Najlepsza słuchawka Bluetooth – ranking TOP 7

Autor: Ola

Bezpieczne korzystanie z telefonu komórkowego w czasie jazdy samochodem? Tylko ze słuchawką Bluetooth! Planujesz zakup takiego akcesorium? Sprawdź nasz ranking słuchawek Bluetooth z siedmioma modelami najczęściej polecanymi przez naszych klientów. Zobacz!

Kobieta używająca słuchawki bluetooth w samochodzie

LISTING PRODUKTÓW

Plantronics Explorer 85

Plantronics M75

Samsung EO-MG920BB

Jabra STYLE

Plantronics Voyager Legend

Xiaomi Mi Bluetooth

Forever MF-300s

Plantronics Explorer 85

Plantronics Explorer 85Spędzasz w samochodzie szczególnie dużo czasu? Powinieneś więc wybrać taką słuchawkę Bluetooth, która nie będzie wymagała ładowania przez długi czas. W tej roli doskonale sprawdzi się prezentowany tutaj model Plantronics Explorer 85. 11-godzinny czas pracy baterii z pewnością wystarczy nawet na bardzo długą podróż. Co więcej, przez cały ten czas będziesz odczuwać wyjątkowy komfort – a wszystko to dzięki miękkiej, żelowej wkładce, która dopasowuje się do kształtu ucha. Sprawia to również, że słuchawka dobrze leży i nie przesuwa się ani nie wypada podczas gwałtowniejszych ruchów. Co jeśli z samochodu korzystają dwie osoby? To nie problem – urządzenie może bowiem działać w trybie multiuse, czyli można je sparować z kilkoma telefonami jednocześnie.

PARAMETRY

Czas pracy: 11 h

Czas gotowości: 384 h

Łączność: Bluetooth 3.0

Zasięg działania: 10 m

Kolor: szary

PLUSY

+ technologia multiuse – do podłączenia 2 telefonów

+ wygodne komunikaty głosowe

+ miękka, żelowa wkładka

+ dobra jakość dźwięku

+ nie wypada z ucha

MINUSY

− przy dłuższym użytkowaniu dość niewygodna

OCENA PRODUKTU: 9/10

Plantronics M75

Plantronics M75Zależy Ci na tym, by słuchawka Bluetooth była szybko gotowa do użycia? Świetnie – zatem model Plantronics M75 z pewnością przypadnie Ci do gustu. Dlaczego? Wystarczą bowiem tylko 2 godziny, aby w pełni naładować jego baterię tak, by była gotowa na długą podróż – i to naprawdę długą, gdyż bateria wytrzyma nawet 11 godzin ciągłej pracy lub do 384 godzin w trybie czuwania. Na uwagę zasługuje tutaj przede wszystkim wysoka jakość dźwięku, dzięki której możesz cieszyć się rozmowami w odpowiedniej głośności i bez uciążliwych szumów. Nie musisz też martwić się tym, że sparowanie słuchawki Bluetooth ze smartfonem sprawi Ci trudność, gdyż jest to wyjątkowo proste i zajmuje kilka sekund – nawet wtedy, gdy chcesz korzystać z akcesorium w trybie multiuse.

PARAMETRY

Czas pracy: 11 h

Czas gotowości: 384 h

Łączność: Bluetooth 3.0

Zasięg działania: -

Kolor: czarny

PLUSY

+ krótki czas ładowania – 2,5 h

+ praca w trybie multiuse

+ łatwe parowanie z telefonem

+ lekka i wygodna

+ wysoka jakość dźwięku

MINUSY

− może wydać się nieco zbyt cicha

OCENA PRODUKTU: 8,5/10

Samsung EO-MG920BB

Samsung EO-MG920BBPotrzebujesz słuchawki Bluetooth, której bateria nigdy Cię nie zawiedzie? Model Samsung EO-MG920BB z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Okazuje się bowiem, że jej bateria może Ci służyć nawet przez 7 godzin ciągłej rozmowy lub przez 300 godzin w trybie czuwania. Doskonale nadaje się zatem do zabrania w długą podróż! Korzystając z niego, nie musisz też martwić się tym, że zbyt skomplikowana obsługa sprawi Ci trudność. Sam proces sparowania z telefonem zajmuje tylko chwilę, a późniejsze użytkowanie jest równie proste. Warto też wspomnieć o tym, że prezentowana słuchawka świetnie sprawdza się podczas pracy w trybie multiuse, czyli w sytuacji, gdy jest sparowana jednocześnie z kilkoma telefonami.

PARAMETRY

Czas pracy: 7 h

Czas gotowości: 300 h

Łączność: Bluetooth 3.0

Zasięg działania: 10 m

Kolor: czarny

PLUSY

+ może być podłączona z kilkoma telefonami

+ prosta obsługa

+ wytrzymała bateria

+ dobra jakość rozmów

+ lekka, wygodna forma

MINUSY

− czasem gubi zasięg

OCENA PRODUKTU: 8/10

Jabra STYLE

Jabra STYLEW dotychczas posiadanych słuchawkach Bluetooth zawsze irytował Cię zbyt cichy dźwięk o niskiej jakości. Spokojnie – model Jabra STYLE to urządzenie z całkiem innej kategorii. Korzystając z niego możesz się bowiem cieszyć czystym i wyraźnym dźwiękiem bez żadnych zakłóceń i szumów. Co więcej, poziom głośności dźwięku podlega automatycznej regulacji – byś zawsze doskonale słyszał rozmówcę. Nie sposób nie wspomnieć też o 10-metrowym zasięgu działania, dzięki któremu będziesz mógł kontynuować rozmowę nawet wtedy, gdy na chwilę wychodzisz w samochodu. Z pewnością docenisz również to, że parowanie urządzenia ze smartfonem jest wyjątkowo łatwe i zajmuje tylko kilka chwil – i to niezależnie od tego, czy korzystasz z niego sam czy też w trybie multiuse.

PARAMETRY

Czas pracy: 6 h

Czas gotowości: 168 h

Łączność: Bluetooth 4.0

Zasięg działania: 10 m

Kolor: czarno-srebrny

PLUSY

+ tylko 2 godziny ładowania

+ technologia multiuse

+ może być parowana z urządzeniami wyposażonymi w NFC

+ ciekawa, estetyczna forma

+ automatyczna regulacja głośności

MINUSY

− niezbyt lekka

OCENA PRODUKTU: 9,5/10

Plantronics Voyager Legend

Plantronics Voyager LegendNajbardziej wymagający klienci z pewnością docenią zalety, jakie niesie za sobą korzystanie ze słuchawki Bluetooth Plantronics Voyager Legend. Na co możesz liczyć, decydując się na ten model? Przede wszystkim na wyjątkową wygodę oraz precyzyjne dopasowanie do Twojego ucha. Jak to możliwe? W zestawie wraz ze słuchawką Bluetooth znajdziesz bowiem komplet trzech wkładek dousznych w różnych rozmiarach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz akcesorium do swoich potrzeb w taki sposób, by nie wypadało z ucha podczas gwałtowniejszych ruchów. Wygoda to jednak niejedyna zaleta tej słuchawki. Z pewnością docenisz także długo działającą baterię, która po jednokrotnym naładowaniu może pracować do 7 godzin w trybie ciągłym i do 264 godzin w trybie czuwania.

PARAMETRY

Czas pracy: 7 h

Czas gotowości: 264 h

Łączność: Bluetooth 3.0

Zasięg działania: 10 m

Kolor: czarny

PLUSY

+ praca w trybie multiuse

+ w komplecie kabel USB

+ wkładki douszne w 3 rozmiarach

+ niemalże nie czuć jej w uchu

+ długo działająca bateria

MINUSY

OCENA PRODUKTU: 10/10

Xiaomi Mi Bluetooth

Xiaomi Mi BluetoothW naszym zestawieniu nie mogło też zabraknąć modelu sygnowanego nazwą Xiaomi – w tym przypadku jest to słuchawka Bluetooth Xiaomi Mi Bluetooth. Co warto o niej wiedzieć? Już na pierwszy rzut oka akcesorium zachwyca nietuzinkową estetyką – lekką, opływową formą w śnieżnobiałym kolorze. Estetyce dorównuje jednak wyjątkowa funkcjonalność. Wystarczy tylko wspomnieć o długo trzymającej baterii, która po jednym naładowaniu wytrzymuje nawet do 5 godzin ciągłej rozmowy lub do 180 godzin z trybie czuwania. Dodatkowo, z urządzenia można korzystać w trybie multiuse, czyli z kilkoma telefonami podłączonymi jednocześnie. Doskonale sprawdzi się zatem wtedy, gdy posiadasz dwa telefony – służbowy i prywatny – i chcesz mieć łatwy dostęp do obu podczas jazdy samochodem.

PARAMETRY

Czas pracy: 5 h

Czas gotowości: 180 h

Łączność: Bluetooth 4.1

Zasięg działania: 10 m

Kolor: biały

PLUSY

+ możliwość sparowania z kilkoma urządzeniami jednocześnie

+ wygodnie leży w uchu

+ lekka

+ dobrze wyprofilowana gumka douszna

+ estetyczna forma

MINUSY

OCENA PRODUKTU: 10/10

Forever MF-300s

Forever MF-300sWygodna forma oraz długo działająca bateria to zdecydowanie największe zalety słuchawki Bluetooth Forever MF-300s – i z pewnością to właśnie one przekonają Cię do jej wyboru. W przypadku baterii możesz liczyć na nawet 3 godziny ciągłej rozmowy przez słuchawkę oraz na 300 godzin w trybie gotowości. Nie musisz więc martwić się tym, że trzeba będzie pamiętać o jej codziennym ładowaniu. Warto też docenić wysokiej jakości dźwięk – czysty i pozbawiony wszelkich szumów i zakłóceń, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Na równi z funkcjonalnością stawiasz estetykę? Na tym polu prezentowany model również zdobędzie Twoją aprobatę. Wyglądem przypomina bowiem elegancką kropelkę w czarnym kolorze – pozostanie niemalże niewidoczny, a jednocześnie będzie się dobrze trzymać w uchu.

PARAMETRY

Czas pracy: 3 h

Czas gotowości: 300 h

Łączność: Bluetooth 4.1

Zasięg działania: 10 m

Kolor: czarny

PLUSY

+ wygodna i lekka forma

+ dobrze leży w uchu

+ wysokiej jakości dźwięk

+ elegancki design

MINUSY

− stosunkowo słaba bateria

OCENA PRODUKTU: 8,5/10

Podsumowanie

Z pewnością zgodzisz się z tym, że dostępny na rynku wybór słuchawek Bluetooth jest na tyle szeroki, że z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Choć urządzenia te są wyjątkowo proste w użytkowaniu i niewielkie, podczas ich zakupu warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Najważniejszy jest bez wątpienia czas pracy po naładowaniu – im dłuższy, tym bardziej ekonomiczne jest korzystanie z niego. Upewnij się też, że sprzęt działa w trybie multiuse – abyś mógł podłączyć do niego wszystkie posiadane telefony. Na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie? Zajrzyj do tego poradnika, by się dowiedzieć: Wybieramy zestaw słuchawkowy – na co zwrócić uwagę? Zobacz też wszystkie modele słuchawek Bluetooth z naszej oferty.

40% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
40% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link