Data publikacji: 29 listopada 2018
Autor: Sara
ARTYKUŁ - PORADNIK

Ranking zmywarek do zabudowy do 1500 zł

Poleć znajomemu Drukuj

Szukasz zmywarki, która skróci czas wykonywania codziennych obowiązków? Dzięki zmywarce do zabudowy nie tylko nie będziesz musiał myć naczyń samodzielnie, ale również zachowasz w kuchni spójny styl. Sprawdź przygotowany przez nas ranking zmywarek do zabudowy i poznaj 7 modeli kosztujących mniej niż 1500 zł. Zobacz, które zmywarki zyskały najlepsze opinie klientów Euro!

ranking zmywarek do zabudowy

LISTING PRODUKTÓW

Hotpoint-Ariston LSTF 9M124 C EU

Indesit DIFP 28T9 A EU

Amica ZIM 448E

Bosch SPV53M80EU

Hotpoint-Ariston ELTB 4B019 EU

Whirlpool ADG 422

Hotpoint-Ariston LSTB 6H124 C EU

Zmywarka pod zabudowę Hotpoint-Ariston LSTF 9M124 C EU

zmywarka do zabudowy Hotpoint-Ariston LSTF 9M124 C EUZmywarka do zabudowy Hotpoint-Ariston LSTF 9M124 C EU to urządzenie dopasowane i do małych, i do większych kuchni. Nie bez powodu zajmuje pierwsze miejsce wśród najczęściej i najlepiej ocenianych zmywarek. Odznacza się klasą A++, dzięki czemu oszczędzisz na rachunkach za prąd. Mało tego, została wyposażona w inteligentny czujnik Sensor System, który wykrywa stopień zabrudzenia naczyń i dobiera do niego program mycia tak, by najlepsze rezultaty zmywania zostały osiągnięte przy jak najniższym zużyciu i wody, i prądu. Hotpoint-Ariston LSTF 9M124 C EU obsługuje funkcję połowy załadunku, więc umożliwia włączenie zmywarki do zabudowy także dla mniejszej liczby. Możesz myć w niej sztućce, bo została wyposażona w dodatkowy górny kosz. Ułożysz w nim również naczynia, które nie zmieściły się na dole. Skorzystasz również z podnośnika czy składanych klapek. Zainstalowanie zmywarki do zabudowy nie powinno sprawić Ci żadnego problemu. Fast Fix to technologia umożliwiająca prosty i szybki montaż panelu frontowego na drzwiach zmywarki. Sprawdź, jak zamontować zmywarkę w poradniku: Montaż zmywarki do zabudowy – podstawowe zasady.

PARAMETRY

Wymiary (SxWxG): 44,5 x 82 x 57 cm

Pojemność: 9 kpl.

Zużycie wody – cykl: 11 litrów

Roczne zużycie prądu: 211 kWh = 116,05 zł rocznie

Poziom hałasu: 44 dB

PLUSY

+ sprawdzi się także w małej kuchni

+ idealne rozwiązanie nawet dla większej rodziny

+ czujnik Sensor System dobiera program tak, by zużycie wody było jak najniższe

+ dzięki klasie A++ zmywarka jest bardzo energooszczędna

+ bardzo cicha praca

MINUSY

 – brak

 

OCENA PRODUKTU: 9,5/10

Energooszczędna Indesit DIFP 28T9 A EU

zmywarka do zabudowy Indesit DIFP 28T9 A EUW naszym rankingu zmywarek do zabudowy nie mogło zabraknąć miejsca dla modelu Indesit DIFP 28T9 A EU. To urządzenie klasy A++, które zużywa bardzo mało prądu podczas pracy – jest energooszczędne. Z uwagi na duży rozmiar i związaną z tym większą pojemność sprawdzi się, gdy będziesz chciał pozmywać naczynia po imieninach czy letnim grillu. W zmywarce do zabudowy Indesit możesz myć także większe garnki i patelnie, jak również sztućce – zawiera specjalny koszyk, w którym je umieścisz. Bezszczotkowy silnik Flexipower wbudowany w model Indesit DIFP 28T9 A EU pracuje cicho i wydajnie. Dostosowuje ciśnienie wody oraz prędkość do stopnia zabrudzenia naczyń. Oznacza to, że urządzenie bez trudu usunie nawet największe zabrudzenia. Odznacza się szeregiem funkcjonalnych programów: automatycznym intensywnym, automatycznym normalnym, delikatnym, ekonomicznym (eco), przeznaczonym do mycia garnków, służącym namaczaniu i szybkim. Możesz także skorzystać z opcji „połowy załadunku”, jeśli będziesz chciał umyć kilka naczyń bez czekania, aż uzbiera się więcej. Dzięki wskaźnikom braku soli i nabłyszczacza zawsze będziesz wiedział, kiedy uzupełnić przegródki w zmywarce do zabudowy Indesit DIFP 28T9 A EU.

PARAMETRY

Wymiary (SxWxG): 59,5 x 82 x 57 cm

Pojemność: 14 kpl.

Zużycie wody – cykl: 9 litrów

Roczne zużycie prądu: 265 kWh = 145,75 zł rocznie

Poziom hałasu: 42 dB

PLUSY

+ zwiększona pojemność

+ sprawdzi się do umycia naczyń po przyjęciu

+ zużycie wody porównywalne do modeli mniejszych: 45 cm

+ zużycie prądu jest bardzo niskie

+ niesamowicie cicha praca

MINUSY

 – brak

 

OCENA PRODUKTU: 10/10

Zmywarka pod zabudowę do 1500zł Amica ZIM 448E

zmywarka do zabudowy Amica ZIM 448EAmica ZIM 448E to zmywarka do zabudowy wybierana często i chętnie. Powodem popularności są m.in. wysoka klasa energooszczędności (A++) oraz szereg nowoczesnych funkcji, takich jak Flexi Space. Zmywając w niej naczynia, oszczędzasz do 64 kWh w ciągu roku względem innych modeli w tym samym przedziale cenowym. Funkcja Mycie Strefowe zapewnia Ci możliwość mycia naczyń nawet wtedy, gdy zapełniony jest tylko jeden z koszy. W zmywarce do zabudowy Amica ZIM 448E średnio zabrudzone naczynia odzyskają blask w zaledwie 60 minut. Przy trudniejszych zabrudzeniach temperatura wody zostaje zwiększona z 60 do 65°C, gwarantując Ci doskonałe efekty. W modelu Amica ZIM 448E zastosowano technologie takie jak Aqua Stop – kiedy dojdzie do awarii, nastąpi natychmiastowe odcięcie dopływu wody, a także Zmywanie 3D – woda dotrze do trudno dostępnych miejsc, czyszcząc także naczynia o nietypowym kształcie bądź ułożone z tyłu kosza. Na początku korzystania z tej zmywarki do zabudowy będziesz mógł posiłkować się wbudowanymi w urządzenie wygodnymi trybami automatycznymi. Przetestujesz programy takie jak: delikatny, ekonomiczny (eco), ekspresowy, intensywny, krótki, namaczanie, normalny.

PARAMETRY

Wymiary (SxWxG): 44,8 x 81,5 x 55 cm

Pojemność: 8,5 kpl.

Zużycie wody – cykl: 9 litrów

Roczne zużycie prądu: 211 kWh = 116,05 zł rocznie

Poziom hałasu: 45 dB

PLUSY

+ sprawdzi się w kuchni w bloku

+ single lub pary mogą ją uruchamiać nawet co kilka dni, zużywając mniej prądu i wody

+ pobór wody zmniejszony względem konkurencyjnych modeli

+ energooszczędna klasa A++

+ pracuje cicho, więc nie będzie przeszkadzać Twoim sąsiadom w bloku

MINUSY

 – brak

 

OCENA PRODUKTU: 10/10

Oszczędna zmywarka Bosch SPV53M80EU

zmywarka do zabudowy Bosch SPV53M80EUW rankingu zmywarek do zabudowy musiało się znaleźć miejsce także dla modelu Bosch SPV53M80EU. To urządzenie klasy A++ sprawdza się zwłaszcza w małych kuchniach i mieszkaniach w bloku. Jeśli mieszkasz sam lub z partnerem, będzie dla Ciebie idealne. Podczas jednego uruchomienia umyjesz w nim 9 kompletów naczyń i zużyjesz tylko 8,5 litra wody. Zmywarka Bosch SPV53M80EU została wyposażona w silnik bezszczotkowy o dużej mocy, sensor załadunku i wymiennik ciepła. Oczyścisz w niej nawet bardzo zabrudzone naczynia i sztućce. Ramię zraszające DuoPower, które zostało zamontowane w górnej części komory, odpowiada za dotarcie strumienia wody do wszystkich naczyń. Dzięki temu wyeliminujesz zabrudzenia nawet z trudno dostępnych miejsc. Z kolei czujnik AquaSensor to dodatkowa funkcja, która zapewni Ci bardzo dokładne opłukanie naczyń – nie zostaną na nich ślady środka dla czyszczenia. Czujnik działa w ten sposób, że wiązka światła analizuje stopień zabrudzenia wody. Dopóki znajdują się w niej resztki jedzenia, tłuszcz czy pozostałości detergentów, płukanie jest kontynuowane. Inną ciekawą funkcją w zmywarce do zabudowy Bosch SPV53M80EU jest Pomocnik dozowania, zapewniający pełne rozpuszczenie tabletek czy kapsułek i optymalne ich wykorzystanie. Obejrzyj wszystkie najlepsze zmywarki do zabudowy do 1500 zł!

PARAMETRY

Wymiary (SxWxG): 44,8 x 81,5 x 55 cm

Pojemność: 9 kpl.

Zużycie wody – cykl: 8,5 litrów

Roczne zużycie prądu: 197 kWh = 108,35 zł rocznie

Poziom hałasu: 46 dB

PLUSY

+ sprawdzi się np. w kawalerce

+ dostosowana do singla lub pary

+ dość niski pobór wody

+ z tą zmywarką zaoszczędzisz na opłatach za prąd

+ głośność pracy nieco wyższa niż szept, ale niższa niż rozmowa

MINUSY

 – brak

 

OCENA PRODUKTU: 9,5/10

Duża i pojemna zmywarka pod zabudowę Hotpoint-Ariston ELTB 4B019 EU

zmywarka do zabudowy Hotpoint-Ariston ELTB 4B019 EUZależy Ci na myciu wielu naczyń i sztućców naraz? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być zmywarka do zabudowy Hotpoint-Ariston ELTB 4B019 EU. Jej zaletą jest to, że umożliwia podłączenie do ciepłej wody. Zdecyduj się na nią, jeżeli w Twoim domu woda podgrzewana jest za pomocą kolektorów słonecznych albo pompy ciepła. Tego rodzaju podgrzewanie jest znacząco oszczędniejsze niż wykorzystywanie grzałki w zmywarce. Hotpoint-Ariston ELTB 4B019 EU ma podstawowe i popularne programy zmywania: ekonomiczny (eco), intensywny, namaczanie, normalny. Zamontowano w niej zarówno wskaźnik braku soli, jak i braku nabłyszczacza. Sztućce umieścisz w stworzonym do tego celu koszyczku. Wśród funkcji dodatkowych znajdziesz: elektroniczną regenerację, przepływowy ogrzewacz wody, regulację wysokości górnego kosza Lift-Up. O końcu pracy powiadomi Cię sygnał dźwiękowy. Na wyświetlaczu diodowym LED odczytasz wszystkie najważniejsze parametry. Hotpoint-Ariston ELTB 4B019 EU świetnie sprawdzi się w domu, w którym mieszka dużo osób. Warto ją wstawić także do pensjonatu.

PARAMETRY

Wymiary (SxWxG): 59,5 x 82 x 57 cm

Pojemność: 13 kpl.

