Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika

Lodówka samoczynnie odszrania zamrażalnik, dzięki czemu na jego wewnętrznych ściankach nie ma osadzającego się szronu.

W urządzeniu może być zastosowane:

Automatyczne odszranianie – szron osadzający się na wewnętrznych ściankach zamrażarki skrapla się w wodę. W postaci pary lodówka oprowadza ją na zewnątrz.

No Frost – zapobiega tworzeniu się szronu na ściankach zamrażalnika. Temperatura i wilgotność powietrza wewnątrz zamrażarki są utrzymywane na stałym poziomie. Komora zamrażalnika oraz żywność nie pokrywają się szronem. Zabrudzenia nie przywierają do ścianek zamrażalnika, dzięki czemu łatwiej utrzymać go w czystości.

Less Frost – lód formuje się jedynie na ściankach komory zamrażalnika. Ułatwia to rozmrażanie i skraca jego czas.

Low Frost – automatycznie odprowadza wilgoć na zewnątrz urządzenia, dzięki czemu ogranicza odkładanie się szronu i lodu na ściankach zamrażalnika. Powstająca po dłuższym czasie użytkowania warstwa lodu jest cienka i łatwa do usunięcia.

TwinTech - system bezszronowy, dzięki któremu w komorze chłodziarki utrzymywana jest większa, optymalna wilgotność w stosunku do tradycyjnego systemu No Frost. Największymi zaletami systemu jest odpowiednia wilgotność do codziennego przechowywania żywności, brak konieczności przechowywania jedzenia w pudełkach i nieprzenikalność zapachów między komorami dzięki dwóm osobnym obiegom powietrza. W przypadku zamrażarki jest to również absolutny brak szronu i konieczności rozmrażania.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację