń jednocześnie. Ciekawym rozwiązaniem jest zestaw dwóch powerbanków ze stacją dokującą – Platinet PMPB5DG Dual 2 x 5000 mAh Docking Station. Jeżeli chcesz wybrać nieco tańszy model, przeczytaj artykuł Powerbank – energia w kieszeni, który pomoże Ci wybrać urządzenie o mniejszej pojemności.
Zarówno podczas dłuższej podróży, jak i na krótkie wycieczki w plener przyda się przenośny głośnikBluetooth. Niewielki JBL Clip 2można przypiąć do plecaka – jest odporny na zalanie, więc można go używać bezproblemowo podczas deszczu, a nawet podczas kąpieli w łazience. Z kolei Sony SRS-XB10 pracuje aż do 16 godzin na jednym ładowaniu, a gniazdo AUX pozwala na podłączenie do głośnika urządzenia audio innego niż smartfon.
Polecane powerbanki
  • 329 zł
  • 99,99 zł
  • 49,99 zł
  • 69,99 zł
  • 249 zł

Co kupić na Dzień Chłopaka 2018 dla gracza?

Jeśli akurat zbliża się premiera gry komputerowej lub wiesz, jakiego dodatku do ulubionych gier brakuje partnerowi, wymyślenie prezentu dla gracza nie jest trudne. Jeżeli jednak nie masz rozeznania w grach, deską ratunku jest zakup praktycznego akcesorium dla gracza. Osoba, która codziennie przez co najmniej kilka godzin korzysta z klawiatury i myszki, jest narażona na bóle nadgarstka – ten problem został przeanalizowany w tym poradniku.
Żelowe podkładki pod mysz z podpórką zapobiegają bólom pozwalają utrzymywać dłoń w bardziej naturalnej pozycji. Przykładowa podkładka z podpórką to Razer Vespula. Do typowo gamingowej podkładki – takiej jak np. SteelSeries QCK + CS:GO HyperBeast Edition– można dokupić osobną podpórkę Genesis MW44.

WSKAZÓWKA

Sprawdź, czy podpórka pod nadgarstek posiada wypełnienie z pianki Memory Foam, która dopasowuje się do kształtu ręki i ruchów. Podpórka powinna mieć także antypoślizgową podstawę, aby nie poruszać się w trakcie dynamicznej rozgrywki, w której ważny jest każdy ruch.

Jaki prezent na Dzień Chłopaka dla aktywnego partnera?

Powerbank jako prezent na Dzień Chłopaka będzie przydatny dla każdego, kto lubi wyjazdy pod namiotSmartwatche i zegarki biegowe to prezent z półki Premium, co oznacza wydatek rzędu kilkuset złotych. Popularnym prezentem dla chłopaków i mężczyzn, którzy lubią uprawiać amatorsko sport, są opaski monitorujące aktywność. W przedziale cenowym do 200 zł jest dostępna opaska Xiaomi Mi Band 2 z dodatkowym paskiem.

Opaska pokazuje zarówno powiadomienia ze smartfona, jak i liczbę kroków, łączny przebyty dystans, spalone kalorie i puls. Gadżet posiada właściwości pyło- i wodoodporne IP67 – wytrzyma więc nawet zanurzenie w wodzie. Opaska sportowa to świetny prezent także dla partnera, który wykonuje pracę biurową. Gadżet na nadgarstku motywuje do ruszania się, a dzięki dyskretnym wibracjom budzi w bardziej przyjemny sposób niż głośny budzik.

100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link