Najlepszy telewizor Full HD Philipsa – co polecają nasi klienci?

Autor: Ola

Cenisz telewizory Philipsa? Poznaj najpopularniejsze modele z rozdzielczością ekranu Full HD. Ciesz się obrazem o bardzo dobrej jakości w salonie, pokoju bądź sypialni. Poznaj różnorodne funkcje, takie jak system Smart TV czy nagrywanie poprzez USB. Przeczytaj opinie użytkowników i wybierz najlepszy telewizor Philipsa!

telewizor Philips Full HD do małego mieszkania

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. który telewizor Philipsa wybrać do małego salonu
  2. który telewizor z systemem Philips Smart TV wybrać do dużego pokoju
  3. który telewizor Philipsa ma najwięcej funkcji

Który telewizor Philipsa wybrać do małego salonu?

telewizor Philips android TV do dużego salonuTelewizory Philipsa z obrazem Full HD świetnie sprawdzają się zarówno w małych salonach, jak i pokojach dziennych czy sypialniach. Jeżeli poszukujesz właśnie takiego modelu, zwróć uwagę np. na Philips 32PFS5823/12. Ma przekątną 32 cale i wysoką klasę energetyczną A+, dzięki której zaoszczędzisz na rachunkach za prąd. Za pomocą funkcji TimeShift i PVR zatrzymasz, cofniesz lub nagrasz obraz nadawany przez telewizję cyfrową w czasie rzeczywistym – przeczytaj więcej o obu funkcjach. Użytkownicy cenią ten telewizor Philipsa za czysty dźwięk, mocny bas, jasną ramkę dookoła ekranu powiększającą go wizualnie, wysoką funkcjonalność oraz dobrą jakość odbioru telewizji.

Telewizor Philips 24PFT5303/12 to model jeszcze mniejszy od przedstawionego wyżej, bo 24-calowy. Pomimo skromnego rozmiaru zapewnia dostęp do nowoczesnych funkcji i rozwiązań: korzystania z multimediów poprzez USB, nagrywania programów, podłączania innych urządzeń za pomocą kabla HDMI. Świetnie sprawdza się powieszony na ścianie. Użytkownicy lubiący zasypiać przy filmie doceniają wbudowany Sleep Timer. Kilka osób korzysta z telewizora Philipsa w kuchni i ceni jego użyteczność, zwłaszcza dobrą jakość obrazu. Nie bez echa przechodzi również cena – bardzo atrakcyjna w odniesieniu do podobnych modeli telewizorów.

Który telewizor z systemem Philips Smart TV wybrać do dużego pokoju?

Użytkownicy poszukujący telewizorów Philipsa do większych pomieszczeń, np. sypialni lub salonu, mogą zainteresować się 43-calowym modelem Philips 43PFS5301/12 o klasie energetycznej A++. Zastosowano w nim system Philips Smart TV, idealny dla osób chcących korzystać z internetu, np. poprzez Wi-Fi. Użytkownicy wskazują na bardzo dobrą jakość obrazu, małe zużycie prądu, łatwą obsługę. Levis3 napisał o nim tak:

Telewizor spełnia moje oczekiwania, jakość obrazu bardzo dobra, nawet przy sygnale z naziemnej telewizji, Smart działa przyzwoicie, obudowa jest bardzo dobrze spasowana, plusem jest też centralna podstawa. Bardzo małe zużycie prądu – klasa A++. Myślę, że jest to jeden z lepszych TV do 2 tys. zł na rynku.

Polecane telewizory
  • 1 499 zł
  • 1 299 zł
  • 1 099 zł
  • 999 zł

Oglądanie ulubionych filmów i seriali na dużym ekranie jest możliwe także dzięki telewizorowi Philips 49PFS5301/12, który ma aż 49 cali i korzysta z systemu Philips Smart TV. Aby maksymalnie zaoszczędzić na opłatach za zużycie prądu, uruchomisz tryb ECO. Dla wygody obsługiwania podłączysz do telewizora klawiaturę i mysz. Klienci RTV EURO AGD cenią ten model za doskonałe kolory, estetyczne wykonanie, prostą obsługę, dobry obiór telewizji cyfrowej i energooszczędność.

CZY WARTO WYBRAĆ ODBIORNIK Z SYSTEMEM PHILIPS SMART TV?

Jeżeli oczekujesz od odbiornika TV rozszerzonej funkcjonalności i możliwości korzystania za jego pośrednictwem z internetu, bez wątpienia docenisz system Philips Smart TV. W zależności od modelu taki telewizor ma złącze Ethernet lub moduł Wi-Fi. Operując pilotem bądź klawiaturą zewnętrzną, wyświetlisz treść stron internetowych lub obejrzysz filmy z serwisów takich jak Netflix czy YouTube.

Który telewizor Philipsa ma najwięcej funkcji?

telewizor Philips Full HD 32 caleIm więcej funkcji znajduje się w telewizorze, tym bardziej złożone operacje na nim wykonasz i na dłużej Ci posłuży. Zwróć uwagę np. na ceniony przez klientów RTV EURO AGD model Philips 43PFS5823/12. Znajdziesz w nim system Philips Smart TV, moduł Wi-Fi, porty HDMI do podłączania zewnętrznych urządzeń. Telewizor zapewnia możliwość korzystania z nagrywarki programów, a także wyświetlania multimediów z laptopa czy dysku zewnętrznego. Klienci cenią w nim dobre kąty widzenia, szybko działające menu, sprawną łączność bezprzewodową, ładne barwy, czysty dźwięk i łatwość obsługi.

Obejrzyj wszystkie telewizory Philipsa z rozdzielczością Full HD dostępne w naszym sklepie internetowym i wybierz idealne urządzenie do domu lub pracy. Jeśli uznasz, że interesują Cię odbiorniki TV umożliwiające oglądanie obrazu w jeszcze lepszej jakości, zapoznaj się z artykułem prezentującym opinie o telewizorach Philipsa 4K UHD

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów