Prezent dla siostry – ciekawe pomysły na upominki

Autor: Piotr

Prezent dla siostry kupiony w sklepach RTV i AGD to bardzo ciekawe, praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Jednymi z bardziej trafnych będą zestawy do pielęgnacji twarzy, szczoteczki do mycia twarzy, depilatory, lusterka kosmetyczne oraz zestawy do paznokci.

Młoda kobieta z prezentem dla siostry, której zakrywa ręką oczy

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 1. jakie urządzenia AGD wybrać jako prezent dla siostry
 2. na co zwrócić uwagę, kupując lusterko kosmetyczne na prezent dla siostry
 3. jakie depilatory warto podarować siostrze w prezencie
 4. jakie urządzenia do pielęgnacji twarzy i zestaw do paznokci sprawdzą się w roli upominku

Urządzenia AGD w prezencie dla siostry

Bukiet czerwonych róż i lusterko kosmetyczne jako prezent dla siostry

Niezwykle ciekawą propozycją na prezent dla siostry jest sprzęt AGD. Jednym z bardziej trafnych będzie asortyment znajdujący się w kategorii „Uroda i zdrowie”, w tym zwłaszcza depilatory, urządzenia do stylizacji fryzur, pielęgnacji twarzy, przeznaczone do manicure i pedicure, dodatkowo masażery czy lusterka kosmetyczne. Dostępny w sklepach wysokiej jakości sprzęt przez długie lata będzie służył obdarowanej osobie.

Prezent dla siostry – lusterka kosmetyczne

Udanym prezentem dla siostry będzie lusterko kosmetyczne. Popularne marki to Babyliss, Beurer i Sencor. Wybierać można spośród modeli ściennych i stojących, które cechuje mobilność i swoboda przenoszenia. Lusterka najczęściej dostępne są w srebrnym kolorze i okrągłym kształcie. Najlepiej wybierać te z oświetleniem. Wyposażone w lampki LED umożliwiają korzystanie bez względu na panujące dookoła oświetlenie i pozwalają dokładniej zobaczyć każdy szczegół wykonywanego makijażu. Szczególnie poleca się lusterka z możliwością wyboru intensywności światła. Mogą być zasilane sieciowo np. Sencor SMM 3080 lub na baterie np. Beurer BS 49.

Kolejnym czynnikiem, jaki warto wziąć pod uwagę, wybierając lusterko na prezent dla siostry, jest powiększenie. W sklepach są lusterka o 3-, 5-, 7-, a nawet 10-krotnym powiększeniu (Babyliss 9450E). Pozwala ono na dokładne wykonanie wymagających ogromnej precyzji zabiegów pielęgnacyjnych.

Prezent dla siostry – depilator

Dobry pomysł na prezent dla siostry to również depilator. Wybór najbardziej odpowiedniego jest sporym wyzwaniem. Oprócz tych tradycyjnych, gdzie używa się pęset bądź dysków oraz golarek, zdecydować się można na nieco droższe, lecz skuteczniejsze i mniej bolesne w użyciu depilatory IPL. Urządzenia, wykorzystując światło, osłabiają włoski, które z czasem wypadają. Kilka zabiegów wystarczy, by na długi czas uzyskać gładką skórę. Ze względu na szeroki zakres ustawień można z łatwością dostosować ich pracę do poszczególnych części ciała i typu skóry. Wybierając depilator na prezent, należy zwrócić szczególnie uwagę na:

 • tryby pracy – najlepiej przewodowy i bezprzewodowy przy naładowanym akumulatorze;
 • zasięg naświetlania, który determinuje czas wykonania pojedynczego zabiegu;
 • ilość wymiennych nasadek – końcówki do usuwania włosków z okolic bikini, twarzy i innych zabiegów,
 • żywotność lampy – ilość emitowanych impulsów świetlnych. Im więcej, tym dłużej będzie działać urządzenie.

Popularnymi modelami depilatorów IPL są: Philips Lumea Prestige BRI956/00, Beautifly B-SHINE, Braun IPL 5124 czy Philips Lumea Prestige BRI953/00.

 • 44,99 zł
 • 219 zł
 • 249 zł
 • 159,99 zł
 • 299 zł

Prezent dla siostry – urządzenia do pielęgnacji twarzy

Biały depilator IPL jako pomysł na prezent dla siostry

Wyjątkowym prezentem dla siostry na urodziny będą urządzenia do pielęgnacji twarzy takie jak:

 • masażer przeciwzmarszczkowy pod oczy,
 • sauna do twarzy,
 • urządzenie do mezoterapii,
 • urządzenie do mikrodermabrazji.

Ciekawym rozwiązaniem na prezent na urodziny dla siostry będzie też szczoteczka do mycia twarzy. Jednym z bardziej popularnych modeli jest Beautifly B-Pure. Oczyszcza cerę z zanieczyszczeń, usuwa martwy naskórek, nagromadzone sebum, pozostałości po makijażu. Dzięki niej skóra będzie czysta, jaśniejsza, zrelaksowana, pozbawiona rozszerzonych porów. Sprzęt wykonano z bezpiecznego dla skóry medycznego silikonu, który nie powoduje jej podrażnień i uczuleń. Posiada trzy poziomy intensywności pracy, przez co dostosowuje się do potrzeb skóry.

Ciekawym pomysłem będą również zestawy do pielęgnacji twarzy. W sklepach znaleźć można m.in.:

Prezent dla siostry – urządzenia do manicure i pedicure

Doskonałym pomysłem na upominek okazać się mogą urządzenia do manicure i pedicure. Najlepszym wyborem będą zestawy łączące w sobie kilka funkcji. Jednym z ciekawszych jest Beurer MP 62. Sprzęt jest sieciowo zasilany, wyposażony w oświetlenie ledowe, regulację prędkości, osłonkę na pył. Z powodzeniem może być używany nawet przez diabetyków. Ma kilka wymiennych końcówek: stożek szafirowy, z powłoką filcową, frez walcowy, półokrągły, szafirowy okrągły, igłowy, nasadkę z papieru ściernego, gruboziarnisty i drobnoziarnisty krążek szafirowy.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link