Zużycie wody – cykl: 11 litrów

Roczne zużycie prądu: 295 kWh = 162,25 zł rocznie

Poziom hałasu: 49 dB

PLUSY

+ pomieści więcej naczyń i sztućców

+ sprawdzi się w domku jednorodzinnym, w którym mieszka dużo osób

+ dokładne mycie i płukanie

+ dzięki klasie A+ zaoszczędzisz na opłatach za prąd

+ głośność porównywalna z rozmową

MINUSY

– większe zużycie względem konkurencyjnych modeli ukazanych w rankingu

– niższa klasa energetyczna względem konkurencyjnych modeli ukazanych w rankingu

OCENA PRODUKTU: 8/10

Zmywarka Whirlpool ADG 422 z programem Szósty Zmysł

zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 422Whirlpool to popularna marka sprzętów AGD. W jej kolekcji znajdziesz także zmywarkę do zabudowy Whirlpool ADG 422, którą dopasujesz nawet do mniejszej kuchni w bloku. Ma czytelny elektroniczny wyświetlacz, który ułatwi Ci obsługę urządzenia, zwłaszcza gdy nigdy wcześniej nie korzystałeś ze zmywarki. Model Whirlpool ADG 422 ma aż 8 automatycznych programów, takich jak: ekonomiczny (eco), intensywny, mycie wstępne, program „godzinny”, szkło, Szósty Zmysł, szybki. Technologia Szóstego Zmysłu to gwarancja doskonałych rezultatów zmywania. W razie potrzeby w tej zmywarce do zabudowy możesz ustawić czas automatycznego startu programu zmywania. Wykorzystaj koszyk, by oczyścić również sztućce. Zwróć też uwagę na funkcję Multizone – sprawia, że możesz zmywać, kiedy chcesz, nawet w przypadku niewielkiej liczby naczyń w komorze. Z kolei regulacja wysokości górnego kosza Lift-Up pozwoli Ci wygospodarować wolną przestrzeń na dodatkowe naczynia, nawet, gdy pozornie nie będzie już miejsca. Korzystając z Whirlpool ADG 422, zaoszczędzisz i na poborze prądu, i wody.

PARAMETRY

Wymiary (SxWxG): 44,8 x 82 x 57 cm

Pojemność: 10 kpl.

Zużycie wody – cykl: 9 litrów

Roczne zużycie prądu: 211 kWh = 116,05 zł rocznie

Poziom hałasu: 45 dB

PLUSY

+ nie musisz się martwić, że masz za małą kuchnię – ta zmywarka zmieści się w każdej

+ dostosowana do małej rodziny

+ dość niskie zużycie wody, dzięki któremu oszczędzisz na rachunkach

+ z tą zmywarką na pewno nie przepłacisz na poborze prądu

+ poziom głośności plasujący się między szeptem a rozmową

MINUSY

 – brak

 

OCENA PRODUKTU: 9,5/10

Wąska zmywarka do małej kuchni Hotpoint-Ariston LSTB 6H124 C EU

zmywarka do zabudowy Hotpoint-Ariston LSTB 6H124 C EUOstatnią w naszym rankingu zmywarek do zabudowy – choć wcale nie gorsza od poprzedniczek! – jest nowoczesna wersja Hotpoint-Ariston LSTB 6H124 C EU, chętnie wybierana do mniejszych kuchni. Tu zamiast koszyka na sztućce występuje taca – montuje się ją na górnym koszu. Dodatkowo taca ta daje możliwość układania drobnych naczyń. Obecny w zmywarce do zabudowy czujnik AquaSensor ocenia wodę pozostałą po płukaniu. Jeśli pozostały w niej resztki jedzenia lub tłuszczu, wydłuża proces płukania. To gwarantuje efekt nieskazitelnej czystości. Warto też zwrócić uwagę na funkcję Flexiload. Umożliwia ona większą elastyczność i lepszy rozkład naczyń podczas załadunku. W zmywarce Hotpoint-Ariston LSTB 6H124 C EU znajdują się elementy takie jak elastyczny kosz, podnośnik czy składane klapki. Wszystko po to, aby pomieścić większą liczbę naczyń i sztućców. Nie mniej przydatny jest bezszczotkowy silnik Flexipower. Pracuje bardzo cicho, a jednocześnie wydajnie. Za każdym razem dostosowuje prędkość i ciśnienie wody do stopnia zabrudzenia naczyń, a co za tym idzie usuwa nawet najtrudniejsze z nich.

PARAMETRY

Wymiary (SxWxG): 44,8 x 82 x 57 cm

Pojemność: 10 kpl.

Zużycie wody – cykl: 9 litrów

Roczne zużycie prądu: 211 kWh = 116,05 zł rocznie

Poziom hałasu: 44 dB

PLUSY

+ zmieści się w wąskiej szafce

+ czy mieszkasz sam, czy z partnerem, sprawdzi się świetnie

+ zużycie wody porównywalne do modeli zaprezentowanych w rankingu zmywarek do zabudowy

+ warto wybierać urządzenia AGD o klasie A++, bo są energooszczędne

+ korzystny poziom głośności pracy na tle modeli zaprezentowanych w rankingu

MINUSY

 – brak

 

OCENA PRODUKTU: 10/10

Podsumowanie

W rankingu zmywarek do zabudowy przedstawiliśmy Ci 7 funkcjonalnych, nowoczesnych i popularnych modeli. Mają porównywalne parametry, a cena żadnego nie przekracza 1500 zł. To, które urządzenie wybierzesz, może zależeć od przywiązania do danej marki, ale i liczby zastosowanych w zmywarce do zabudowy funkcji. Zastanów się, jaki rozmiar urządzenia zmieści się w Twojej kuchni, ile kompletów naczyń powinno zostać umytych przy jednym uruchomieniu oraz jak ważna jest dla Ciebie cicha praca. Wybierz ten model, który spełni Twoje oczekiwania w najwyższym stopniu! Sprawdź też TOP 10 zmywarek wolnostojących, jeśli interesują Cię nie tylko zmywarki do zabudowy. Z kolei jeżeli ciekawią Cię opinie zadowolonych użytkowników, przeczytaj artykuł: Najlepsza zmywarka do zabudowy – poznaj opinie naszych klientów.
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest
Poleć znajomemu
Drukuj
Zobacz także
article-photos/43840505025/Miniatur kuchnia.png
Przekonaj się, jak dobrać sprzęt AGD do kuchni pod zabudowę.
article-photos/43522095241/pralka mini.png
Zobacz, co powinieneś wiedzieć, decydując się na pralkę do zabudowy!
article-photos/43557494081/najlepsza pralka do zabudowy mini.png
Jaką pralkę do zabudowy kupić? Sprawdź modele polecane przez naszych klientów.
article-photos/43522049433/pralalala mini.png
Kupiłeś pralkę do zabudowy? Dowiedz się, jak ją zamontować krok po kroku!
article-photos/41806192761/mywarki45cm_min.png
Która zmywarka do zabudowy 45 cm jest najlepsza? Sprawdź ranking TOP 10 zmywarek w 2019 roku!

Porady dotyczące wyboru sprzętu


Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego, jak wybrać i co wybrać. Kupno pralki, telewizora czy laptopa stanie się łatwiejsze dzięki zawartym tutaj informacjom i poradom. Także porady video! Wybierz odpowiednią kategorię tematyczną i dowiedz się więcej przed dokonaniem zakupu.
Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego co wybrać i jak wybrać.
Przejdź na stronę główną porad dotyczących wyboru sprzętu
AGD do zabudowy
AGD do zabudowy
Pokaż wybrane artykuły

Pokaż artykuły

według kryteriów
Pokaż wybrane artykuły

Poinformuj

nas o czym powinniśmy napisać Wyślij
Ostatnio
dodane artykuły
Pralka ładowana od góry sprawdzi się nawet w bardzo małej łazience. Jej cena zależy głównie od funkcji. 
Zobacz więcej   
 Łazienka z pralką umieszczoną w zabudowie to bardzo modne rozwiązanie. Najpowszechniej ukrywa się ją pod blatem.
Zobacz więcej   
Pochłaniacz zapachów jest niezwykle ważny. Ze względu na szeroki wybór w RTV EURO AGD znajdziemy urządzenie do każdej kuchni. 
Zobacz więcej   

Znajdź nas