EISA 2016-2017 – poznaliśmy najlepsze smartfony!

Autor: Ewa

Wśród tegorocznych laureatów nagród EISA, stowarzyszenia obejmującego ponad 50 specjalistycznych magazynów z 23 krajów Europy, znalazły się zarówno znane i sprawdzone modele smartfonów, te zaawansowane technologicznie, pełne innowacji, jak i te, które są pewniakami na rynku i cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów. 


1.  
Najlepszy konsumencki smartfon (European Consumer Smartphone 2016-2017) – HUAWEI P9Konsumenci z pewnością docenią najważniejsze cechy i funkcje tego smartfona. Uwadze ich nie umkną m.in. 5,2-calowy wyświetlacz IPS-NEO LCD o rozdzielczości full HD, 8-rdzeniowy procesor HiSilicon Kirin 955 SoC oraz system Android OS 6.0 z nakładką Emotikon UI 4.1. Co więcej Huawei P9 jest dostępny w gustownych i bogatych wersjach wykończeniowych, co wpasowuje się w gusta użytkowników.

Warto też wspomnieć o pionierskim zastosowaniu w tej kategorii produktów fotograficznej techniki Leica. Kamera z podwójnym obiektywem pozwala na wyłapanie większej ilości światła, co zapewnia większą ostrość zarówno zdjęć, jak i filmików. Satysfakcjonujący akumulator 3000 mH jest na tyle solidny i mocny, że smartfon Huawei P9 sprawnie wykonał wszystkie powierzone mu zadania.

Kup smartfona HUAWEI P9 w naszym sklepie!

2.  Najbardziej innowacyjny smartfon (European Mobile Innovation 2016-2017) – LG G5

 
LG G5 to ciekawy i naprawdę smartfon. Dodatek firmowej funkcji Friends sprawia, że staje on się doskonałym i w pełni innowacyjnym urządzeniem. Modułowa konstrukcja G5 pozwala na zmianę zarówno wyglądu, jak i działania, zgodnie z potrzebami i życzeniem użytkownika w danym momencie. Podwójny aparat z szerokokątnym obiektywem pozwala na uwiecznienie każdej chwili w wysokiej jakości. Teraz możesz mieć też pewność, że pewno wszystko zmieści się w kadrze. 
 
Kup smartfona LG G5 w naszym sklepie!

3.  Najlepszy smartfon fotograficzny (European Smartphone Camera 2016-2017) – Samsung Galaxy S7/S7 Edge

 
Duet smartfonów Samsunga charakteryzuje prostota i łatwość w obsłudze. Wydajne aparaty fotograficzne zawarte w obu modelach pozwalają na wykonanie bardzo dobrych zdjęć w niemal każdych warunkach atmosferycznych. Jasny obiektyw F 1.7 pozwala na większe wychwytywanie światła, co umożliwia zrobienie wyraźnych i szczegółowych zdjęć nawet nocą. Ponadto S7/S7 Edge umożliwiają zapisywanie fotografii w formacie RAW oraz nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K.
 

Kup smartfona Samsung Galaxy S7 w naszym sklepie! 

4. Najlepszy zaawansowany smartfon – HTC 10

Zdaniem EISA, HTC 10 to wydajny smartfon, z solidnie wykonanymi podzespołami oraz dobrym aparatem fotograficznym. Świadczą o tym: procesor Qualcomm Snapdragon 820 z pamięcią 4 GB, 5,2-calowy wyświetlacz QHD, akumulator 3000 mH. Z kolei wspomniany już aparat fotograficzny Ultra Pixel ma rozdzielczość aż 12 megapikseli oraz aparat selfie.

Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest system optycznej stabilizacji obrazu i firmowy interfejs SENSE IU, redukujący powtarzające się aplikacje czy oprogramowanie śmieciowe. Przetwornik C/A 24 bit Hi-Res sprawi, że słuchanie muzyki stanie się jeszcze większą przyjemnością. Z kolei metalowa obudowa zachwyca oryginalną fakturą powierzchni. Tak właśnie brzmi przepis na wykonanie najlepszego zaawansowanego smartfona.

W naszym sklepie posiadamy szeroką gamę modeli smartfonów HTC. Pośród nich na szczególną uwagę zasługuje HTC 10 Lifestyle.
 

Zobacz smartfona HTC 10 Lifestyle w naszym sklepie!
Nie możemy także zapomnieć o nagrodzie budżetowej (European Budget Smartphone), uwzględniającą relację między wartością a cena danego smartfona. W tym roku odznaczenie EISA przypadło dla Coolpad Torino. Warto więc przyglądać się produktom tej marki.
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów