Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Trymer

Trymer, to specjalna maszynka do strzyżenia umożliwiająca przycinanie baczków i wąsów oraz zaznaczanie linii brody. Można nią także przed goleniem skrócić bardzo duży zarost.
Kobiety mogą używać trymera do kształtowania okolic bikini.

W zależności od modelu golarki, trymer może być osobną nakładką mocowaną zamiast systemu golącego (jest to trymer nakładany) lub na stałe przymocowany do obudowy golarki (odchylany lub wysuwany w razie potrzeby). W golarkach foliowych może być na stałe wbudowany przy foliach. Niektóre modele posiadają podwójny trymer zwiększający komfort użytkowania.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację