Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Czytnik kart pamięci

  Powiększ pamięć swojego urządzenia dzięki wbudowanemu czytnikowi kart pamięci. Wystarczy tylko włożyć do niego kartę pamięci, aby cieszyć się większą pojemnością dysku (na zdjęcia, filmy i dokumenty).


Czytnik kart pamięci
umożliwia odczyt kart pamięci typu Flash (SD/miniSD/microSD) i wyświetlanie danych na ekranie laptopa, tableta, komputera stacjonarnego lub telewizora itp. Umożliwia również rozszerzenie pamięci telefonu bądź tabletu i łatwą wymianę danych pomiędzy urządzeniami. Czytnik kart pamięci jest zintegrowany z płytą główną urządzenia. Może być także podłączony do niego za pomocą złącza USB. Współczesne karty pamięci posiadają pojemność nawet 1 TB.
 

KORZYŚCI:

- możliwość zwiększenia pojemności dysku urządzenia (dzięki karcie pamięci).
- wygodna i prosta instalacja.
- możliwość skopiowania danych z innego urządzenia za pomocą karty pamięci.
Czytaj więcej
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację