Beautifly B-Derma (biały)
urządzenie do mikrodermabrazji
BeautiflyPodaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.
855 855 855
pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00
Opis produktu













Dane techniczne
urządzenie do mikrodermabrazji Beautifly B-Derma (biały)
Zasilanie | akumulatorowe |
Liczba prędkości | 4 |
Kolor | biały |
Wyposażenie | |
Wyposażenie | 6 wymiennych głowic, etui podróżne, kabel USB, wymienne filtry |
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna | |
Parametry zewnętrzne | |
Wymiary opakowania | 23 x 6 x 14 cm |
Waga z opakowaniem | 0,46 kg |
Gwarancja | |
Gwarancja | 24 miesiące |
Producent | |
Nazwa producenta / importera | Profit Plus Sp. z o.o. |
Znak zgodności | |
Znak zgodności |
|
- Marka: Beautifly
- Rodzaj urządzenia: pielęgnacja twarzy
- Zasilanie: akumulatorowe
Ocena klientów
- design
- łatwość użycia
głównie korzystam z głowicy z diamentami, skóra po gładka, wygląd znacznie się poprawił.
Wymaga trochę wprawy by nie popękać naczynek, design ma sporo do życzenia trzeba przyznać że dość duża rzecz jak na tak precyzyjną robotę, ale efekty faktycznie widać już po kilku użyciach, sam proces bezbolesny i łatwy do ogarnięcia. Niesamowitą różnicę robi wykonanie przed użyciem parówki na twarz. Diamętowa końcówka trochę niszczy skórę - zostawia "rysy, choć to też może być kwestia wprawy ;)
To urządzenie do dermabrazji jest naprawdę świetne. Po pierwszym użyciu zauważyłam, że skóra jest bardziej gładka, koloryt wyrównuje się. Po około trzech użyciach widać sporą różnicę, dużo mniej widoczne przebarwienia. Nawet w makijażu twarz wyglada inaczej, lepiej, bo cera jest bardziej nawilżona i gładsza. Jeśli chodzi o wygładzenie drobnych zmarszczek narazie nie zauważyłam różnicy. Ogólnie jestem pod dużym wrażeniem. Szczerze polecam.
Rewelacja polecam.Warto mieć takie cacko w domu.
Super! Wszystko zgodne z oczekiwaniami.
Urządzenie łatwe w użyciu. Załączona instrukcja do w/w urządzenia prosta i zwięzła- o to chodzi. Urządzenie jest na razie testowane. Już widać pierwsze pozytywne efekty na twarzy po użyciu Beautifly B-Derma. POLECAM
Kupiłam produkt 3 miesiące temu - po 2 użyciach już widziałam efekt , miałam problem w okolicach brody spowodowany też noszeniem maseczki ale teraz efekt po 3 miesiącach jest bardzo fajny - żadnych suchych placów - zaskórników mniej - więc drugi kupiłam na prezent dla przyjaciółki mam nadzieję że też jej się sprawdzi.
Ogólnie zazwyczaj nie kupuje takich "gadżetów" bo mam wrażenie, że tylko nabieram się na reklamy, wyrzucam pieniądze, a te rzeczy nie działają. Tak w tym przypadku był to bardzo dobry zakup i jak najbardziej polecam! Jak na tę cenę, domowe potrzeby oraz moje umiejętności jest idealny. Skóra jest wygładzona, ożywiona oraz oszczyszona. Pierwsze efekty można zauważyć już po 2 dniach od zabiegu. Łatwe w obsłudze urządzenie dla każdego laika, a instrukcja zdecydowanie pomocna🙂
Bardzo fajne urządzenie , może prowadzić pierwszym razie byłam rozczarowana - bo nie było natychmiastowego efektu ale po 2 użyciach moje problemy skórne w okolicach brody ( przez noszenie maseczki pojawił sie stan zapalny ) wszystko się zmniejszyło jeszcze nie znikło ale wiem, że zniknie - używam raz na 2 tygodnie.
Odkurzacz na czarne kropki,( a raczej końcówki) nie działa. Wolałabym więcej końcówek do mikrodermabrazji. Delikatnie złuszcza skórę po zabiegu czuć wygładzoną skórę. Myślałam że efekt będzie trochę lepszy ale nie jest najgorzej. Muszę przetestować regularne zabiegi i myślę, że wtedy będą większe efekty. Jest kilka prędkość (siła ssania urządzenia). Szkoda, że końcówki nie są obrotowe, wtedy pewnie byłoby lepiej widać efekty... Ogólnie jestem zadowolona.