Jaki prezent dla chłopca w wieku 6–8 lat kupić?

Autor: Ola

Każdy z nas lubi dostawać prezenty, a zwłaszcza dzieci. Jednak jeszcze więcej radości jest w ich dawaniu aniżeli braniu. Jeśli jeszcze do tego zobaczymy zadowoloną twarz dziecka, cieszącego się z trafionego prezentu, to na pewno poczujemy satysfakcję. Jaki prezent warto kupić chłopcu w wieku 6–8 lat? Czym kierować się przy wyborze upominku na różne okazje?

Chłopiec leżący na łóżku, zapatrzony w tablet,.

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. skąd wziąć pomysł na prezent dla chłopca w wieku od 6 do 8 lat
  2. jaki prezent warto wybrać dla chłopca w wieku 6 lat
  3. co warto kupić jako prezent dla chłopca w wieku 8 lat

Prezent dla chłopca w wieku 6–8 lat – skąd wziąć pomysł?

Chłopiec skaczący na deskorolce.

Skąd wziąć pomysł na prezent dla chłopca w wieku 6–8 lat? Zastanawiając się nad zakupem prezentu urodzinowego, mikołajkowego czy też prezentu pod choinkę lub na inną okazję, warto kierować się głównie wiekiem dziecka. Prezent dla chłopca w wieku 6 lat powinno wybierać się nie tylko na podstawie ceny czy wyglądu, ale przede wszystkim ze względu na zainteresowania dziecka. Podobnie jest z prezentem dla chłopca w wieku 8 lat. Upominki mają sprawiać radość, a na twarzy dziecka musi zagościć uśmiech, co dla obdarowującego będzie świetną nagrodą za trud i wysiłek, jakie włożył przy wyborze prezentu. Czas płynie nieubłaganie, a nasze dzieci bardzo szybko rosną. Trendy również ulegają zmianie, więc to, co do niedawna było ulubioną zabawką, za chwilę może zostać porzucone w kąt. Dlatego szukając pomysłu na prezent dla chłopca, powinniśmy pamiętać zarówno o jego wieku, jak i o upodobaniach oraz zainteresowaniach. W wieku 6 lat powoli zaczyna on już kształtować swoją osobowość. Coraz bardziej wykazuje zainteresowanie poszczególnymi dziedzinami i pasjami, które możemy pomóc mu rozwijać poprzez trafiony prezent. To właśnie powinno być głównym punktem odniesienia przy zakupie upominku. Jeśli widzimy, że nasz ulubieniec lubi składać konstrukcje z klocków, to może to być świetny pomysł na prezent. Dzięki temu 6-latek, za sprawą coraz bardziej skomplikowanych konstrukcji, będzie ciągle rozwijał tę pasję. Jeśli widzimy, że dziecko lubi rysować i malować, to kupmy nowy zestaw do rysowania i malowania, by móc pozwolić mu jeszcze bardziej rozwijać się w tym kierunku. To kolejny świetny potencjalny prezent dla 6-letniego chłopca.

  • 1 359 zł
  • 1 379 zł
  • 3 499 zł
  • 1 859 zł
  • 1 649 zł

Prezent dla chłopca w wieku 6 lat – co wybrać?

Chłopiec z telefonem w ręku.

Mamy bardzo dużo możliwości wyboru upominków, wystarczy tylko, że znamy nieco upodobania naszego dziecka. Jeśli wiemy, że zaczyna ono śledzić nowinki motoryzacyjne, interesuje się samochodami, to warto szukać prezentu ukierunkowanego na tę dziedzinę. Dobrze postawić na samochód zdalnie sterowany, taki jak UGo SCOUT URC-1172. Z całą pewnością będzie to świetny pomysł na prezent dla chłopca w wieku 6 lat. Model ten jest w pełni bezpieczny dla dziecka, a zabawa nim przysporzy mu wiele frajdy. Samochód znakomicie trzyma się powierzchni i, jak zapewnia producent, ma ponadprzeciętną przyczepność, dzięki specjalnym gumowym oponom ze specjalnym bieżnikiem. Sprawi to, że dziecko będzie mogło swobodnie prowadzić pojazd w każdym kierunku. Dzięki dobrej przyczepności i mniejszej wywrotności zabawki, samochód ma dużo większą żywotność i będzie cieszył dziecko przez dłuższy czas. Warto również wybrać model UGo SCORPIO URC-1153, przypominający bolid Formuły 1, który na pewno sprawi dużą frajdę każdemu chłopcu interesującemu się motoryzacją. Spin Master Kinetic Foam to masa plastyczna łatwa w rozciąganiu – świetny prezent dla 6-letniego chłopca, który pozwoli rozwijać mu umiejętności plastyczne. W zestawie mamy trzy pianki o kolorze czerwonym, zielonym i niebieskim, z których nasza pociecha będzie mogła tworzyć, co tylko jej się spodoba – od postaci z bajek i seriali telewizyjnych po statki kosmiczne czy samoloty.

Prezent dla chłopca w wieku 8 lat – co można kupić?

Na rynku znajdziemy wiele przedmiotów, które mogą służyć jako idealny prezent dla chłopca w wieku 8 lat. Musimy tylko zwrócić uwagę, czym on się interesuje oraz w którym kierunku rozwija swoje pasje. Można rozważyć zakup konsoli do gier, np. modelu Xbox One X. Ofiarowując taki upominek, możemy być pewni, że będzie to super prezent na urodziny dla 8-latka. Rozrywka na takim urządzeniu będzie na jeszcze wyższym poziomie. Gra się dużo lepiej, nawet w jakości 4K. Jeśli chcielibyśmy zadbać o to, by nasze dziecko miało więcej ruchu, to sprawdzonym prezentem będzie np. hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia 365 w kolorze czarnym. Ciekawą alternatywą będzie zakup tabletu lub smartfona. Prezenty dla 8-letniego chłopca muszą być przemyślane, ponieważ w tym wieku dziecko ma już inne potrzeby niż jeszcze rok czy dwa lata wstecz. Z oferty smartfonów warto wybrać Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB, na którym można zainstalować np. aplikacje edukacyjne, z których w każdej chwili nasza pociecha będzie mogła korzystać, ucząc się poprzez zabawę i rozrywkę. Tablet Lenovo E7 7" 16GB ZA400050PL okaże się trafionym prezentem pod choinkę dla niemal każdego chłopca w wieku 8 lat. Dzięki temu urządzeniu dziecko będzie mogło jeszcze lepiej poznawać świat dzięki różnym aplikacjom, a także uczyć się, bawić czy oglądać swoje ulubione kreskówki lub seriale.

100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link