Telewizor przenośny – 5 polecanych modeli

Autor: Anna

Jaki telewizor kupić do małego pomieszczenia, a jaki telewizor wybrać, jeżeli chcesz zmieniać jego lokalizację w domu? Mały telewizor sprawdzi się zarówno jako mobilny i kompaktowy ekran w domu, ale także jako… zastępca tabletu w podróży. Pozytywnie recenzowane przez naszych klientów modele są większe niż telewizory na baterie, ale chociażby propozycje marki Philips mogą sprawdzić się jako telewizory turystyczne – czy na biwaku, czy na grillu pod miastem.


Mały telewizor przenośny sprawdzi się także w domu

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jakie zalety ma telewizor przenośny Philips 24PFT5303/12

- jakie pozytywne opinie ma przenośny telewizor Philips 24PFS5231/12,

- dlaczego warto kupić przenośny telewizor Samsung UE32M5602,

- czy telewizor Philips 24PFT4022/12 może pełnić rolę odbiornika turystycznego,

- za jakie cechy telewizor Panasonic TX-32ES400E zebrał pochwały.

Telewizor przenośny Philips 24PFT5303/12 – czy warto go kupić?

Telewizor przenośny Philips 24PFT5303/12 to energooszczędny model o przekątnej 24 cali i rozdzielczości Full HD 1920 x 1080. Dzięki optymalizacji ruchu Picture Performance Index 200 różnorodne walory wyświetlanego obrazu są w nim automatycznie poprawione: od nasycenia kolorów, przez podwyższenie kontrastu, do wyostrzenia detali. Ten smukły telewizor przenośny charakteryzuje się również technologią Pixel Plus HD, która odpowiada za wyostrzenie obrazu, balans bieli i głęboką czerń bez szarych prześwitów. Stylowy i lekki telewizor Philips może pełnić rolę telewizora turystycznego na biwaku, a w mieszkaniu będzie stabilnie stał nawet na małym stoliku przy zestawie wypoczynkowym. Dzięki tunerowi telewizji naziemnej i kablowej nie przegapisz żadnej transmisji live podczas wyjazdu.

Użytkownik Polkrasm napisał o nim tak: Parametry są wystarczające, a funkcja nagrywania bardzo dobrze działa i jest to najczęściej wykorzystywana opcja. Paxter dodaje: Telewizor ma niezłą matrycę, dobre odwzorowanie barw, bardzo dobre kąty widzenia, jasność na odpowiednim poziomie, dźwięk czysty bez efektu tłumienia. Bodygard z kolei chwali czysty dźwięk głośników i matowy ekran. Co zmieniliby klienci w tym modelu Philips? Dodaliby regulację trójkątnej podpórki. Na pierwszy rzut oka jest ona niewidoczna, dlatego telewizor przypomina tablet.

Dzięki przenośnemu telewizorowi można urządzać kino plenerowe we własnym ogródku

Tanie telewizory Philips – dlaczego zakup modelu 24PFS5231/12 się opłaca?

 Minimalistycznie wyglądający telewizor przenośny Philips 24PFS5231/12 może budzić skojarzenia z monitorem komputerowym Apple. Jednak jest to tani i mobilny telewizor ze stabilną stopką zamiast klasycznych nóżek.

Klient Łukasz napisał: TV kupiłem jako dodatkowy do małego pokoju, sprawuje się znakomicie, obraz ostry, kąty widzenia też ok, no i głośnik robi robotę. Dodatkowo biała obudowa pasuje do wszystkiego. Nic dodać, nic ująć. Ten przenośny telewizor Philips może być używany zamiast monitora komputerowego.

Jaki telewizor kupić jako przenośny? Może Samsung UE32M5602?

Samsung UE32M5602 jest większy od poprzedników (ma 32 cale) i ma dodatkowe funkcje, jak np. TimeShift, czyli zatrzymywanie transmisji live. Mimo przekątnej większej o 8 cali od poprzednich ten model też należy do niewielkich – sprawdzi się w małym metrażu i można go łatwo przenosić dzięki niskiej wadze.

CZY WIESZ, ŻE…

Nowoczesne telewizory mogą być sterowane głosem. Nie trzeba ani podchodzić do urządzenia, ani mieć pilota, aby zmienić kanał czy szybko ściszyć dźwięk.

Monika chwali go w ten sposób: Telewizor kupiony do pokoju dzieci, zależało nam na płynności (szybkości) działania Internetu i Smart TV. Aplikacja YouTube działa błyskawicznie, nic nie zacina, dźwięk bardzo dobry. Piotrek dodaje, że (…) w tej półce cenowej jest to zdecydowanie dobry zakup. Zobacz też inne telewizory Samsung polecane przez naszych klientów.

Przenośny telewizor Philips 24PFT5303/12 sprawdzi się w małym mieszkaniu i jako centrum rozrywki w ogrodzie

Telewizor Philips 24PFT4022/12 jako telewizor turystyczny

Mały telewizor Philips 24PFT4022/12 sprawdzi się jako turystyczny ze względu na chowaną z tyłu podpórkę i wygląd przypominający tablet. Zaledwie 3-kilogramowy telewizor można łatwo przenosić między pomieszczeniami w domu oraz zabrać na grilla w ogrodzie czy na ognisko plenerowe, aby wieczorową porą obejrzeć film lub transmisję na świeżym powietrzu.

Użytkowniczka Rena kupiła ten model do sypialni i umieściła w szafie wnękowej, aby oglądać TV na leżąco. Z kolei Zaradny napisał: Do małego pokoju idealna wielkość, super obraz i dźwięk jak na mały TV jest ok. Ilu klientów – tyle zastosowań, bo NZK zakupił ten model do kuchni i powiesił na ścianie. Klientka An-e-a potwierdziła, że (...) jest bardzo lekki, trochę jak elektroniczna ramka na zdjęcia, ale obraz jest bardzo dobry.

Przenośny telewizor do małego mieszkania – Panasonic TX-32ES400E

Panasonic TX-32ES400E może być przenośnym centrum rozrywki dzięki inteligentnym funkcjom. Każdy użytkownik tego przenośnego telewizora może spersonalizować swój ekran główny, dzięki czemu błyskawicznie włączy ulubione aplikacje bądź kanały. Z kolei dzięki funkcji Swipe & Share możesz błyskawicznie przerzucić obrazy ze smartfona czy tabletu na większy ekran.

Adam pochwalił przenośny telewizor Panasonic: Dobry telewizor z niewygórowaną ceną. Odpowiedni dla mniejszych pomieszczeń. Plusem jest szeroki zakres regulacji obrazu, zgodnie z własnymi upodobaniami. Snajper napisał: Wybór zakupu telewizora tej firmy był podyktowany konkurencyjną ceną co do jakości oraz trwałością. Z kolei Maciek poleca ten model ze względu na funkcję Smart TV.

100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów