Ranking myszek bezprzewodowych – najlepsze modele

Ranking myszek bezprzewodowych – najlepsze modele
Ranking myszek bezprzewodowych wyróżnia przede wszystkim modele za kilkadziesiąt złotych – klienci szukają urządzeń tanich i sprawdzonych. Dwa przyciski, klikalne kółko, czujnik optyczny, łączność z komputerem na częstotliwości 2,4 GHz dzięki odbiornikowi wpinanemu od portu USB. To uniwersalne myszki do pracy. W drugiej części zestawienia pokazujemy urządzenia droższe, często o przeznaczeniu gamingowym – jeśli możesz przeznaczyć na zakupy większą kwotę, to są najlepsze myszki bezprzewodowe!
  
Logitech M185 (czarno-szary)
1 miejsce Logitech M185 (czarno-szary)
Ocena:10.0 / 10
59,99 zł
Zobacz recenzję
Asus WT465 v2
2 miejsce Asus WT465 v2
Ocena:10.0 / 10
59,99 zł
Zobacz recenzję
Reinston EMB02
3 miejsce Reinston EMB02
Ocena:9.0 / 10
39,99 zł
Zobacz recenzję
HP 200
4 miejsce HP 200
Ocena:9.0 / 10
61,59 zł
Zobacz recenzję
Tracer Blaster II Black RF nano
5 miejsce Tracer Blaster II Black RF nano
Ocena:9.0 / 10
29,99 zł
Zobacz recenzję
Logitech M171
6 miejsce Logitech M171
Ocena:8.0 / 10
49,99 zł
Zobacz recenzję
Logitech G603
7 miejsce Logitech G603
Ocena:8.0 / 10
189 zł
Zobacz recenzję
Logitech G Pro Gaming Wireless
8 miejsce Logitech G Pro Gaming Wireless
Ocena:8.0 / 10
569 zł
Zobacz recenzję
Apple Magic Mouse
9 miejsce Apple Magic Mouse
Ocena:8.0 / 10
329 zł
Zobacz recenzję
Razer Viper Ultimate
10 miejsce Razer Viper Ultimate
Ocena:8.0 / 10
429 zł
Zobacz recenzję
1

Logitech M185 (czarno-szary)

Ocena naszego eksperta:
10.0 / 10
 • Sprawdzony produkt
 • Również dla leworęcznych
 • Trzy lata gwarancji
 • Tylko do pracy

Systematyczny zwycięzca rankingu myszek bezprzewodowych, „najlepiej sprzedająca się mysz bezprzewodowa na świecie”! Logitech M185 to czarno-szara kwintesencja bezprzewodowej myszki biurowej. Popularne są również wersje czarno-niebieska i najbardziej charakterna czarno-czerwona. Spójrz na imponującą liczbę opinii o produkcie – w sprzedaży od 11 lat, to rekord. Dwa przyciski i klikalne kółko, absolutnie symetryczna, czyli to najlepsza myszka bezprzewodowa również dla leworęcznych. Odbiornik chowany w obudowie. Wyłącznik. Zasilanie baterią AA (w zestawie) – wymieniasz co rok. Trzyletnia gwarancja.


Stan doskonały
? Może posiadać uszkodzone opakowanie fabryczne.
45 zł
Stan dobry
? Może posiadać opakowanie zastępcze lub ślady wynikające z ekspozycji lub rozpakowania w domu klienta.
38 zł
2

Asus WT465 v2

Ocena naszego eksperta:
10.0 / 10
 • Sprawdzony produkt
 • Rozdzielczość 1000 lub 1600 dpi
 • 5 przycisków

Potrzebujesz nieco bardziej zaawansowanej myszy w dobrej cenie? Z pięcioma przyciskami (wstecz i do przodu – pod kciukiem), wysoką – gamingową – czułością maksymalną 1600 dpi? Wyprofilowany dla praworęcznych Asus WT465 v2 to model dla ciebie. W sprzedaży od siedmiu lat, ranking myszek bezprzewodowych wyróżniał go wielokrotnie. Asus zapewnia, że możliwy jest rok pracy na baterii (tradycyjnie – „paluszek” w zestawie) – wyłączaj, kiedy nie używasz. Jest też przełącznik rozdzielczości – druga opcja to 1000 dpi. Produkt trochę większy i trochę cięższy od zwycięskiego – zdaniem nabywców najlepsza myszka bezprzewodowa o takim profilu i z dodatkowymi przyciskami, kosztująca niewiele ponad 50 zł. Bardziej popularna jest wersja czarna, ale równie gorąco polecamy oczywiście białą.


3

Reinston EMB02

Ocena naszego eksperta:
9.0 / 10
 • Cena
 • Brak wyłącznika

Czarny Reinston EMB02 – dostępny i chętnie kupowany także w wersjach białej 03 oraz różowej 04 – to bez dwóch zdań najlepsza myszka bezprzewodowa w cenie około 40 zł. W naszym sklepie są tańsze modele, ale klienci stawiają właśnie na Reinstona! Taką popularność utrzymuje od dwóch lat. Ma dwa przyciski, rolkę, nadajnik, czujnik o rozdzielczości 1200 dpi, oczywiście optyczny. Koniec filozofii – działa sprawnie! Przydałby się wyłącznik – aby wydłużyć czas pracy na baterii, możesz wyciągnąć baterię („paluszek”).

4

HP 200

Ocena naszego eksperta:
9.0 / 10
 • Sprawdzony produkt
 • Również dla leworęcznych
 • Tylko do pracy

Najpopularniejszy z najtańszych radiowych modeli uznanego amerykańskiego producenta dobrych myszek bezprzewodowych. Mała, ergonomiczna, lśniąca, perforowana w miejscach uchwytu – lewej lub prawej ręki, to myszka symetryczna. HP 200 jest w sprzedaży od pięciu lat – gwarancja niezawodności. Baterie dołączone – dwa „paluszki”, bo aż dwa są potrzebne. Nie zabrakło włącznika – niedrogi HP spełnia podstawowe normy najlepszych myszek bezprzewodowych.

5

Tracer Blaster II Black RF nano

Ocena naszego eksperta:
9.0 / 10
 • 6 przycisków
 • Rozdzielczość 800, 1200 lub 1600 dpi

Piąte miejsce rankingu myszek bezprzewodowych i piąta marka – marka polska. Tracer Blaster II Black RF nano brzmi bardzo gamingowo. Zgadza się – mamy tu sześć przycisków. Rozdzielczość do 1600 dpi – aż trzy opcje do wyboru. Zasilanie dwoma bateriami AAA (małe „paluszki”). Producent podkreśla, że to dobra myszka bezprzewodowa również dla leworęcznych. Ale zwróć uwagę na to, że nie jest zupełnie symetryczna, przyciski wstecz i do przodu znajdują się pod prawym kciukiem.

6

Logitech M171

Ocena naszego eksperta:
8.0 / 10
 • Ładny design
 • Parowanie z trzema komputerami jednocześnie

Piękny design w pięknej cenie – produkt występuje w podstawowych kolorach biurowych: czarnym, niebieskim i czerwonym. Ranking myszek bezprzewodowych zdominował Logitech. M171 ma charakterystyczny niski, prawie płaski profil. Sparujesz ją z trzema komputerami jednocześnie. Rok pracy na baterii (AA – w zestawie), wyłącznik, odbiornik chowany w obudowie – takie są polecane myszki bezprzewodowe!

7

Logitech G603

Ocena naszego eksperta:
8.0 / 10
Promocja mysz komputerowa Logitech G603
 • Technologia Lightspeed
 • Połączenie Bluetooth lub radiowe
 • Pięciostopniowa regulacja czułości do 12 000 dpi
 • 6 programowalnych przycisków
 • Praca z jedną lub dwiema bateriami
 • Odbiornik chowany w obudowie
 • Cena

Dopiero na siódmym miejscu rankingu myszek bezprzewodowych umieszczamy model droższy. O kolejności decyduje przede wszystkim popularność – decydują klienci. Logitech G603 jest chwalona za precyzję sensora nazwanego Hero i technologię Lishtspeed, gwarantującą odczyt pozycji co milisekundę. Na tym nie koniec innowacji – połączenie z komputerem albo przez dołączony odbiornik USB na 2,4 GHz, albo przez Bluetooth! „Prędkość światła” osiągniesz w tym pierwszym trybie. Mimo tak zaawansowanych podzespołów producent gwarantuje pracę przez 500 godzin, co nie jest normą w bezkablowych myszkach do grania. Jeśli ustawisz za pomocą przełącznika tryb oszczędzenia, prędkość odczytu spada do 8 ms, ale czas takiego użytkowania wynosi aż 1400 godzin. To obliczenia dotyczące pracy z dwoma „paluszkami” (są w zestawie). Ale urządzenie zadziała też z jednym – w ten sposób możesz je odchudzić. Najlepsze myszki bezprzewodowe dają rozmaite opcje wyboru! Odbiornik chowany w obudowie, unosisz górną połowę, magnetycznie trzymającą się podstawy. Pomysłowe. Producent pomyślał nawet o kablu z wejściem USB-A na nadajnik podłączony do komputera – żeby był bliżej odbiornika. Czyli tej bardzo dobrej myszki bezprzewodowej z zacięciem gamingowym!

189 zł
359 zł
Taniej o 170 zł
Cena obowiązuje: 27.06.2022 - 03.07.2022
8

Logitech G Pro Gaming Wireless

Ocena naszego eksperta:
8.0 / 10
 • Technologia Lightspeed
 • Pięciostopniowa regulacja czułości do 25 600 dpi
 • 8 programowalnych przycisków
 • Możliwość wyjęcia 4 przycisków
 • Programowalne oświetlenie RGB
 • Wbudowana pamięć
 • Również dla leworęcznych
 • Cena

Jeszcze droższa polecana myszka bezprzewodowa, szczególnie dla graczy. Logitech G Pro to gamingowy klasyk występujący w licznych odmianach (X Superlight, specjalna edycja League of Legends). Ranking myszek bezprzewodowych stawia na Logitech G Pro Gaming Wireless. Podobnie jak model z miejsca siódmego oferuje technologię Lightspeed, i ma jeszcze lepszy sensor Hero – w wersji 25K, co oznacza niesamowitą czułość aż 25 600 dpi! Inżynierowie pracowali nad nim w bliskiej współpracy z profesjonalnymi graczami przez trzy lata. Producent w specyfikacji podaje również szybkość urządzenia: 400 cali na sekundę (ips). Kolejna liczba: 250 – tyle kilometrów gamingowej podróży przetrwają wytrzymałe stopki. Główne przyciski z naciągiem mechanicznym – to większa precyzja. Nietypowe rozwiązanie – możliwość wyciągnięcia czterech przycisków bocznych. Wszystkim przyciskom możesz oczywiście przypisać funkcje, dobre myszki bezprzewodowe dają rozmaite opcje konfiguracji. W tym wypadku także oświetlenia – pełna gama niemal 17 mln kolorów RGB. To model symetryczny, również dla graczy leworęcznych. Kolejnym ergonomicznym rozwiązaniem jest przedłużacz USB – im bliżej myszki znajduje się nadajnik, tym większa pewność odczytu. Konstrukcja lekka i wzmocniona – obudowa o grubości milimetra wspiera się na „podstawie drabinowej”.

569 zł
RATY:
28,45 zł x 20 rat 0%
Raty tylko w sklepie stacjonarnym
9

Apple Magic Mouse

Ocena naszego eksperta:
8.0 / 10
 • Czujnik laserowy
 • Łączność Bluetooth (bez odbiornika USB)
 • Powierzchnia multitouch (obsługa gestami)
 • Wbudowany akumulator
 • Również dla leworęcznych
 • Cena
 • Ograniczona funkcjonalność na systemach innych niż macOS
 • Tylko dotyk, brak kółka i przycisków

Jedyny model w rankingu myszek bezprzewodowych z czujnikiem laserowym. I jeden z dwóch z modułem Bluetooth – Apple to firma, która musi się wyróżniać! Łączysz się więc bez odbiornika USB 2,4 GHz. Taki rodzaj transmisji nie zapewnia „gamingowej rozdzielczości odczytu”, lecz jest oczywiście wygodniejszy. Brak przycisków, to powierzchnia multitouch – stukasz w nią palcem, obsługuje także proste gesty (przewijanie, powiększanie, pomniejszanie). Możesz je samodzielnie zaprogramować. I możesz stukać także lewą dłonią, myszka symetryczna. Od spodu charakterystyczne dwa podłużne ciemne ślizgacze. Brak gniazda baterii „paluszków”, bo jest akumulator. Jedno ładowanie to mniej więcej miesiąc pracy. Pracy, nie grania – to myszka biurowa. Biurowa macbookowa i iMacowa, najlepiej współpracuje z systemem operacyjnym macOS. Funkcje dotykowe na Windowsie wymagają instalacji sterowników. Za to zdaniem wielu użytkowników macbooków – najlepsza myszka bezprzewodowa do tych urządzeń. Uwaga, choć nazwa na to nie wskazuje, to trzecia generacja myszki, z 2021 r. W sprzedaży jest też Apple Magic Mouse 2 z roku 2015, niech cię ta numeracja nie zmyli. Oba modele praktycznie się nie różnią – do „nowej” dołączony jest inny kabel ładujący: Lightning (po stronie myszki) do USB-C. Apple Magic Mouse występuje też w nietypowej dla Apple wersji czarnej. Jako biały kruk – czarna kosztuje więcej.

Sklep marki Wejdź do Strefy Apple  PromocjaPromocja
Typ myszy  laserowy, bezprzewodowa
329 zł
RATY:
32,90 zł x 10 rat 0%
Raty tylko w sklepie stacjonarnym
10

Razer Viper Ultimate

Ocena naszego eksperta:
8.0 / 10
mysz komputerowa Razer Viper Ultimate
 • Wielostopniowa regulacja czułości do 20 000 dpi
 • Również połączenie przewodowe (elastyczny kabel z oplotem)
 • 8 programowalnych przycisków
 • Programowalne oświetlenie RGB
 • Wbudowana pamięć
 • Również dla leworęcznych
 • Wbudowany akumulator
 • Cena

Razer Viper Ultimate to kolejna polecana myszka bezprzewodowa – oczywiście głównie dla graczy. Firma chwali się sensorem Focus – o regulowanej czułości aż do 20 000 dpi i prędkości 650 cali na sekundę – oraz stabilną transmisją w technologii Hyperspeed. Viper jest hyper! Opóźnienie rejestracji kliknięć dwóch klawiszy głównych z przełącznikami optycznymi liczone w... dziesiątych częściach milisekundy. Ranking myszek bezprzewodowych zamykają dwa modele z wbudowanym akumulatorem. W tym wypadku deklarowany czas pracy to 70 godzin, czyli około tygodnia. Ale weź pod uwagę zaawansowanie technologiczne zawartej tu elektroniki. Naładujesz ją w charakterystycznej stacji dokującej z programowalnym podświetleniem. Ustawisz też podświetlenie samej myszki oraz funkcje ośmiu przycisków (możesz np. wyłączyć te pod palcem serdecznym, aby uniknąć przypadkowych kliknięć). Myszka zapamięta pięć profili. Rasowy gryzoń gamingowy z powłoką antypoślizgową, jak na swoje wymiary bardzo lekki (74 g), dołączony opcjonalny kabel Speedflex jest elastyczny i opleciony. Zdaniem wielu najlepsza mysz bezprzewodowa dla graczy, również leworęcznych!

Ranking myszek bezprzewodowych – podsumowanie


Dziękujemy za lekturę artykułu, poznałeś najlepsze myszki bezprzewodowe. Punktacja i kolejność wynikają oczywiście z popularności tych modeli. Jeśli wystarczy ci dobra myszka bezprzewodowa typu biurowego, skorzystaj ze wskazówek naszych klientów – do tego wystarczy tani produkt. Modele z czołówki zestawienia sprzedawane są od wielu lat i wciąż są najchętniej wybierane!

Urządzenia przedstawione pod koniec rankingu kosztują zdecydowanie więcej – jako zdecydowanie bardziej zaawansowane technologicznie. To właśnie takie polecamy graczom, którzy wiedzą, co zrobić z ośmioma przyciskami, i potrafią uczynić użytek z wysokiej czułości odczytu.

Dla graczy mamy też rankingi przedstawiające popularniejsze rozwiązanie – mysz na kablu. Sprawdź nasze artykuły:

·        ranking myszek gamingowych;
·        ranking myszek gamingowych do 100 zł;
·        ranking myszek gamingowych do 150 zł;
·        ranking myszek gamingowych do 200 zł.
100% osób oceniło ten ranking jako przydatny
100% osób oceniło ten ranking jako przydatny